g. J2.e. .-ut Palthe Garage L. J. de Looff 't Veerhuis FIRMA TAMSE Fain. G. P. Leendertse Fa» C. Karreman I. P. van der Moere 1 A. Wirtz GEERSDIJK KORTGENE Familie Ooms M. D. Kabboord Fam» J. J. Karelse Familie L. de Fouw FAMILIE J. SNOEP J. de Looff Gebr. Hollestelle Familie L. Vogelaar Fam. Houtzager Fam. A, A. Kramer P. J. Verburg P. de Looff Familie I. Heijstek Familie I. Boot Fam. Jac. Kesteloo U/ij wensen u in 1956 in alle opzichten het allerbeste toe KORTGENE aas en ec •fitgenote wensen u een in alle opzichten gelukkig en voorspoedig 1956 Kortgene WED. P. M. BOUWENSE ZOON levensmiddelen LLijl Ook uw adres in 1956 voor stomen en verven Er zijn wel andere maar geen betere en goedkopere Agent M. H. Westerweele Veerweg 51 Kamperland Zendt briefkaart, wij halen en bezorgen wenst familie, vrienden en begunstigers een gezegend 1956 Aan allen een gelukkig nieuwjaar Melkhandel W. H. Zwemer T. S. Zwemer-Filius g.n. Allen een gelukkig nieuw jaar J. van der Moere Allen een gezegend nieuwjaar Fam. A. Buijze Aan allen een gelukkiq nieuwjaar C. Meulenberg G. Meulenberg-Kempe Allen een gelukkig nieuw jaar H. D. Meulenberg - Reijnhoudt Allen een gelukkig nieuw jaar H. Bakker en gezin Drogisterij Familie, vrienden en be kenden, een gelukkig nieuw jaar P. G. Leendertse Allen een gelukkig nieuwjaar P. A. Meulenberg en gezin Levensmiddelen Allen een gelukkig nieuw jaar. M. A. de Looff en gezin Molenaar Allen een gelukkig 1956 Tabakshandel Café „Revanche" Allen een gelukkig nieuw jaar Aan al onze klanten en bekenden, een voorspoedig 1956 J. C. Th. de Kam Bakkerij en levensmiddelen Onze beste wensen voor 1956 A. C. van Hee Andries Wirtz, „Godshuis" te Veere, wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar Allen een gelukkig nieuw jaar J. M. Leendertse- Luijk Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenst L. E. van der Moere M. Leendertse Zn. Vrachtrijder pi. Aan allen een gelukkig nieuwjaar J. Kramer Slager Onze hartelijke dank voor de grote belangstelling be toond bij onze 40-jarige echt vereniging. Tevens allen Gods zegen toegewenst bij de intrede van het nieuwe jaar. J. Dingemanse P. Dingemanse - Filius en kinderen Geersdijk, december 1955 M. Kastelein P. J. Kastelein - Geelhoed g.n. A. Kastelein E. Kastelein - Baas g.n. J. Kastelein E. Kastelein - Heijstek g.n. C. Noordhoek A. Noordhoek - van den Hoek Bakkerij g.n. Joh. Lansen A. Lansen - Wiskerke SPn- Jac. de Kam M. M. de Kam - van Hee g-p- K. A. Versluis J. J. Versluis de Looff gm- P. Kastelein P. Kastelein - van Gilst gm. E. W. van der Heijde T. van der Heijde - de Oude g.n. M. de Lange J. de Lange - Clement Zuivelhandel g.n. Gelukkig nieuwjaar A. P. Verhurg Ch. Verburg - Priester Slagerij g.n. Familie Smederij g.n. A. Geluk G. Geluk - Geene Bakkerij g.n. Fam. G. M. Augustijn Aan allen een gelukkig nieuwjaar Aan familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toegewenst Fam. P. C. van Schaik Een voorspoedig jaar toe gewenst aan begunstigers, vrienden en bekenden. Fam. P. G. Zandee. Melkhandel. Slagerij p.f. p£ MOLENAAR p£ Allen een gelukkig nieuwjaar „Kleine Bazar" Kortgene Allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst. Fam. Joh. Noordhoek. GELUKKIG NIEUWJAAR Bakkerij Pouwer M. de Looff A. de Looff-Heijboer Kaaistraat 10 Rijwielhandel en Autover huur. Telefoon 326 g.n. Fam. P. J. van der Moere g.n. „Graaf van Buren" p,f. J. D. de Regt A. M. B. de Regt-de Vos Pi. Reparatie-inrichting Metaaldraaierij Dorsbedrijf pi. Timmerman p.f. Alle leden, geestverwanten en toekomstige leden een voorspoedig 1956 toegewenst door bestuur afd. Kortgene van de A.N.A.B. HOOFDSTRAAT 48 - KORTGENE wenst u een cjelnbltuj en voo-tjpaerluj 95Ó Hotel „De Stadswijnkelder" Alle inwoners van Noord-Beveland een gelukkig nieuwjaar toegewenst J4. SldLk ,vr„/Li, p.f. Torendijk 94 wenst allen een gelukkig nieuwjaar Tevens worden alle druk werken opgenomen Het bezorgen van rekenin gen, boodschappen en het ophalen van geld Schoenhandel P.f. Vrachtautodienst p.f. g.n. Allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst Familie C. Versluis Schildersbedrijf g.n. Een gelukkig nieuwjaar toegewenst A. van Boven L. B. van Boven- Kramer Smederij g.n. Kortgene g.n, Nu we het nieuwe jaar zijn ingegaan, Bieden we u onze beste wensen aan. Geluk en voorspoed zij uw deel, Weinig zorgen en van 'tgoede veel. We hopen weer voor u klaar te staan En met de melk langs de deur te gaan, U ontvangt steeds melk van de beste soort, Zure melk? die klacht wordt nooit gehoord! Iedere klant zal dit beamen, Het is voor ons de beste reclame. Ook in de winkel kunt u terecht, Onze kaas is heerlijk, zoals iedereen zegt. U hebt hierin een uitgebreide keus, „De klant is koning" is onze leus. De roomboter is van prima kwaliteit. BOEREBOTER onze specialiteit. Daar komt men om van alle kant, Zelfs van ver buiten Noord-Beveland. Verder ziet men paling en garnalen in 'tzuur, Mossels, haring, rolmops: gezond en niet duur. Steeds verse waar is ons devies, Dat geeft de huisvrouw geen verlies. Koopt dus in 1956 niet op goed geluk, Maar neemt het beste bijP. DE BUCK 1 Kaaistraat 17, Kortgene g.n.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 7