dansen AASERVO S. C. Poortvliet plantnitjes P. J. van der Moere werkster Midreiza Nieuws uienzaad Lak- stempels met „De Wilco's" P. J. VAN DER MOERE Naamstempels Midraza-bonnen J. Kleppe Cortgene I - Yerseke II Boekhandel Markusse Sanbella B.-H.'s en korsetten om 6 uur gesloten een schippersknecht Hedenavond 7 uur in „De Stads wijnkelder" Alle t/m 5 oktober a.s. „NICOLEEN" Zondag a-s. Competitiewedstrijd Aanvang 3.15 uur Bestelt nu uw benodigde en Alles onder N.A.K. G gekeurd Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200 Kortgene Sedert jaren verkrijgbaar bij Wissenkerke in verschillende prijzen en modellen Vraagt ze gratis op zicht Telefoon 210 - Nieuwdorp Even een berichtje en wij komen u zonder verplichting bezoeken Met ingang van maandag 1 oktober zjjn de winkels weer des avonds De Middenstandsvereniging „Kortgene" Firma de Wed» A. Schippers te Kamperland, vraagt voor haar motorboot Indiensttreding zo spoedig mogelijk iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirniiiiiiiiiiijïifiniiiiiiiii iiiiiiimiitmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllillllllllllllllllllllMllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllll Uit voorraad leverbaar (aardappelkiemremmingsmiddel) Te leveren in 25, 5 en 1 kg verpakking en in strooikokers van 500 gram Beleefd aanbevelend, Tel. 01108-200, Kortgene Sedert jaren verkrijgbaar bij Boekhandel Markusse, Wissenkerke Gevraagd voor 2 halve dagen per week P. J. DE JONG, Hoofd straat 13, Kortgene, Telef. 270. kunnen nog worden ingeleverd, met een briefje vermeldende Naam, adres en aantal bonnen van elke waar de, bij Kerkstraat 7 Wissenkerke Hedenavoud Rondgang van het tamboers- en pijperscorps door Kamperland Aanvang 6 uur

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 4