augurken z.g.a.n. accordeon, Bekendmaking zitting zullen honden I Qabriëlse Mag. „Da Handzaag" „Da Handzaag" Boekhandel Marknssa Waar aan mooie serie Mntsaert kinderwagens L. Tange hedenmiddag de inboedel EES AVONTUURLIJKE REIS L™ A/JUL Deze week: voor 98 cent s. STRIJD co os a 17 JUNI 17 JUNI VADERDAG TAMSE - KORTGENE Zoekt u iets voor vader? van „De Kleine Bazar" Dames van Noord-Beveland Agfa en Gevaert rolfilms Agfa en Philips fototoestellen Wissenkerke pnbliek verkopen: een literpot (zoet-zuur) Kortgene Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. Op zaterdag 9 juni overleed zacht en kalm, in de zekerheid des geloofs, de heer Louis van Gilst, in de ouderdom van 86 jaar en 5 maanden, welke ik ruim 8 jaar mocht dienen als huis houdster. Zijn nagedachtenis zal steeds in ere zijn. Jannetje Hoogerheide. Colijnsplaat, juni 1956. M. A. Noordhoek en P. Noordhoek - Kraker zeggen u, mede namens we derzijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervon den. Kortgene, juni 1956. Hoofdstraat 62. Te koopt 80 bas, merk Silvio Soprani (It.). H. J. KORSUIZE, Kaaidijk 23, Kortgene. Burgemeester en wethou ders van Wissenkerke ma ken bekend, dat zij met ver tegenwoordigers van deN. V. Waterleidingmij. op dinsdag 19 juni a.s. voor degenen, die bezwaren hebben tegen de toegezon den rekening van vorenbe doelde Waterleidingmaat schappij voor de aansluitings- kosten van hun percelen op de waterleiding. De zittingsuren voor de verschillende kommen zijn als volgt vastgesteld voor de kom Wissenkerke: van 10—12 uur op het gemeentehuis voor de kom Kamperland: van 24 uur in het gemeentegebouw voor de kom Geersdijkvan 56 uur in het vereni gingslokaal. Wissenkerke, 14 juni 1956. Burgemeester en wet houders voornoemd, J. van Halst, burgemeester. G. van Hekken, secretaris. LU _l LU IA I*- Wist u dat u in onze toonzalen dezelfde arti kelen vinden kunt, als op de tentoon stelling van de plattelandsvrouwen te Middelburg Wist u dat u in onze toonzalen nog veel meer vinden kunt dan op genoemde tentoon stelling Wist udat u in onze toonzalen uw eigen in terieur voor u ziet, door combinatie met onze uitgebreide collectie tapij ten en gordijnen, zoals Tretford en Ploegstoffen Wist u dat u in onze toonzalen vrij en on gestoord kunt rondkijken LANGEVIELE 23-25, MIDDELBURG, Telef. 2893 Gratis advies van onze binnenhuisarchitect. Franco levering door heel Nederland Gedurende de vakantie in de herensalon blijft de damessalon van kapper Scherp geopend Natuurlijk wilt ook u vader op deze dag eens echt verrassen En om u nu een beetje te helpen bij uw keuze, laten wij hieronder enkele dingen volgen die bijzonder geschikt zijn om va der blij mee te maken ■BI Sclieerapparaat BH Pantalonpers Bi Bureaulamp Zaklantaarn ■Bi Sigarettenetni (voor in de auto) Bedleeslamp ■i Scheerspiegel (elektrisch) Natuulijk is er nog meer, maar komt u zelf eens een kijkje nemen, dan kunt u alles rustig bekijken, vanzelfsprekend zonder enige verplichting uwerzijds Wij wachten u in de zaak met service Sigarettenkoker Aansteker Philishave Portefeuille Portemonnaie Reisetui Tafelaansteker Bureau Kop en schotel Deze en nog veel meer andere leuke en mooie cadeautjes ziet u in de beide etalages Wissenkerke, Kortgene Indien u in Goes komt, loopt u dan even aan in Daar vindt u altijd iets van uw keuze op het gebied van huishoudelijke artikelen. Wij hebben keukenge rij in aluminium en emaille. Houtwaren in een grote verscheidenheid. Porcelein en aardewerk. Thee-, eet- en ontbijtserviezen. Amefa cassettes met levenslange garantie, alles aan de laagste prijzen. Doet uw voordeel en koopt in Lange Vorststraat 65, Goes, Telefoon 2376 Recht tegenover Berco P.S. Aan het zelfde adres nog een nieuwe kinder wagen te koop aan lage prijs Wissenkerke, Kortgene U komt eens kijken bij „De Kleine Bazar" Geen schokje, geen stootje Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal om 2 uur ten verzoeke van de erven van de heer J. J. van der Moere, aan de Molenweg no. 3 te Kam perland als: tafels, stoelen, 2 fau teuils, bureau, vloerkle den, kachel, tafelkleed, lin nenkast, keukengerief, weckflessen, 30 ruiters, brandhout, enz. 3 maanden crediet. 125. „Zie je hoe leuk hier de boerderijen geverfd zijn en de luiken en de hekken er voor", merkte Johnny op. „Kijk, daar zijn een paar Staphorsters", zei Frits. En ja, in de deuropening van een boerderij zagen ze een Staphorster boer en boerin in klederdracht. Ze zwaaiden hartelijk naar de twee Volendammers op de tandem. „Weet je wat", bedacht Frits, „laten we de tandem een poosje wegzetten, dan gaan we een eindje lopen". Daarmee ging Johnny accoord. Ze kuierden Staphorst door en bekeken de mensen en de huizen goed. 126. „Wat zou daar te doen zijn?" vroeg Frits zich plotseling af. Hij zag in de verte een groepje mensen. „Ga mee, dan gaan we kijken", zei Johnny en hij trok Frits mee. Binnen een paar minuten waren ze het groepje genaderd. Het middelpunt bleek een fotograaf te zijn. Hij vroeg aan de mensen of hij een foto van hen mocht maken. Sommigen vonden de prijs te hoog, maar er waren er toch een heleboel die wel graag een kiekje van zichzelf wilden hebben. „Ha, twee Volendammers", riep de fotograaf, toen hij Frits en Johnny ontwaarde.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 4