Dames T oos van Calmthout H.Z. Fongersrijwiel f 247.15. K. H. Schippers. trapnaainiachine naaimachines Erven Gabriëlse tjjdeljjk chauffeur trapnaaimachine accordeon kinderledikant Pootaardappelen Zonneschijn „Zang Veredelt" te Kortgene. WtlïS ÜHM super keratinol Kapsalon Scherp Jik kan er hg en _y ondanks de ceqenf Te koop gevraagd: 20 a 25.000 kg mangels. Groot en klein jong en oud oefenavonden P* A* de Kramer eiken linnenkast sloten en waterleidingen vóór 3 november 1956 dienen te zuiveren. een uienren P* Jvan der Moere Voor uw installatiewerk ijüiiii! iiiiiiiiiiiiiiiii L. TANGE Zaal „De Stadswijnkelder" Kortgene De Gerto's Mary Bosch Aad Warbij Walt en Disney Uitvoering op 1 en 3 november a.s. Op 1 december bazar de Demon petroleumkachels K. H. Schippers, Kortgene SPORTIEF BEIlIST KRPSEL super keratinol gratis e$)o$)os)os)(<s}cs)(<e)esx<s}e&>csx<sx<e)e$)(<s)(t&) Beleefd aanbevelend, POOR WATER V!CUTE\ P.UBB£R\ KLEDING\ P. J. VERBURG Kortgene Te koop, wegens verhui zing, 1 brandvrij kluisje voor waardepapieren 1 95.1 type-bureautje, hout 50. Overgordijnen donkerrood velour. P. v.d. HOOFT, Kromme Weele 1, Middelburg, Te lefoon 2727. C. P. Wiskerke, Kortgene. 't NAAIMACHINEHUIS Singer inzinkbare ringspoel 125. 2 jaar garantie. P. A. DE KRAMER L. Vorststraat 6, Goes Tel. 2861 kopen een hoedje bij Keizerstraat, Goes bij de Kade Het bestuur van de gymnastiekvereniging „Colijnsplaat" maakt bekend, dat de voor heren opnieuw een aanvang nemen op donder dag 18 oktober a.s., des avonds 8.30 uur in de gym. zaal. Nieuwe leden hartelijk welkom. Namens het bestuur, M. A. W. v.d. Weele- Groenewege. Anker Zig-zag met salonkast, even ge bruikt, vele jaren garantie, gratis lessen, nu f 500. P. A. DE KRAMER L. Vorststraat 6, Goes Tel. 2861 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Janssen en dokter 't Hart. SINDS 1922 tylET IN ORDE? WU REPAREREN Lange Vorststraat 6 Goes - Telefoon 2861 Zoekt u een Komt eens kijken o.h. Postkantoor Middelburg Steeds je adres Het bestuur van de Cal. Vlietepolder te Wissenker- ke maakt bekend, dat de land- en dijkgebruikers, de langs hun percelen lopende Bij niet naleving van bo venstaande zal op kosten der na la tig en daarin worden voorzien. Het bestuur voornoemd, C. A. Geluk, dijkgraaf. P. Balkenende, ontvanger-griffier. Wegens herhalingsoefening een gevraagd bij Fa J. A. KALLEWAARD Colijnsplaat. Mundlos inz. ringspoel f 90.2 jaar garantie. P. A. DE KRAMER L. Vorststraat 6, Goes Tel. 2861 Te koop of te huur inhoud ong. 70 ton M. VAN DER WEELE, Havelaarstraat 70, Colijns plaat, Tel. 345. Te koop, 32 bassen, met koffer, zeer geschikt voor beginner, en grote maat met matras Adres: Oosthavendijk 1, Kamperland. Wij kunnen u alle rassen en klassen leveren uit de provincies Friesland, Noord-Holland, Noord-Brabant, Noord-Oostpolder en Zeeland Voor na- en voorjaars levering Bewaring geschiedt in luchtgekoelde aardappel bewaarplaats Ook eerstelingen kunt u nu bestellen Vraagt onze concurrerende prijzen Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200, Kortgene Wissenkerke - Kortgene Zaterdag 20 oktober Aanvang 8 uur RENÉ FREIJTERS VARIÉTÉ Vriendenkring Radio Luxemburg presenteert u een speciaal non-stop radiocabaret onder de titel met vele bekende radio-artisten o.a. Het befaamde accordeonduo van Radio Luxemburg II gevierde en charmante cabarettiere humor in de moderne goochelkunst Beb Koeman en Aad Warbij in de conference's Als buitenlandse gasten treden op internationaal bekend danspaar Cocktail scctsh-players Vrolijke revueschetsen Aan de piano t Gerard Lambermon Geluidstechniek Radio Pivado Samenstelling en regie» René Freijters Toegang f 2.— en f 1.75 Plaatsbespreking en kaartverkoop vanaf heden aan de zaal ten bate van het Zang-solistenconcours op 5 januari 1957 te Kortgene. Weder ontvangen met verbeterde brandsystemen Deze kachels branden zonder katoen, bij ledig branden geen katoen meer dat inbrandt. Wij hebben ze weer in 2 prijzen, vertind gelakt f 49. koper vernikkeld f 55.50. Met katoen kregen wij de Pitoeskachel, prijs f 39.75. Tevens voorradig de petroleumstellen in 1,2 en 3-vIams, alsmede katoen en glaasjes hiervoor. Stormlantaarns, zaklantaarns, lichtstaven, platte en ronde batterijen, lampjes. Rijwiellampen in verschillende soorten, dito achterlichten en lampjes. Leeslampjes en bureaulampjes, aardappelman den, rubber handschoenen en vingers. Mooi gegalv. was lijn, ook in zwaar plastiek, wit en grauw gevlochten koord, meubel- en spiegelkoord, metsel-, jaloezie-, vlaggen- en raamkoord, bollen touw, snoer voor elektrisch in enkel en dubbel, stekkers in enkel en dubbel, driewegstekkers, fittingen, hoekcontactstoppen, zekeringen in 6 en 10 amp. enz. 50 jaar geleden kwam ik elke week op het mooie dorpje in het oosten van het eiland. Of dit nu kwam door het keurige krentenbrood dat er gebakken werd vreet ik niet, wei weet ik, dat er in de gang bij de oude Abraham (zo werd de oude opa daar genoemd, het was een zeer goed mens ook) een prachtige fiets stond. Deze was van de burgemeester van Colijn en Kats. Des middags kwam hij op Kats meestal naar kerk, daarom passeerde ik dat mooie rijwiel dikwijls en stond er nog al eens bij stil. Het was een Fongers, met gezondheidszadel, en zag er goed verzorgd uit evenals zijn berijder. Na de thee vertrok deze weer, ook geestelijk ver sterkt, huiswaarts op zijn glimmend karretje. Ik kon toen niet denken, dat ik later zelf in mijn winkel zulke rijwielen zou hebben. In die tijd waren het dikwijls die mensen, ook he ren doktoren, die zo een vertrouwd rijwiel beza ten; thans rijden de melkboer en de bakker er ook op. Zij moeten er ook op tijd zijn en zorgen voor de inwendige mens. Ik ontving nu het met S.A. 3-versnellingsnaaf met terugtraprem, ver lichting door S.A. Dynabub-lamp in het voorwiel. Een rijwiel waarmee u door de vette klei of sneeuw kunt rijden, geen slippen van het bandwieitje en ook geen slijtage aan de band. De prijs van dit prima rijwiel, met jasbeschermer en rijwielslot bedraagt U kunt ook een Fongers bekomen voor f 149.25. In billijke prijs kunnen ze dus ook mede! Ook de Fongers brommer kwam in ons bezit. Die mag er ook zijn, dat ziet men zo. Daarom, Hollands fabrikaat is ook hierin niet zo kwaad. Ook banden en onderdelen Hollands fabrikaat, kwa men in ons bezit. Aanbevelend, 9 maakte u reeds kennis met het nieuwste produkt Dit produkt is onmisbaar in ons vochtig en nat kli maat. Het klimaat kunnen we niet veranderen, maar wel de invloed van dat klimaat. Super keratinol verstevigt de watergolf maakt droog en dor haar weer zacht, glanzend en soepel als zijde. Ter kennismaking met dit ongeëvenaarde artikel geven wij u vanaf 15 oktober tot en met 27 oktober deze behandeling bij het per manenten, wassen, watergolven en kleur- spoelingen Kortgene, Telefoon 01108-215

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2