(Ir. Kleuterschool H.H. Veehouders ton monteur Hoogste prijzen P. van Haperen een dienstmeisje ledenvergadering Chr. Kleuterschool maatkleding Een bril van Focus is een sieraad ledenvergadering badslofjes I.V. Centrale Sniker Maatschappij L. Tange - Wissenkerke Auto- en motorshow Kees Huijbregts Deze week S. Strijd - Kortgene Voor optisch vakwerk BRIL Aangifte van nieuwe leerlingen D. C. Dijkman of leerling monteur MAISON AUBERT Algemene Aangifte van leerlingen KOSTERKORTGEJE D. Rietveld van Eysden Amsterdam Campagne 1956 Voor het nieuwe voorjaar 250 gram vruchtenha- gel, 35 cent 1 groot blik haring in tomatensaus, 70 cent 200 gram chocolade-ei tjes, 39 cent 200 gram paas-eitjes 39 cent Heden overleed in huize „Overduin" te Oostkapelle, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Neeltje Heystek, in de ouderdom van ruim 67 jaar. Namens de familie, A. Heystek. De Ruiterstraat 25, Middelburg. De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 13 maart. Heden overleed, op het onverwacht, in het ziekenhuis Oostwal, onze geliefde man, va der, behuwd- en groot vader Cornells van den Hoven, in de leeftijd van 65 jaar en 6 maanden. Wed. Jacomina van den Hoven - de Waard. Jannie de Fouw - van den Hoven. Adriaan de Fouw. Adrietje. Colijnsplaat, 15 maart 1956. De begrafenis zal plaats hebben maandag 19 maart des namid dags 14 uur. Voor de vele bewijzen van deelneming, betoond na het overlijden van onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Jacobus de Smit, betuigen wij onze hartelijke dank. Familie de Smit. Kamperland, maart 1956. Onze hartelijke dank voor de felicitaties en belangstel ling op 9 maart ontvangen. Fam. Wiskerke- de Kam. Kortgene. Voor de zeer vele bewij zen van deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd- en groot moeder, mej. Maatje Leijnse-van Noorden, betuigen wij onze hartelijke dank. M. Filius-Leijnse. A. Filius. Leny. Wissenkerke, maart 1956. Hartelijk dank aan de milde geefsters(vers) aan de collecte voor het N.V.V. T.B.C.-fonds „Zonnestraal". De opbrengst was: Kortgene f 190.— Colijnsplaat f 101.30 Kats f 67.25 Kamperland f 83,50 Wissenkerke f 37.90 Ondergetekende zegt bij deze, wegens vertrek naar „Ter Mantelinge" te Domburg, alle lidmaatschap pen enz. op. A. P. Israël. Domburg, 17 maart 1956. COOMANS jij» tal HUWELIJK Kennismakingzoekende Zeeuwen van alle leeftijden en standen. Wendt u voor serieuze huwelijks bemiddeling tot de zeeuwse afdeling van de 10 samenwerkende huwe lijksbemiddelingskantoren. T alloze dankbetuigingen ter inzage. Neder lands bemiddelingscentrum, Hoofd administratie Postbus 6037, Amster dam. Ontvangkantoor te Vlissin- gen, Beursstraat 35. Ontvangdagen zaterdag en maandag, 2—8 uur. Desgewenst huisbezoek. Fleurige Favorita fanta- sieschorten kosten maar f 3.49 en f 3.95 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes A.I.KAMPMAN in 'thartje van de Lange Vorststraat 57 Goes De zaak waar u slaagt voor elke Keus uit honderden modellen der nieuwste brilmonturen Zeiss-punktal glazen depot Vistasan- brilleglazen De moderne zaak met de ruime service Colijnsplaat Kinderen die de leeftijd van 4 jaar bereiken, kunnen van af heden elke week tot de school worden toegelaten, na voorafgaande aangifte bij het hoofd der school mej. C. N. van Gilst, waarbij wordt verzocht trouwboekje mede te brengen. Het bestuur. Mooie Enkalon nylons f 2.39, zeer prachtige nylons geminderd f 2.98 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Uit voorraad leverbaar Ochtendvoer Opfokvoer Kuikenzaad Krachtvoederartikelen Gemengd varkensvoer Biggenmeel Lieven's veegeneesmiddelen Aanbevelend, Wissenkerke, Telef. 236 Favoritaschorten het beste wat er is Wed. J. de Schipper Zoon Wissenkerke Voor direct, of zo spoe dig mogelijk, gevraagd Garage L. J. DE LOOFF, Hoofdstraat 48, Tel. 205 Kortgene 't Wordt schoonmaak tijd, denkt om leuke kleed jes voor weinig geld bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes voor lompen ijzer geel koper rood koper lood zink aluminium en zolder opruimingen Beleefd aanbevelend, Langeviele 2 Wissenkerke Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Tel. 20235 40 jaar gevestigd Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis inl.toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 Leuke ontbijtlakens f 2.25- f 3.69. Tafellakens f 4.59- f 4.75 enz. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Tegen mei of later gevraagd bij Drukkerij Markusse Wissenkerke Baddoeken, theedoeken, handdoeken en zakdoeken koopt u voordelig bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes van de afd. Noord-Beve land van het Ned. Roode Kruis op donderdag 22 maart des avonds 7.30 uur bij D. Broekhoven te Wis senkerke. Het bestuur. Kortgene welke na de paasvakantie kunnen worden toegelaten en de leeftijd van 4 jaar moeten hebben bereikt, op dinsdag 27 maart a.s. in de school De leukste pyjama's, de prachtigste onderjurken en het mooiste ondergoed bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Uc o-ot darner en heten Telefoon 291 In depót alle soorten tuinbouw- zaden Op bestelling alle landbouwzaden J. W. ALEBREGTSE Havelaarstraat 12 Colijnsplaat Zoekt u iets biezonders in lakens en slopen? Zie dan onze etalages De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Leuke meisjes onderjur ken met kant of moderne jupons vindt u bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Denkt om de van de Chr. Ulo-school te Wissenkerke op woensdag 21 maart 1956, in de Ulo-school te Wissenkerke, aan vang 7.30 uur Het mooiste wat Hollan- dia maakt in onderjurken vindt u in de speciaalzaak De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Reclame prijs 89 cent per paar Kapper Lange Kerkstraat 40 Goes, Tel. 2904 Bijkantoor: Piet Heinstraat, Goes Contracteert uw bieten bij de C.S.M. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door A. J. Heijboer, Wissenkerke; A. P. Heijboer, Kamperland: Anth. van der Weele, Colijnsplaat. Kortgene, 17 maart 1956. C. J. van Damme Tel. 206 Agent C.S.M. N. Bev. zijn we heel goed gesorteerd in: Vloerkleden Keukenmatten Tafelkleden Wandkleden Gordijnen en weefstoffen Bedden, kapok en binnenvering De overbekende AUPING BEDDEN steeds voorradig Wij vragen apart uw aan dacht voor onze mooie sierkleedjes gesorteerd vanaf het eenvoudigste katoenen kleedje tot de mooie kleden van het bekende etskant Heel mooie stoelkleedjes prijzen vanaf f 1.70 tot f 24.50 Wij houden op 22, 23 en 24 maart a.s. Motorshow in de bovenzaal van café „Groenewegen, Markt Autoshow aan onze zaak, Blauwedijk 47, MIDDELBURG STUDEBAKER - SUNBEAM - HUMBER - HILLMAN - GOGGOMOBIEL merken met wereldreputatie Bromfietsen - Scooters Motorrijwielen, het beste wat er te leveren is Als attractie geven wij aan elke bezoeker een nummer, dat recht geeft op gratis deelname aan de loterij en elke vijftigste bezoeker ontvangt een mooie surprise Vrije toegang Vrije toegang Alleen het zien van al dat moois is de moeite waard AUTO- EN MOTORBEDRIJF BLAUWEDIJK 47 - TELEFOON 2155

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2