liulp-kellner Voor handschoenen kousen en shawls J. van Halst Zonen «en bieteiirooier kosteloze inenting tegen pokken Openbare Bibliotheek Kortgene boekenbezit is aangevuld Exclusieve Monturen een woonhuis 5 december 5 december elektrische en sanitaire apparaten 5 december 5 december Onze Sint icolaas-ctalagcs zijn gereed! Maim Moderne Fa» J, DE DREU een winkelweek met zeer aantrekkelijke prijzen Kring Noord-Beveland der Z.L»M» „De Kleine Winst" Voor de a.s. winkelweekactie hebben wij allerlei nieuwigheden PREDIKBEURTEN Ger. Gem. Kortgene Donderdag 22 nov. 7 uur ds. J. B. Bel. Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. Met dankbaarheid en grote blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Cornelia Elsje Ebrina R. J. Scheele. J. Scheele - Kruidenier. Marijke. Piet. Eske. Wissenkerke, 13 nov. 1956. Wissenkerkepolder 12. Heden overleed, zacht en kalm, onze lie ve vrouw, moeder, be huwd- en grootmoeder Jacomina Bruynzeel (geboren Blok), in de ouderdom van 83 jaar. Rilland: P. Bruynzeel. Wissenkerke: J. L. J. Bruynzeel. J. R. Bruynzeel - Schurink. Kats: J. M. J. Bruynzeel. Rilland: L. J. Bruynzeel. A. C. Bruynzeel - Bruggeman. Goes: M. P. Bruynzeel. J. A. Bruynzeel - Franken. Bergen op Zoom: P. J. Bruynzeel. M. D. A. Bruynzeel - van Nieuwenhuyzen en kleinkinderen. Rilland, 14 nov. 1956. De begrafenis zal plaats hebben te Ril land op 17 november om 1 uur. De heer en mevrouw JANSSEN - SIJTEMA be tuigen hun welgemeende dank voor de vele ontvangen condoleances. Voor de hartelijke deelne ming, die wij mochten ont vangen na het plotseling overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader Hendrik de Regt, betuigen wij onze oprechte dank. Wed. J. de Regt - Verburg Kinderen en kleinkinderen. Colijnsplaat, nov. 1956. Het is de sportvereniging Kats een behoefte langs deze weg het damescomité en ver der aan allen, die op eniger lei wijze bijdragen of hulp hebben verleend aan de ge houden bazar, zijn hartelij ke dank te betuigen. De prijzen die gevallen zijn op de nummers 731 en 852 kunnen afgehaald wor den bij het bestuur. Gevraagd: bij A. A. DE NOOIJER te Kamperland. Hiermede betuigen wij, mede namens onze kinderen, onze hartelijke dank voor de belangstelling bij onze 50-ja- rige echtvereniging onder vonden. P. de Smit. E. de Smit - van der Velde. Colijnsplaat, nov. 1956. De burgemeester van KORTGENE maakt bekend, dat gelegenheid tot zal worden gegeven te Co lijnsplaat op woensdag 21 november a.s. van 14.30 tot 15.30 uur en te Kats even eens op genoemde datum van 16 tot 16.30 uur. Deze inenting zal te Co lijnsplaat geschieden ten hui ze van dokter L. P. Maas en te Kats op de voormalige ge meentekamer. Kortgene, 12 november 1956. De burgemeester voornoemd, A. A. Schuit. Het bestuur van boven genoemde bibliotheek deelt mede, dat zijn in de dorpen Colijnsplaat, Kats en Kortgene Catalogi zijn te verkrijgen in de uitleenlokalen. Het leesgeld bedraagt 10 cent per boek. van top-kwaliteit Het nieuwste uit Amerika in dames- en herenbrillen Met Zeiss-Punktal- of Vistasan brilleglazen een volmaakte bril Aangepast door ervaren vak-opticiëns in 'thartje van de Lange Vorststraat 57 Goes Tel. 2094 De moderne zaak met de ruime service Uit de hand te koop: te Stroodorp no. 17. Dagelijks te bezichtigen. Te bevragen bij L. RINGEL- BERG, Kamperland. naar LANGE DELFT 125 MIDDELBURG Zo is het al sedert 1914! Voor een passend geschenk met Sint Nicolaas slaagt u zeker in de zaak met service bij in de Hoofdstaat te Kortgene Wij hebben als steeds een ruime sortering Doet daarom uw voordeel en maakt tijdig uw keuze Dit bespaart u teleurstellingen Wegens vertrek van A. Burgel naar Kruiningen iemand gevraagd voor in „De Stadswennkelder" te Kortgene Van 26 november tot en met 4 december organiseert de middenstandsvereniging te Kortgene De prijzen worden geëtaleerd in de winkel van de heer J. de Looff Hoofdstraat 48 Het batig saldo komt ten goede van „Het Groene Kruis" Algemene ledenvergadering op vrijdag 23 november 1956, des nam. te TWEE UUR in hotel „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Agenda: 1. Opening en notulen. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Benoeming hoofdbestuurslid wegens periodieke af treding (einde zittingsperiode 31 dec. 1956) van de heer G. M. F. Bom (herkiesbaar). 4. Benoeming lid financiële commissie. 5. Mr. F. G. Schlingemann over: „Actuele land bouwproblemen' 6. Gedachtenwisseling over bovenstaande. 7. De heer J. Eversdijk over: „Vakopleiding landar beiders". 8. Gedachtenwisseling over bovenstaande. 9. Rondvraag en sluiting. Namens het bestuur, G. M. F. Bom, voorzitter. M. de Regt, secretaris. Grote sortering luxe dozen zeep» eau de colognes» parfums, manicure-sets, make-up-sets, poederdozen enz. Tevens voorradig de gehele sortering Mac Factor's schoonheids- en make-up-artikelen Profiteer van de speciale aanbieding: bij aankoop van een doos crème Puff of Color-fast lipstick een proefflesje Hl Fi de vloeibare make-up Speciaal voor de herent Wij hebben de alleenverkoop voor Noord-Beveland van de wereldbekende Mennen en Old Spice artikelen bevattende scheerzeep, scheercreme's, electric after shave lotion, talcum poeder, deodoran stiften enz. Ook in gedistingeerde geschenkverpakking Beleefd aanbevelend, Colijnsplaat Kamperland, Tel. 405 Wy zijn gereed voor St. Nicolaas Onze toonkamer staat voor u klaar Speelgoederen, Luxe- en Huishoudelijke artikelen Sortering en prijzen zijn af! Bij aankoop van bovengenoemde artikelen voor elke 5.of 10.die u besteedt een aardige verrassing!! Beleefd aanbevelend Moderne slaapkamers Karpetten (Kroon, Broussa, haarvelour enz.) Lopers (geel-zwart) Kleinmeubelen enz. WISSENKERKE TELEFOON 262, b.g.g. 341 Steeds gaarne tot uw dienst

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2