\o Koopjes van de week 3 vaarskalvers en 1 vare koe bietenrooier 12 november a.s. storten van bedrijfsvuil kosteloze inenting tegen pokken schemerlampjes TAMSE Zondag a.s. eikenli. spekton KORTGENE Caran d'Actie P. de Kam secretaire verse tuinkruiden P4AUWE Uw/ succes-agencia 1957 ligt klaar bij donderdag 15 november Geef nu uw winterkleding mee om te stomen en/of te verven Wij hopen a.s. week het eiland te bezoeken op het lichaam geweven Cortgene - Hartsw. Boys MAIS01V AÜBERT Buijze's levensmiddelenbedrijf Boekhandel Markusse Sanderse BOEKHANDEL MARKUSSE WISSENKERKE Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter "Janssen en dokter 'tHart. Heden overleed, na een smartelijk lijden, onze geliefde, zorgza me man, vader, be huwd- en grootvader Cornelis Wilderom, in de ouderdom van 72 jaar. De Ileere sterke ons in dit verlies. Zijn diepbedroefde vrouw en kinderen, Kamperland: L. Wilderom - Schipper. Wissenkerke: A. P. van Lieren - L. K. van Lieren en kinderen. Rutten N.O.P: P. J. de Regt - Wilderom. N. de Regt - en kinderen. Kamperland: M. Wilderom. Kamperland, 3 nov. 1956. De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 6 nov. te 2 uur te Kamperland. Met deze geven wij u kennis, dat de Hee- re tot zich heeft geno men, ons geliefd klein kind Rachelientje, in de leeftijd van ruim vijf jaar. Namens de familie De Nooijer, Wissenkerke Leendertse, Kamperland. 5 november 1956. Heden overleed, door een droevig onge val, te Creil, onze ge liefde man en vader, behuwd- en grootvader Hendrik de Regt, in de leeftijd van ruim 76 jaar. De diepbedroefde familie, Wed. J. de Regt - Verburg. Kinderen, be huwd- en kleinkinderen. Colijnsplaat, 8 november 1956. Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank uitspre ken aan allen die j.l. maan dag hun spontane hulp heb ben geboden, inzonderheid aan de Gebr. Sinke. F. A. Klaassen. Kats. Te koop: bij W. L. LEENDERTSE, Wissenkerke. Gevraagd: J. A. KOSTER, Kamperland. Het bestuur van de Cal. Onrustpolder te Wissenkerke maakt bekend, dat de land en dijkgebruikers, de langs hun percelen lo pende sloten en water leidingen vóór 30 no vember 1956 dienen te zuiveren. Bij niet naleving van bo venstaande zal op kosten der nalatigen daarin worden voorzien. Het bestuur voornoemd, J. C. v. Langeraad, dijkgraaf. J. Geuze, ontv-griffier. De colleges van burge meester en wethouders van Wissenkerke en Kortgene maken hierbij bekend, dat er met ingang van iedere maandag van 8 tot 16 uur gelegenheid wordt ge geven tot het op de vuilnisbelt bij de Oes terput. De storting dient plaats te vinden volgens aanwijzingen van de ter plaatse aanwezige gemeentewerkman. J. van Halst, burgemeester. G. van Hekken, secretaris. A. A. Schuit, burgemeester. W. Goossen, secretaris. De burgemeester van KORTGENE maakt bekend, dat gelegenheid tot zal worden gegeven te Kort gene op tussen 2 en 3 uur in „De Stadswijnkelder". Kortgene, 8 nov. 1956. De burgemeester voornoemd, A. A. Schuit. Zijn er mensen bij, die hun kleding nog dezelfde week terug willen? Stuur ons dan een berichtje. Wij komen het dan dinsdag ophalen. Dit geldt voor Kamperland, Wissenkerke en Geersdijk Lange Noordstraat 46 (naast postkantoor) Telef. 3286, Middelburg Korsetière mevrouw BROUWER is dins dagmiddag 13 no vember aanwezig te KORTGENE in hotel „De Korenbeurs". Komt U naar MIDDELBURG U bent w/elkom in Café Restaurant <^)4/ö filer De gezellige zaak in de Lange Delft Prima consumptie Uitstekende keuken Hebt u onze nieuwe serie al gezien? Hyper-modern en zeer laag in prijs Bijzonder geschikt voor St. Nicolaascadeautje Komt u even uitzoeken "bij Aanvang 3.15 uur Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Tel. 20235 40 jaax gevestigd Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis inl.toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 10-8 uur, Te koop: met deksel, bij P. BAK, Wissenkerke. 250 gram koffie 1.70 10 zegels 500 gram bruin speculaas, heerlijk vers, voor 90 ct. 20 zegels 500 gram wit speculaas 1.12 10 zegels 500 gram strooimoppen 99cent 10 zegels 250 gram speculaas met noten 69 cent 10 zegels 250 gram kleutertaai 39 cent 10 zegels 250 gram banketkransjes met noten 59 cent 10 zegels 1 kg spliterwten (nieuwe oogst) 98 cent 10 zegels 4 flesjes gazeuse 100 cent 10 zegels 4 flesjes donker bier 100 cent 10 zegels 1 pot gemarineerde haring (iets fijns) 58 cent 5 zegels Fijn letterbanket met 50 °/o amandelspijs 45 cent per 100 gram Beleefd aanbevelend, Kamperland, Tel. 304 Kleurpotloden potlood-, inkt-, O J. en schrijfmachinegum Wissenkerke (jeluk xondev e/ncJêi TROUW-EN verlovingsRINGENvan Lange Noordstraat 6 t.o. stadhuis, Tel. 2443 Middelburg Te koop gevraagd: een in goede staat zijnde Adres: bureau van dit blad. Voor geurige soepen, pikante sausen, jachtschotels enz. hebben wij een aantal zoals: Bieslook Dragon Marjoraan Thijm Kervel Salie Peterselie Groentehandel, Kortgene Telefoon 395 j Gaat u trouwen Uw bruidsboeket laten wij u zien door middel van gekleurde lantaarnplaatjes Kom eens kijken Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2