Een goed prodnkt Jieuw Engeland" Waarom Esso gas? neem gas Babyhuis L. Tange Hebt u al een lotje EES iVOMlIRlIJKE REIS JL. MJU maatkleding motor Meisje gevraagd een dienstmeisje Ga eens kijken bjj „Optica" erwtearniters Een babif-uitzet voor halve prijst Vrij en Blij" behoeft zich niet te schamen voor de samenstelling Hebt u al eens een Santega-kostuum bij ons gepast? KOSTER - KORTGENE Zonnebrillen V De beste zonnebrillen nu met 10 percent korting bij A. C. van der Rest, Goes komt beslist zaterdag 18 augustus naar „Duinlust" steriliseerglazen van V2 - - 1 - VI2 en 2 liter Wegens vakantie is ons kantoor gesloten Omdat Esso Nederland N.V. U garandeert,...; Kwaliteit door zuiver produkt Inhoud 13 kg per fles Veiligheid - lage druk in gekeurde flessen Service door vakbekwame depothouders Vraagt daarom niet naar „flessengasj maar Voor koken ....verwarmen.... warm water enzu Met Esso bent U beter uitl Esso Nederland N.V. Esso Gebouw, Den Haag Zó ziet een Santega-kostuum er van binnen uit U zult verbaasd staan over de pasvorm» dessins en modellen in prijzen van f 135»— - f 169.50 Koop goed en voordelig bij De zaak met de klok FA. W. KOEJEMANS - L. DELFT 19 - TEL. 3481 - MIDDELBURG van het uniformfonds Apollo" 1 Hoofdprijs t een sportfiets De heren I. M. de Moor, C. Ketelaar, D. Broekhoven en de muzikanten zullen u er graag één of meerdere verkopen (MC 139. Dat moest Frits toegeven. Ze wilden nu de veemarkt, die in volle gang was, gaan bekijken. Maar wat was het overal vol, het kostte erg veel moeite om de lange tandem tussen de mensen door te rij den. „Laten we de tandem maar naar een fietsenstal ling brengen", stelde Frits voor. „Dan hebben we voorlopig daar geen last van". Zo gezegd, zo ge daan. Ze kuierden de veemarkt op. Er stonden ver schillende mooie koeien. „Wist jij dat koeien een maag met vier afdelingen hebben?" zei Frits. De koei en stonden hen dom en lodderig aan te kijken. 140. Ze lieten de koeien al gauw voor wat ze wa ren en gingen een eindje verder kijken. Daar ston den twee mannen te loven en te bieden. Het ging om een paard. De ene man wilde het paard wel ko pen, maar vond de prijs te hoog. De eigenaar som de alle goede hoedanigheden van het paard op en zei, dat hij zijn prijs niet meer kon laten zakken. „Kijk toch eens wat een prachtig paard man!" riep hij. De ander keek het paard in de bek. Want aan de tanden van een paard kan men zien of het een oud paard is of een jong paard. <=l)vot dat ett L Telefoon 291 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Janssen en dokter 'tHart. Tc koop, wegens verande ring i.g.s.z. (merk Zündapp) 200 cc., bouwjaar 1950, met zijspan, ook afzonderlijk, t.e.a.b. H. J. Korsuize, Kaaidijk 23, Kortgene 't Veerhuis" Kortgene Een bloemstuk waar u eer mee inlegt I Bloemenmagazijn Sanderse Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Gevraagd, bij J. J. van Maldegem-Luijk, Prinsendijk 3, Kortgene. We helpen ook u om BETER te zien door een nauwkeurig aange paste bril. U kunt keus maken uit een grote uitgelezen collectie van de nieuwste fabrikaten. Voor goed zien en goed er uitzien A.l.KAMPMA^ in 't hartje van de Lange Vorststraat 97 Goes De moderne zaak met de ruime sortering I ook in sterkte Lange Kerkstraat 42 Uit voorraad te koop, in elke hoeveelheid, dennen Beleefd aanbevelend, J. TAZELAAR, Colijnsplaat „De bekende zaak voor geneesmiddelen, verple ging sar tikelen, elastieken spataderkousen, buik banden, breukbanden, medische instrumenten en óók toiletartikelen, parfumerieën, schoonheidsmid delen enz. enz." „Jiavf wieg, ledikantje, bedje, dekentjes of kinderwagen Een zeer bijzondere koop-attractie U kunt de helft van het door u bestede bedrag opnieuw besteden voor een gratis aankoop, onver schillig wat, als u ons de juiste datum van de te verwachten geboorte kunt opgeven Wiegjesf 33.80 - f 62.50 Ledikantjesf 33.95 f 81.50 Commodesf 69.75 f 122. Kinderstoelenf 19.80 f 59.50 Boxen (alle met vloer) f 19.75 f 44.50 Wandelwagensf 25.90 f 69.75 Kinderwagens van de koninklijke fabrieken Van Delft en Van Werven f 99.75 f 198.— bedje gratis en met onze service staan wij voor u gereed JOSIASSE Winkelgalerij Lange Delft, Middelburg Tel. 2493 Tel. 2493 99 o.l.v. Wessel Dekker Voorziet u tijdig van kaarten We hebben ruime voorraad in losse ringen, deksels en steriliseerketels Wissenkerke, Kortgene IBoekhoudbureau voor Yloord-IBeveland N. Houterman, Havelaarstraat 9, Colijnsplaat van 4 augustus tot 18 augustus a.s.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 3