BIJOU G Voor uw bril naar Focus Laat aw vakantiefoto's Fotohandel Piet Vreke Goedkoper dan ooit Fa. R. R. van de Woestijne zonnebril J. Kleppe kinderwagen aardappelrapers(sters) gevraagd De speciaalzaak voor Zeeland met De staalwarenzaak bij uitnemendheid Zeelands grootste fijnslijperij met de golfsnede op uw tafelmes De Grosco-kruidenier levert kwaliteitsprodukten P. J. van der Moere door ons ontwikkelen, afdrukken of vergroten Middelburg 14-daagse schooltassenverkoop Schooltassen f 5.90 Schooltassen f 8.90, f 10.90 Tuiglederen tas f 11.50 Tuiglederen tas f 13.95 Rotterdamscbe Bank N.V. Kantoor Kortgene des avonds gesloten De schoenmakerij is wegens vakantie volgende week GESLOTEN In onze u/inkel kunt u echter normaal terecht Tel. 281, Wissenkerke jongensrijwielen ecreosoteerde afrasterings- en boompalen KLAVERRUITERS BINDERTOUW DEKKLEDEN Zakken en zakkenlijm Draineer^ en betonbuizen Beleefd aanbevelend, Telefoon 200, Kortgene A en u zult tevreden zijn Korte Delft 2 (naast Dumppaleis) Telefoon 2731 zijn onze akten- en schooltassen grote maat, stevig leder rundleder, met 2 voortassen EXTRA GOEDKOOP zijn glad tuiglederen tassen met 2 voorzakken en'riem met 2 voorzakken, 2 vakken en riem Komt u voor een betere aktentas eens kijken bij Het Lederhuis De zaak met de grootste (schooltassen-) sortering Lange Delft 44, Middelburg Wegens vakantie is het kantoor te Kortgene van maandag 20 tot en met zaterdag 25 augustus a.s. de grootste sortering in Gero-zilvium en Zilmeta cassettes en losse artikelen met de beste kwaliteiten van de betere duitse huizen Wolff verzilverde artikelen en kristal Daalderop tin en luxe geschenken En vergeet u zeker niet ons groot succes Voor Noord-Beveland zoeken wij een bezorg adres voor het aannemen van bestellingen op de golfsnede Speciaalzaak Fijnslijperij Winkelgalerij Lange Delft 50 Middelburg Verloren t tussen Wissenkerke en Geersdijk Oostkruisstraat 10, Geersdijk Te koop, in goede staat zijnde Mutseart O. Kruisstraat 7, Geersdijk. In verband met zijn te rugkomst uit Canada, bericht ondergetekende, dat hij met ingang van 1 september a.s. weder voor het pu bliek te spreken is en zijn werkzaamheden hervat. G. Heijboer, Hoofdstraat 112, Kortgene. met een stroom van besparingen Voor het a.s. seizoen bij G. E. de Jonge, „Sorgwijck", Wissenkerke Opril Grote Markt Goes Tel. 2039 Te koop, mooie gebruikte Van Damme, Wissenkerke, Tel. 224 En nu vandaag naar ,.2) runluzt Een dag van genot met „CVtij en Verkrijgbaar bij Kortgene, Tel. 215 REMINGTON Super 60 U ontvangt namelijk voor Uw oude\ electrische scheerapparaat 20 gulden terug, als U een Remington Super 60 koopt. Profiteer van deze kans om U jaren achtereen ideaal te scheren! f. 98.50, waarvan 20 gulden bfl inruil terug!

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 3