Plonvier heeft DE schoenen „Nieuw Engeland" Tarzan en de duivelin 01107-443 Als cle paarden van „Van Gend en Loos" spreken konden Vakantie lototijtl gesloten kinderwagen kleine vlastrekkers graanmaaiers hondenbelasting reinigingsrechten vertallen. 14 jnli a.s. P. van Haperen FOCUS Wilt n nog iets extra's in nw huis 'n Mooie schemerlamp, kloostertafel of iets anders? uw bruidskleding voor te hnren bij Leen Outermans dcuti la i BLOEMEN Bezoek aan proefvelden „Nieuw Engeland" Kostuums van f 67*50 - - f 155 Colberts van f 32*50 - - f 75 Pantalons van f 15*— f 45 Autocoats van 45*- f 65 Enz* enz* Fa. W* Koejemans Middelburg Fotohandel Piet Vreke NIC. HEIJBOER, GOES 1-7 juli bruidegom, kleine en grote bruidsmeisjes Middelburg „DE SCHAKEL" Bij heropening van onze winkel op zaterdag 30 juni Ganzepoortstraat 21, Tel. 2084 - GOES Serveerschortjes f 2.39, leuke cocktailschortjes f 2.69, grote fantasieschor- ten f 3.49 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Meisjes kampeerbroekjes in bleu, groen en rood van 6 tot 12 jaar, uitzoeken f 2.59 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Vereniging voor Bedrij fsvoor lichting „Noord-Beveland" Omdat proefvelden naast hun onderzoekende taak tevens waar devol zijn uit een oogpunt van demonstratie en aanschouwelijke voorlichting, zal door verschil lende van de leden een bezoek aan enkele proefvelden wel op prijs worden gesteld. Wat trou wens al is gebleken. Er zou dus van verenigings- wege een excursie-avond kunnen worden uitgeschreven. Maar bij een goede belangstelling krijgt zulk een excursie al gauw een vrij massaal karakter, met alle nadelen daarvan. Beter zou het zijn in groepjes van 4 a 5 de proefvelden te bezichtigen. Aan de belangstellende leden dan de taak, deze groepjes zelf samen te stellen en met mij een tijdstip af te spreken. Ter oriëntatie worden hier de proefvelden genoemd, waaruit elke groep zijn eigen keuze kan maken. 1. Stro-bemestingsproef, waar in opgenomen zes verschillen de stikstofhoeveelheden. Gewas: aardappelen. Proefveldhouder: dhr. S. J. Dees, Wissenkerke. 2. Stikstoftrappen, -soorten proefveld, waaronder Granu- mix 12-8-16. Gewas: aardappelen. Pr.h.: dhr. P. J. Bom, Co- lijnsplaat. 3. Stikstoftrappen, -soorten- proefveld, waaronder Granu- mix 12-8-16. Gewas: suikerbieten. Pr.h.: dhr. J. M. Onderdijk, Colijnsplaat. 4. Stikstofoverbemesting tijdens en even voor de bloei met kalksalpeter en ureum. Gewas: wintertarwe. Pr.h.: dhr. P. J. Bom, Co lijnsplaat. f 5. Vier zaaizaadhoeveelheden, gekoppeld aan vier stikstof hoeveelheden (met dus 16 verschillende combinaties). Gewasgerst. Pr,h.:dhr. M. G. Hoveijn, Wissenkerke. 6. Bestrijding van phytophtho- ra in aardappelen met ver schillende middelen. Pr.h.: dhr. C. J. Schippers, Kamperland. 7. Hectarenveld gerst van het NaCoBrouw met de rassen Balder, Carlsberg en Proc tor. Pr.h.: dhr. Kr. Janse, Co lijnsplaat. 8. Suikerbietenrassen - proef veld. Pr.h.: dhr. K. A. en S. J. van Langeraad, Kamperland. 9. Vlasrassen-proefveld. Pr.h.: dhr. J. J. M. van Oeveren, Kortgene. O. Hoekstra. Onze bekende verpleeg- sterschorten, 2 kanten draagbaar, 38 tot 54 voor f 4.49 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes en Cjevaett Rolfilms Boekhandel Markusse Wissenkerke zouden zij u kunnen vertellen van de dage lijkse nieuwe zendingen kostuums, colberts, pantalons, autocoats enz. die iedere dag bij worden afgeleverd Loop ook eens bij ons binnen en u zult ner gens zo goed keuze kunnen maken, dan uit de honderden stuks van onze voorraad 1 En de prijzen Lange Delft 19, Telefoon 3481 Houdt uw indrukken vast, maakt er een foto van Wij hebben ruime keuze fototoestellen en toebe horen zoals films filters belichtingsmeters zonnekappen statieven tassen enz. Komt u eens kijken, wij verplichten u tot niets Korte Delft 2, tegenover de Reigerstraat Middelburg Telefoon 2731 Hotel Gast, Colijnsplaat Zaterdag 30 juni, 's avonds 7.30 uur Deze week weer zeer goedkope snijbloemen, potplanten, enz. Ook voor uw BRUIDSBOEKET het goed koopste adres. Laat u niet ompraten aan de deur om teleurstelling te voorkomen. Komt u eens met ons praten, het scheelt u stukken in prijs. Tevens geven wij bij ieder bruidsboeket een aardige verrassing. Rijksgedipl. Bloembinder, L. Vorststr. 46-48, Tel. 3113 DE ZAAK MET DE GROOTSTE SORTERING Wegens vakantie Kapper D. Rietveld van Eysden Lange Kerkstraat 40, Goes Tel. 2904 Te koop, een z.g.a.n. Te bevragen bij I. P. van der Moere, Kamperland. Gevraagd t en tractor- beslist goed MARCUSSE, Oudelande Tel. 01104-254 Keurige herenpyjama's in moderne eften kleuren kosten maar f 7.98 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes De gemeente-ontvanger van Wissenkerke brengt u in herinnering dat de en de voor het jaar 1956, op 30 juni 1956, Zij, die op die datum nog niet hebben betaald, kunnen alsnog tot de verschuldigde belasting voldoen. Na die datum zul len maatregelen tot vervol ging worden genomen. De gemeente-ontvanger voornoemd, P. Balkenende. Moderne poplin dames Petty coats f 4.90, poplin onderjurken met kantje f 5.29 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Telefonisch aange sloten Handel in lompen en metalen Langeviele 2 Wissenkerke Hebt u wat op te ruimen, alles wordt afgehaald. Ook voor heren en jon gens hebben wij leuke mo derne wollen zwembroeken De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Laaf Uw verouderde brilleglazen vervangen door U ziet er beter meel Opril Grote Markt 9, Goes, Telefoon 2039 Nieuwe Burg 9 Middelburg Wij weten er een oplossing voor n.l. Tel. 01180-3597 Hedenavond 8 uur in „De Korenbeurs" Muziek Dansorkest „Melodia" DansschoolJanvier Mooie heren zakdoeken 39 ct, grote rode zakdoe ken 75 ct De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Mooie charmeuse onder jurken met strook en kant f 2.98, f 3.93 enz. bij De Goedkope Simon Klokstraat. Goes nodigen wij u beleefd uit tot zien en kopen, alsmede tot schatting van 't gewicht van een hoeveelheid kaas en boter, waar aan prjjzen zijn verbonden Beleefd aanbevelend, W. DE BUCK Colijnsplaat

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 3