topcollectie Iedereen bewondert uw keus, want weet wat u staat Verrassend leuke modellen Veerweg 54 listriets- vergadering voetbalwedstrijd Bekendmaking Bekendmaking wollen pantoffels M. J. Bnstraan een schuurtje lste hypotheek Hoed af voor de „Nieuw Engeland' i) azijn „opeet/cms Langt en korte onderbroeken Reklame aanbieding Meisjes jackets M. J. Indraai Zeeuwse Coöperatieve Kunstmestfabriek Dames- en herenhandschoenen Motor- en bromftetshandschoenen portefeuilles, heren- en damesportemonnaies Actetassen damestassen, fietstassen, boodschaptassen, weekendtassen, kindertasjes, kinderportemonnaies enz. Hedenmiddag Col» Boys I - Krabbendijke I Zaterdag 27 okt» Col» Boys - Terneuzen I Zondag a»s» Cortgene 1 - Kwadendamme Pitriet Raffia Touw Plasticor Plastifoii Kralen Alles voor de handenarbeid P» C» VISSER Flanellen lakens Moltondekens Wollen dekens Gewatt» dekens Slabbekoorn auto-coats demi-saisons tweedjassen Magazijn De zaak met de klok Lange Delft 19, Middelburg Wij vervormen ook uw oude hoed in nieuwe modellen HET DUMPPALEIS Gemoltonecrde onderjurken Gemoltoneerde directoirs SLABBEKOORN KORTGENE Erven Gabriëlse Predikbeurten Ger. Gem. Kamperland Woensdag 24 okt. 7 uur ds. P. Honkoop uit ïerseke. Ger. Gem. Kortgene Donderdag 25 okt. 7 uur ds. H. van Gilst. Heden overleed onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Pieter Hendrik Meulenberg, in de leeftijd van 85 jaar. Kortgene: J. C. v.d. Hage - Meulenberg. A. v.d. Hage. Rotterdam D. H. Meulenberg. Meulenberg - Maas. Goes: H. D. Meulenberg. J. Meulenberg - Kesteloo. Vlaardingen P. M. Meulenberg. G. H. Meulenberg - Verhey. Kortgene D. Meulenberg. C. A. Meulenberg - Verburg. Schiedam C. J. Rosier - Meulenberg. Ir. C. J. P. Rosier. Kortgene: M. L. Meulenberg. Klein- en achter kleinkinderen. Kortgene, 14 okt 1956. Ooststraat 18. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor het betoonde medeleven bij het overlijden van onze ge liefde echtgenote, moeder, behuwd- en grootmoeder Maria Magdalena van Hee. Namens de familie, Jac. de Kam. Geersdijk, oktober 1956. Bij ons vertrek naar Krui- ningen groeten wij alle vrienden en bekenden en zeggen hiermede tevens alle lidmaatschappen op. Fam. A. Burgel. Kortgene. Wegens verbouwing wordt voorlopig het spreekuur 's morgens gehouden in het pand recht tegenover de boerenleenbank V. 't Hart, arts der op maandag 22 oktober 1956 te 2 uur in „De Stadswijnkelder" te Kortgene Behandeling van de jaar stukken met toelichting door bestuurslid der E.N.C.K. Toegankelijk voor alle leden. De secretaris. Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruvnzeel in de kleuren rood, bruin en zwart Ook hebben wij een uitgebreide collectie in met rits-, knip- en drukknopsluiting in verschillende uitvoeringen en prijzen Lederwaren, Kamperland COOMANS fzjn tazwzbzzzzzi Aanvang 4 uur Aanvang 3.30 uur Terrein Kortgene Aanvang 3.15 uur Langeviele 1 Middelburg, tel. 3234 Eén minuut om de hoek van de bushalte De aankondiging van de Ned. Blindenbond voor a.s. maandagavond te Kortgene, een antwoord van A. Wel- leman op de reactie van het Zeeuwsch Dagblad, de bur gerlijke stand en nog enige artikelen moesten door de late toevloed van adverten ties blijven liggen. Burgemeester en wethou ders van KORTGENE ver zoeken belanghebbenden, ter voorkoming van de opleg ging van onjuiste aanslagen in de straatbelasting, assu rantiebelasting en baatbelas ting bij verkoop van onroe rende gebouwde en onge bouwde eigendommen, hier van ten spoedigste medede ling te doen ter gemeente secretarie. Kortgene, 20 oktober 1956. Burgemeester en wet houders voornoemd, De burgemeester, A. A. Schuit. De secretaris, W. Goossen. Burgemeester en wethou dersvan KORTGENE bren gen ter openbare kennis dat de Algemene Politieveror dening bij raadsbesluit van 25 september 1956 is aan gevuld met de volgende be paling „Het is verboden om overjarige ruigten op terreinen, langs wegen, bermen, slootkanten, wallen of dijken af te branden tussen 1 april en 1 september". Deze bepaling treedt in werking op 21 oktober 1956. Burgemeester en wet houders voornoemd, De burgemeester, A. A. Schuit. De secretaris, W. Goossen. Heel nieuwe modellen in hebben wij voorradig, waaronder de originele Recordia Hanan Romika Pola Schoenhandel, Kamperland Te koopt geschikt voor schaftkeet bij C. A. FILIUS, Kortgene, Torendijk 28. Voor snellere uitbreiding heb ik nodig een waar ik een goede rente voor wil betalen. Hypotheekgever kan met het deel te nemen geld, aan deel in de winst krijgen. Boekonderzoek, welke wor den bijgehouden door een boekhoudbureau, toegestaan. F. G. Leendertse. bij Kortgene in prezen van f 65.—, f 85.—, f 110.- tot f 187.50 Ook voor uw jongens Lange Vorststraat 36, Goes De straat waar u zo gezellig kunt kopen TIJD EN EEUWIGHEID De eeuwigheid houdt alleen hen bezig, die tijd te veel hebben. Aldus Paul Valéry. En wij willen u dit zeggen: Bietenrooiers werkregenkledingjekkers f 28. jassen f 36.50, pijpen f 13.50, f 16.50, broeken f 19.50, rubber handschoenen f 5.gev. plastiek handschoenen f 10.regenpijpen f 5.f 6.50, f7.75, fletspijpen f 11.50, jongens fletspijpen f 10.75, regenbroeken f 7.50, f 8.75, f 12.50, jongens re genpakken f 16.jongens regenjassen f 15.can. jassen f 4.95, f 7.50, f 10.am. regenjassen f 15. zuidwesters f 0.95, f 3.50, f 4.50, rubberlaarzen in alle lengtes f 12.50, f 13.95. f 21.50, f 24.90, da mes regenbroeken f 13.50 TELEFOON 3210, MIDDELBURG KORTE DELFT 4 Alle maten in onze bekende kwaliteiten Slabbekoorn Kortgene Oud holt. kleedje f 2.— Kapstokkleed f 8.50 Tafelkleed f 15. Smyrnakleed f 9.— Smyrnakussen f 12.50 o.h. postkantoor Noordstraat, Middelburg Franco huis met teddy gevoerd Slabbekoorn, Kortgene

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2