Van Damme, Wissenkerke M. Z. Verkap Zoon FIRMA J. VAN HALST ZONEN dden getufzfzig nieuwjaar toegewenst djelnkki, Xicj en vootApoeelLj wemt ii la 1951 1 Familie Marcusse A. M. van de Sande C. VERBURG Fam. De Schipper De Kleine Bazar Café „Concordia" Café „Wielersrust" J. J. Bebelaar N. Karstanje Zn. GEBR. DE NOOIJER Fa. A. W. Marcusse Zoon KAMPERLAND G Heijboer J. A. Wirtz I. P. van der Moere Fam. G. P. Leendertse Café „Havenzicht" Allen een gezegend nieuwjaar W. E. vim der Heijde Rap en Solex service station rijwielen en garage Erkend opfokbedrjjf - Molenaars Wissenkerke p.f. Jac. Kramer E. M. Kramer-de Ridder Meubelhandel g-n- W. Heuseveldt 0, B. Heuseveldt - de Looff pi- L. Abrahamse E. J. Abrahamse-Joziasse Pi- J. Kleppe E. Kleppe-Rooze g-n- Voor alle mensen de beste wensen. Fam P. van Haperen. „De Graanhalm" Familie Dijkman p.f. Wij wensen u een geluk kig 1957. Slagerij Boot. Oostvoorstraat. Fam. J. M. Polderman pi- Drogisterij Pi- Bakkerij Pi- Fam. Wed. J. de Back Pi- p.f. J. A. van Pagee 1. J. van Pagee- van Damme g.n. Wed. L. Koets Fam. L. Goulooze - Koets p.f. Allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst door R. Slotema. A. S. Slotema - Breure. Gelukkig nieuwjaar Familie S. Huibregtse Petroleumhandel Een gelukkig nieuwjaar wenst u FAM. W. DAMMAN J. C. BREAS B. V. BREAS-POLS g-n- A. P. J. Breure-Priester Julianastraat 2 Pi- M, A. de Looff P. A. de Looff-Flipse g.n. I. M. de Moor L. J. de Moor-Janse Garagebedrijf Wissenkerke g.n. Oost Voorstraat 27 g-n- D. Verburg D. B. Verburg - v.d. Maas p.f. Fa. W. L. Leendertse Zn. Melkhandel en zuivelproducten kaas en fijne vleeswaren g.n. Aan allen een gelukkig nieuwjaar. W. de Jonge. P. M. Ketelaar M. T. Ketelaar-Snoodijk Bode op Goes Vrachtautodienst p.f. wenst u allen een gelukkig nieuwjaar L. Tange S. M. Tange - Buijze Al onze geachte cliëntele een gelukkig nieuwjaar. Wed. J. Dobbelaar. D. Broekhoven Pi- Dat 1957 geven mag wat wij allen wensen: een geluk kig jaar. C. Ketelaar en echtgenote. W. J. Versluis L. T. Versluis-Leendertse p.f. A. J. de Looff T. C. de Looff - de Wild Smederij pi- L. Geertse G. C. Geertse-Keukelaar Pi- W. de Moor J. de Moor-Bouterse Pi- Iz. Stokman A. A. Stokman-v.d. Band pi- J. J. Beije g-n. C. F. de Ridder P. A. de Ridder- van der Maas Pi. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. F. Flipse. H. D. Flipse - Ketelaar. VéGé- levensmiddelenbedrijf Bakkerij Pi- G. Verburg K. Verburg - Priester p.f. H. A. Kramer L. C. Kramer-Verburg g.n. A. A. Hoek van Dijke P. Hoek van Dijke - Klap pi- Firma Agent Amstelbrouwerij Vrachtautodienst g.n. Groente- en fruithandel wensen allen een gelukkig nieuwjaar Vrachtrijders Pi- Allen een gelukkig nieuw jaar. Familie M. de Mol. Aan ieder Gods zegen toe gewenst. Fam. S. Verburg. J. A. van der Moere agent van dit blad, wenst allen een gelukkig en voorspoedig 1957 toe en houdt zich beleefd aanbe volen voor het opnemen van advertenties en voor het aan nemen van alle soorten druk werk. Allen een gelukkig 1957. A. C. Swenne. Allen een gelukkig nieuw- jaar. Fam. C. Karreman. smid g.n. A. P. Karelse L. P. Karelse-Verburg g-n- Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenst. L. E. van der Moere. Allen een gelukkig nieuw jaar. J. M. Leendertse - Luijk. Aan allen een gelukkig nieuwjaar. J. Kramer. Slagerij. M. Leendertse Zn. Vrachtrijder Pi. Aan al onze klanten en bekenden, een voorspoedig 1957. J. C. Th. de Kam. Bakkerij en levensmiddelen Café „Revanche" Allen een gelukkig nieuw jaar. Allen een gelukkig 1957 Tabakshandel Allen een gelukkig nieuw jaar. M. A. de Looff en gezin. Molenaar. Allen een gelukkig nieuwjaar P. A. Meulenberg en gezin. Levensmiddelen. Allen een gelukkig nieuw jaar. H. Bakker en gezin. Drogisterij. Allen een gelukkig nieuw jaar. H. D. Meulenberg - Reijnhoudt. Aan allen een gelukkig nieuwjaar C. Meulenberg. G. Meulenberg - Kempe Allen een gelukkig nieuw jaar. W. Zwemer - Kramer. Vrachtautobedrijf. Allen een gezegend nieuwjaar Fam. A. Buijze. W. H. Zwemer T. S. Zwemer - Filius g.n. wenst familie, vrienden en begunstigers een gezegend 1957 J. Lous H. Lous - Heijboer en gezin Slagerij g.n. Met het begin van 1957 allen een gezegend nieuw jaar toegewenst. K. J. Kramer en gezin. Allen een gezegend nieuwjaar C. M. Clement en gezin VéGé- levensmiddelenbedrijf Allen een gelukkig nieuw jaar. P. C. Koole - Bakker. Allen een gelukkig nieuw jaar. P. Huiszoon. Wij wensen allen een gezegend nieuwjaar J. W. C. Noordhoek A. C. Noordhoek - Tange en personeel. J. C. Noordhoek S. Noordhoek-Leendertse Boerenleenbank p.f. P. C. Flikweert J. Flikweert-Leendertse g.n. Aan allen Gods onmisbare zegen toegewenst. M. van Goudswaard. H. R. van Goudswaard - de Looff. Veerweg. Aan allen een gezegend nieuwjaar toegewenst. Joh. Verburg. E. Verburg - Reinhoudt. Aan allen veel heil en ze gen toegewenst door H. Bouterse en vrouw. Aan allen een voorspoedig 1957. Fam Duine - van Sluijs. J. Leendertse A. Leendertse-Breure Veerweg 9, Kamperland P-f. Allen een gelukkig nieuw jaar. Fa. M. P. de Kam en Zoon Aannemers. wenst allen een recht gelukkig 1957 J. J. Buijze en gezin. Bakker en winkelier M. J. de Vos A. D. de Vos - Leendertse Stroodorp 10 Zuivelhandel Rf- Geachte cliëntele, vrien den en bekenden een geluk kig nieuwjaar. D. J. de Regt. Veerweg 146. Handel in bestrijdingsmiddelen Tel. 389 A. C. VAN HEE Een gelukkig nieuwjaar CAFE „NIMROD" p.f. Aan allen Gods zegen toe gewenst in 1957. J. G. Marcusse C. Marcusse - Verburg H. A. van der Moere M. M. van der Moere de Vos g^n. Aan familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Gebr. M. en D. de Haze. J. Israël N. Israël - Leendertse £n. Allen een gelukkig nieuw jaar. P. I. van der Moere. Allen een gelukkig nieuw jaar. Gebr. Van der Weele. Vrachtautobedrijf. Kamperland Aan familie, vrienden en cliëntèle een gelukkig nieuwjaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 2