Veler wens is „beter zien' P. den Boer „De Kleine Bazar", L. Tange geeft uitvoeringen kostuum regenjas fantasiebroek E. de Regt bietenrooier „Optica" plantuitjes uienzaad P. J. van der Hoere P. J. Verburg uitvoering Ha afloop bal Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- Verschaf u een moderne bril, met de juiste glazen Profiteer tijdens de winkelweek ook van onze mooie sortering Voor een jongen beneden de 16 jaar bestaat de kans op een mooie werkkring ter Drukkerij jMarkusse Wissenkerke Advertentieblad d.d 17 november 1956 no. 2808 W.I.K. „De gebroeders kalkoen" Regenmeters Thermometers Barometers Aanbevelend, Wissenkerke Horloger - Opticien Deelnemer winkelactie gordijnstoffen, tafelkleden schoorsteenloper wollen en gestikte dekens Auping schuimrubber bedden en andere kapokbedden enz. enz. Wissenkerke, Telefoon 279 Kortgene, Telefoon 223 Wanneer u ons belt, zijn wij bij u I Letterzetten is een interessant en afwisselend vak met goede toekomstmogelijkheden De Accordeon-Mandoline vereniging te Wissenkerke directeur P. B. van Sprang op donderdag 22 nov. en zaterdag 24 nov. in hotel „De Kroon" te Wissenkerke Opgevoerd wordt o.a. (van Gerard Nielen) Een vrolijk toneelspel in drie bedrijven Aanvang donderdag 7.30 en zaterdag 7 uur Entree 1. Voor een mooi is je adres Oostvoorstraat 3 WISSENKERKE Telefoon 351 Gevraagd: J. J. VAN DE REE, Geers- dijkpolder 5, Wissenkerke. 9.50 - f 23.50 - 33.50 voor alle doeleinden 20 jaar garantie A. L. KAMPMAN in 't hartje van de Lange Vorst no. 57 en 66 Tel. 2094 - Goes BRILLEN FOTO FILM Bestelt nu uw benodigde en Alles onder N.A.K. G gekeurd Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200 Kortgene Voor Sint Nicolaas hebben wij een mooie sortering portemonnaies, portefeuilles actetassen, fietstassen reistassen, heren-necessaires broekriemen, koffers kindertuigjes heren glacé handschoenen vanaf f 9.95 Schoenhandel Kortgene Kon. Harm. E.M.M. Hedenavond in hotel „De Korenbeurs" te Kortgene Aanvang 7 uur

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 3