Home diepvriezen kioderwagen koffers reistassen zijn onze japonnen en blouses Slabbekoovn Voor de schoonmaak L. Tange 1911 handschoenen branche Fa. J. de Dren Zoekt u schoenen? algemene ledenvergadering Sandalen Loafers De uitgestelde algemene vergadering L. Tange L. TANGE Schoonmaak Deze week voor f 2.33 S. Strijd, Kortgene Dankbetuiging P» J. Verburg Ook reistassen fietstassen, JKleppe ZO LIEFELIJK ALS DE LENTE sponsen nqlon e.a., zemen, stof doekjes, kastpapier, borstelwerk Wissenkerke - Kortgene enige timmerlieden 3-plaats elektr, comfoor. Mooie heren en j ong enskostuums E, C, de Regt P. J* Verburg Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting „Noord-Beveland" In ieder huis JKLEPPE 1 Grote witte dweil f 1.30 1 Grote werkborstel f 0.40 1 Enka spons t 0.68 1 Bus Ata f 0.45 Samen f 2.83 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Pieternella Adriana. L. de Looff. M. J. de Looff- Hanson. Adrie. Kortgene, 20 maart 1956. Westdijk 21. Tot onze grote droef heid overleed, zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig gedra gen lijden, onze innig geliefde vrouw en moe der, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Geertruida Lijntje Kagchelland, in de ouderdom van 80 jaar en 8 maanden. Uit aller naam, J. de Krijger. Colijnsplaat, 18 maart. 1956. De begrafenis heeft plaats gehad op 22 mrt. Heden overleed en zorgzame vader, be huwd-, groot- en over grootvader Pieter Koster (weduwnaar van Geertruida Geelhoed), in de leeftijd van 76 jaar en 4 maanden. A. M. Karreman- Koster. W. Karreman. Suus, Truus, Rie en Piet. A. M. Koster. J. Koster- Pla tschorre. Truus, Prien, Jannie, Piet en Rietje. Colijnsplaat, 19 maart 1956. De begrafenis heeft plaats gehad op vrij dag 23 maart, nam. 2 uur. Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond bij de ziekte en na het over lijden van ons zoontje, zeg gen we hierbij onze harte lijke dank. A. de Nooijer. J. J. de Nooijer» Leendertse. Wissenkerke, maart 1956. COOMANS voer. fijn tatweltwJ- Ondergetekende zegt bij deze, wegens vertrek naar „Ter Boede" te Koudeker- ke, alle lidmaatschappen enz. op. C. Sturm. Koudekerke, 22 maart 1956. Hiermede willen wij onze hartelijke dank betuigen voor de vele gelukwensen en fraaie cadeaus, die wij bij ons hu welijk hebben ontvangen. Ook hartelijk dank aan de heren die hun auto en hun tijd beschikbaar hebben ge steld bij ons huwelijk. P. D. de Zeeuw. N. C. de Zeeuw- Clement. Middelburg, maart 1956. Voor de zeer vele bewij zen van deelneming, ons be toond voor en na het over lijden van onze lieve man, vader, behuwd- en grootva der, de heer Leendert Marius Vink, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, J. Vink-Marcusse. Colijnsplaat, maart 1956. Ondergetekende zegt alle lidmaatschappen en contri buties op. P. M. Boone-Maas. Prinsendijk, Kortgene. Allen die iets te vorderen hebben van- of verschuldigd zijn aan- of borgtochten on der zich hebben ten laste van de heer P. G. de Vos te Kortgene, worden ver zocht daarvan opgave of af gifte te doen aan de cura tor, de heer J. van Halst te Wissenkerke, vóór 1 april a.s. De mooiste Hollandia on- ftoflandia ondergoed bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Door de grote toe vloed van adverten ties, moesten enige verslagen, o.a. van de oprichting ijsclub te Wissekerkeen van de toneelgroep Kamper land voor het Zeeuws Landjuweel, tot onze spijt tot het volgend nummer blijven liggen Voor onder uw mantel pakje brengen wij prachtige voorjaars pullovers De Goedkope Simon Klokstraat, Goes KOFFERS.noot EN TOCH SOLIDE. BU.. Schoenhandel, Kortgene Wij hebben sterke dubbele die wij onder garantie ver kopen. Deze kunnen niet in scheuren en zijn ook zeer geschikt voor bromfietsen. Te koop: een in goede staat zijnde Te bevragen Voorstraat 58, Colijnsplaat Voor uw dochtertje leuke petty coats en onderjurk jes met kant enz. bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Gaat u met Pasen op reis? Wij hebben ccu muon. sortering en Telefoon 281 Wissenkerke Wollen jersey, plissee-rokken en duizend en één artikelen KORTGENE Gevraagd bij D. VAN GELDEREN, Havelaarstraat 54, Tel. 220, Colijnsplaat Te koop aangebodent een in goede staat zijnd Te bevragen bij de agent van dit blad te Kortgene. Met onze jarenlange ervaring in de zijn wij er nu ook weer in geslaagd een prima collectie handschoenen samen te stellen Zie onze etalage waarin zich nog maar een gedeelte bevindt Lange Delft 125 MIDDELBURG Komt U naar MIDDELBURG U bent u/elkom in Café Restaurant filer De gezellige zaak In de Lange Delft Prima consumptie Uitstekende keuken bij Wissenkerke, tel. 351 voor Pasen een paar nieuwe Wij hebben een mooie collectie kinder-, meisjes-, jongens-, dames- en herenschoenen Ook hebben wij een mooie herenschoen in bruin en zwart kalfs Schoenhandel, Kortgene Het bestuur der hoopt op donderdag 17 mei a*s, een te houden ter herdenking van het 10-jarig bestaan der vereniging. Aan deze, enigszins feestelijke, vergadering zal een koffiemaaltijd verbonden zijn, waarvoor ook de vrou wen der leden worden uitgenodigd. Nadere biezonderheden volgen nog. De secretaris. is wel een vertrek dat mooier en ruimer wordt als er nieuw Viltzeil „over de vloer" komt. En om de kosten behoeft niemand het te laten. Kom de nieuwe Viltzeil-col- lectie eens bij ons bekijken. WISSENKERKE - KORTGENE Voorkom voetkwalen bij uw kinderen! Wij hebben thans ontvangen met ingebouwde steun Deze sandalen zijn zeer laag in prijs Maat 20-22 23-26 27-30 31-35 36-40 Prijs t 4.yo t 0.95 f P.95 t 7.95 f 8.95 Voor heren hebben wij de nieuwe de schoen zonder veters TELEFOON 281, WISSENKERKE aanstaande zondagavond te 7 uur in de Geref, Kerk te Kamperland Programma's aan de ingang der kerk van de landbouwvereniging „Unitas" te Colijnsplaat zal gehouden worden op donderdag 29 maart a.s. des avonds 7 uur bij C. P. J. Gast Waarom diepvriezen? Wie heeft diepvriesruimte nodig? Wat kunnen wij diepvriezen en hoe? Vraagt eens voorlichting omtrent diepvries Electro technisch installatiebureau Wissenkerke, Kortgene

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2