Jir 'W éIL Gabriëlse Dames Bril monturen maatkleding Vergadering EEK AVONTUURLIJKE REIS JU I Examen P. J. Jongepier liaison Modern K. H. Schippers DeTandpa§fa N°i( Attentie KOSTER-KORTGENE Aan de adverteerders van Kamperland bruidsboeket Sanderse ÊÈm huid? co in r^. damessalon gesloten Voordelige aanbieding interieurbedden vanaf f 105.— Colijnsplaat Kortgene Nieuws van „Duinlust" vrolijk concert van lichte muziek Leuke meisjes sweaters f 2.39 - f 2.69 enz. Biarritz dames-sweaters f 3.95 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes -7U Jai eit he Telefoon 291 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel PREDIKBEURTEN Ger. Gem. Colijnsplaat 5 juli 7 uur, ds. M. Heerschap van Borssele. In plaats van kaarten Willem Hendrik van der Weele Jannetje Hoogerheide geven u kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. op 11 juli a.s., des namiddags 3 uur te Kortgene. Kerkelijke bevestiging in de Getef. Kerk te Colijnsplaat door de Weleerw. Heet ds. H. Veenstra. Kamperland, Spuidijk 10, Colijnsplaat, Z. Kerkstr. 36, 22 juni 1956. Heden overleed plotseling, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Jacob Mullié, in de leeftijd van 63 jaar en 6 maanden. Kats K. M. Mullié. Priester. Kruiningen J. C. Remeeus - Mullié. W. A. Remeeus. Ineke en Wimpje. Kats, 27 juni 1956. De begrafenis heeft heden zaterdag plaats om 2 uur op de alge mene begraafplaats te Kats. Leuke damespyjama's kant en klaar voor f 6.95, met gebloemd jasje en effen broek f 9.25 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Met leedwezen ge- ven wij kennis van het plotseling overlijden van onze geachte pen ningmeester, de heer J. Mullié. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Bestuur en leden van de kolenver- eniging Algemeen Belang. Kats, 27 juni 1956. Met leedwezen ge ven wij kennis van het plotseling overlijden van onze geachte voor zitter, de heer J. Mullié. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Bestuur en leden van de vereniging Het Groene Kruis. Kats, 27 juni 1956. Voor de zeer vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en de deelneming, on dervonden na het overlij den van onze geliefde moe der, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder H. C. de LoofE- van der Maas, betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid ook aan dok ter Bruynzeel voor de goe de zorgen aan haar bewezen. Familie de Looff. Wissenkerke, juni 1956. Dames nachthemden f 4.98, in speciale grote ma ten f 5.49 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Vereniging voor Ziekenhuisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland Afd. Kortgene op vrijdag 6 juli a.s. des avonds 8 uur in „De Stadswijnkelder". Aller opkomst dringend gewenst. Het bestuur. Een fleurige japonschort met rits tot maat 54 kost maar f 7.95 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Komt u in Goes Dan om een prachtig damesvest, modern jasje of leuke pull over naar De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Vanaf heden moeten de ad vertenties voor het Noord- Bevelands Nieuws- en Ad vertentieblad donderdags 12 uur bij mij binnen zijn, om ge plaatst te kunnen worden in het eerstvolgende blad. I. P. van der Moere, Kamperland. Uw wordt iets bijzonders als wij het verzorgen Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 in vele variaties Aangepast en vervaardigd door ERVAREN VAK-OPTICIENS A.L.KAMPMAN in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 Goes De moderne zaak met de ruime service Zonnebrillen Ook in optische sterkte (MA 11111 III 1 'III] 1 'W'ilPül'ilii :r!' in - - - 129. Toen ze even buiten Staphorst reden, kwamen ze tot de ontdekking, dat ze erge dorst hadden. Had den ze nu in Staphorst maar om een glas water ge vraagd. Maar zin om terug te keren hadden ze niet, dus ze fietsten door met droge kelen en een tong als van leer. Toen de weg een bocht maakte, ontdekte Johnny een klein cafeetje onder een paar hoge bo men. „Hè", zei hij, „zullen we nu eens heel verkwis tend zijn en hier gaan zitten en iets heel lekkers drinken?" Frits moest lachen, maar het plan lokte hem ook erg aan. Ze stapten het café-terrasje op, waar al gauw een buigende kellner op hen af kwam. 130. Ze bestelden een groot glas ranja. Tjonge, wat smaakte dat I Ze hadden ook elk een rietje gekregen. Het leek wel, of alles wat je door een rietje dronk, veel lekkerder was dan zonder een rietje. Toen het glas leeg was en de dorst verdwenen, leunden ze lui achterover in hun stoel en genoten van de koele schaduw. Frits schoof zijn pet wat achterover en zei „Hoe zou het thuis in Volendam zijn? Vader en moeder moesten ons hier eens zien zitten". „We zul len vreselijk veel te vertellen hebben als we terug zijn", bedacht Johnny. Waar koopt u wollen da-» mesbadpakken voor f 6.95 Natuurlijk bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Grote 2 persoons lakens 180 breed kosten maar f 4.98 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Babyderm-zeep LU a o Speciale aandacht vragen wij voor: een eiken bankstel, bekleed met groene en beige épinglé, voor de prijs van f 650.- een modern bankstel, bekleed met aparte grijze stof en verschillende kleuren kussens Beide bankgarnituren, waaromheen een passend interieur is gebouwd, ziet u in onze etalages In onze showrooms tonen wij thans een grote collectie bankstellen, zodat ook in ieder be staand interieur een smaakvol geheel kan wor den verkregen LANGEVIELE 23-25, MIDDELBURG, Tclcf. 2893 Gratis advies van onze binnenhuisarchitect. Franco levering door heel Nederland Rustig denken Mijnhardt's u w t a b1 ett e n Wegens vakantie is onze van 16 tot en met 30 juli 1-persoons en 2-per- soons driedelige met 15 jaar garantie compleet met 2 kapokkussens Reparatie van alle soorten bedden WONINGTEXTIEL DAM 77, MIDDELBURG Moderne elastische da mesbadpakken f 4.50, in meisjesmaten tot 12 jaar f 3.98 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Restanten dames spijker broeken van f 7.98 enz., nu uitzoeken f 5.95 De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Het oudste adres, zodoende met de langste ervaring, vertegenwoordigt ook de eerste hollandse rijwielfabrikaten, waarbij de eerste ter wereld (van 1869) Denkt daaraan bij aankoop van een flets of brommer Koopt aan het adres waar steeds op kwaliteit is gelet, ook bij reparatie Aanbevelend, Altijd schone tandenAltijd frisse mond Wij brengen u op zaterdag 7 juli een populair en door de band van „Wilhelmina", „The Merry Boys" (muziek en zang). Zij beginnen om 4 uur en gaan door tot half 11. U zult er beslist van genieten. Wilt u een badhokje of zomerhuisje huren 1 Ze staan voor u gereed. Verhuring geschiedt per dag, per week en per seizoen. P.S. Daar wij in juli en augustus met vreemd per soneel werken, zijn wij genoodzaakt onze consumptie prijzen met 10 procent voor bediening te verhogen. De ondernemer, F. G. Leendertse.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2