Restanten-verkoop J. kleffe Gabriëlse In onze OPRUIMING Restanten-Verkoop in overhemden Ulo-school Kortgene zaterdag 4 aug. 'SU enige inboedel zaterdag 4 aug. '56 het huis met erf het huis met erf donderdag 2 aug. gesloten. een dienstbode En nu: De restanten van de opruiming gaan voor een krats de deur uit zware biggen erwtensehoSel oriënteringsrit voor bromfietsen I UniformfoDds „ipollo" Kortgene publiek verkopen: publiek verkopen: is afwezig Zorg dat u er bij bent Let speciaal ook op onze etalage met lederwaren Ook hier spotprijzen in Wissenkerke, Telefoon 281 Maak in uw vakantie leuke en mooie foto's m Fotohandel Piet Vreke 4 augustus a.s. ongekend lage prijzen betere herenhoeden demonstreert Geslaagd voor Mulo-B: J. Klop te Kortgene. J. Fieinan, M. Goudzwaard, D. Tazelaar en M. 'Zuijdweg te Kats, J. Schippers te Kamperland. Geslaagd voor Mulo-A met Mid denstandsdiploma: G. Geelhoed te Tüo- lijnsplaat en J. Kooman te Kortgene. Toegelaten tot de M.T.S.: J. Klop, J. Schippers en D. Tazelaar. Toegelaten tot de 4de Idas H,B.S.: M. Zuijdweg. Bevorderd van de 1ste naar de 2de klas: Koos Bak, Johan 'Gast, Bram Geelhoed, Annie Holiest ell e en Lenie Luijk te Colijnsplaat, Jan Bouwense, Jaap Janse, Rinus Overbeke te Kats.' Corien Doeleman te Wissenkerke, Piet Blok, Marie Dingemanse, Rie de Fouw, Henk Geelhoed, Henni Kramer, Piet de Lange, Gorrie de Looff, Rinus ICa- relse, Ineke Noordhoek, Adrie (van Oeveren, Ineke Saaman, Kobie Strijd, Levien Verweij, Ko Welleman en >Ma- riap van de Zande te Kortgene. Bevorderd van de 2de naar de 3de (klas: Kobie Augustijn en Rie de Pree te Colijnsplaat, Hans Breure, Henk Filius te Kats, Nellie |de Jonge te Wis senkerke, Patty Boogert, Alie Boot, Adrie Burgel, Nellie van Gilst, Joukje de Looff, Jan Ponse, Marjan Voge laar en Willy Wolse te Kortgene. Bevorderd van de 3de tiaar de 4de klas: Mattie Kramer, Catie v.'Moer land en Magda de Regt te Colijnsplaat, Ko Welleman en Leen de Wild te Kats, Kees Broekhoven te Wissenker ke, Marie Janse, Rien Koster, Bram Post, Tannie Schippers, Joop Schuit en Adrie de Zwarte te Kortgene. In de op 20 juli j.l. gehouden eindles verkregen onderstaande leerlingen het di ploma van de 2-jarige primaire cursus R. Abrahamse, N. Dingemanse en N. Verweij te Kortgene, L. Hoogerheide, N. Bouwense, N. de Vos, J. Visser, L. Geel hoed, R. Tazelaar en L. Luijk te Colijns plaat, M. Wilderom, N. Reijnhoudt, M. de Smit, M. Zwemer en I. van de Vreugde te Kamperland, R. Tollenaar en K. Kab- boord te Geersdijk en D. Welleman te Kats. Overgegaan van de 1ste naar de 2de klas: L. Boot, I. Verburg, N. van de Plasse, A. de Smit, M, van der Heijde en Ineke Korsuize te Kortgene, M. Gou- looze, C. Bouwense, I. de Wit, C. de Vos, M. Dijke, J. Korsuize, I. Kallewaard en H. Verburg te Colijnsplaat, A. G. de Feijter en H. van Liere te Wissenkerke, Bertha Jansen en N. van Liere te Kats, N. van de Kreeke, C. Lansen en L. Mar- cusse te Geersdijk. Twee leerlingen zijn voorwaardelijk bevorderd. Naar wij zojuist vernemen, zal a.s. za terdag 4 augustus een voetbalwedstrijd worden gespeeld tussen gemeente-ambte naren, personeel van Slotema en De Vos tegen v.v. Wissenkerke I. De netto-opbrengst van deze interes sante wedstrijd zal wederom ten goede komen aan bovengenoemd fonds. De medewerking van „Apollo" en een verloting zullen deze avond veraangena- Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel PREDIKBEURTEN Geref. Gem. Kortgene 29 juli om 10, 2.30 en 6 uur de heer L. Wijting van Amersfoort. In plaats van kaarten Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij ken nis van de voorspoedige ge boorte van ons dochtertje Pieternella Geertruida C. A. Bouwense. M. Bouwense - Corbijn. Kortgene, 22 juli 1956. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder Maatje Lena Meu- lenberg - Kabboord, in de leeftijd van 81 jaar. Kortgene P. H. Meulenberg. J. C. van der Hage- Meulenberg. A. van der Hage. Rotterdam D. H. Meulenberg. J. Meulenberg - Maas. Goes H. D. Meulenberg. J. Meulenberg - Kesteloo. Vlaardingen P. M. Meulenberg. G. H. Meulenberg - Verhey. Kortgene J. D. Meulenberg. C. A. Meulenberg- Verburg. Schiedam C. J. Rosier - Meulenberg. Ir. C. J. P. Rosier. Kortgene M. L. Meulenberg. Klein- en achterkleinkinderen. Kortgene, 23 juli 1956. Nieuwstraat 3. De teraardebestel ling heeft plaats gehad op donderdag 26 juli j.l., des middags 2 uur op de algemene be graafplaats te Kortge- De ouden van dagen van Kortgene betuigen hun har telijke dank voor de gezel lige dag die zij hebben ge had. Ook de burgemeester, de heer Hoek en het be dienend personeel hun dank. En dan dank aan het mu ziekgezelschap dat hen heeft afgehaald. Natuurlijk ook dank voor de gaven die zij hebben mogen ontvangen om de reis te kunnen maken. Aan allen, die blijken van belangstelling toonden op woensdag 25 dezer, onze hartelijke dank. Familie C. Vogelaar. Kortgene, juli 1956. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op nam. 2 uur, ten verzoeke van de heer J. Scheffer te Colijnsplaat, aan diens woon huis aan de Havelaarstr. 95 alseiken slaapkamerameu blement met 2-deurs spie gelkast en toiletkast, eiken schrijfbureau, bureaustoel, haard, kachel, blank eiken theewagen, trap-naaima- chine, 2 rotan stoelen, wol len handweef tafelkleed, groot pluche divankleed, damesfauteuil, 1-pers. le dikant, 2-pers. ledikant, babycommode met aan kleedkussen, kinderwagen, babybox, moquette gang loper, keukengerei enz. Drie maanden crediet. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op nam. 4 uur in café „Dorps- zicht" te Colijnsplaat, ten verzoeke van mevr, wed. E. Beeke - de Wit e.a. aan de Zuidkerkstraat 53 te Colijnsplaat, groot 65 ca. 2. aan de Zuidkerkstraat 51 te Colijnsplaat, groot 54 ca. Comb, van perc. 1 en 2. Ontruimd te aanvaarden bij de betaling, uiterlijk 4 sept. a.s. Bezichtiging woens dag 1 aug. a.s. 's avonds van 6.30 tot 7.30 uur. TANDARTS W. KROMMENHOEK van 4 tot en met 11 augustus Bij gunstig weer Kapper Polderman Wegens huwelijk der te genwoordige gevraagd bij P. van Dijke, landbouwer, Colijnsplaat. Zorg dat u een goed toestel en goed mate- jH 3 riaal heeft. Wij hebben beide voor u gQ Laat ons uw films ontwikkelen en afdrukken g| {U Wij werken op het beste materiaal en zor- §j gen voor prima afwerking 3 Korte Delft 2, (tegenover de Reigerstraat) S Middelburg Telefoon 2731 Te koop: P. BAK, Colijnsplaat. Ter overname gevraagd, een goed werkende A. Markusse, Oudedijk 1, Kortgene, Tel. 250. voor de wisselbeker van Noord-Beveland Deze wisselbeker wordt verreden in drie achter eenvolgende ritten Zij die hieraan wensen deel te nemen, kunnen zich opgeven vóór 4 augustus bij Garage L. J. de Looff Hoofdstraat 48 K(?rtgene We ontvingen weer: insectenspuiten, insectenolie of Deltakil ter ver delging van vliegen, muggen, motten enz. Tast de kleren niet aan. Ook vliegenklappers in drie verschillende modellen. Luchtverfrissers, motten- kegels, goud- en zilverbrons, wit en gekleurd krijt, tandpasta, tanden borstels, scheerzeep, scheerkwasten, scheermesjes, scheerspiegels, scheer- apparaten, huishoudscharen, copieerradjes, zakschaartjes, brood- en tafel messen, schee- en zakmessen, dunschillers, busopeners, appelboren, aard- beiontkroners, ook geschikt voor het pluimen van gevogelte, prachtige thermoflessen, binnenflessen, kurken en doppen, drinkkroezen en drink- busjes, grassnijmachines, gras- en hegscharen, sikkels, ook geschikt voor graan of gras, hengelstokken, dobbers, haakjes, klosjes nylon, 1-, 2- en 3-vlams petroleumstellen, katoen en glaasjes hiervoor, vergasserkatoen. K. H. Schippers, Kortgene brengen wij u een speciale (In deze verkoop vindt u shirts van de best-bekende overhemdenfabrikanten, o.a. „FABLO" - „COJO" - „ELMAR" enz.) Al deze enkele stuks in diverse maten voor In deze restanten-verkoop brengen wij ook enige series in diverse maten en modellen voor zeer aantrekkelijke noteringen Ziet onze speciale restanten-etalage HERENMODEHUIS LANGE DELFT 46, MIDDELBURG co in t+m Ondanks onze uitbreidings-verbouwing, zijn wij er in geslaagd, onze afdelingen nog zó in te richten, dat het een lust voor het oog is. In onze bestaande toonzalen vindt u een collectie meubelen die zijn weerga in Zee land niet vindt. Na de her-opening, met aparte bedden- en woningtextiel-afdelingen, kunt u onze show-rooms met de meest vooraanstaande zaken in Nederland vergelijken. LANGEVIELE 23-25, MIDDELBURG, Telef. 2893 Gratis advies van onze binnenhuisarchitect. Franco levering door heel Nederland Wist u, dat de LICHTBRON, geheel vrijblijvend met radio's, wasmachines, stofzuigers enz. Ook voor radio-reparatie of onderdelen is dit uw adres Kent u onze grote sortering verlichting 1 „DE LICHTBRON Lange Noordstraat 14 Telef. 3373 Erkend installatiebureau G.E.B. en P.Z.E.M. en Philips radio service

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2