M. Z. lerhage Zoon Van Damme, Wissekerke I Drukkerij Markusse N. Karstanje Zn. GEBR. DE NOOIJER Fa. A. W. Marcusse Fam. De Schipper Familie Marcusse A. M. van de Sande Zoon Café „Wielersrust" Th. de Looff en familie Familie Wed. J. de Back C. VERBURG Wij w/ensen allen een J. i. Bebelaar De Kleine Bazar Café „Concordia" KAMPERLAND Allen een gezegend nieuwjaar Café „Havenzicht" 5<V KAMPERLAND GELUKKIG NIEUWJAAR AAN FAMILIE, VRIENDEN EN BEKENDEN tijd leven. Maar al missen wij die ze kerheid, die ons rust geeft, vooral ook als de tijden onzeker zijn, wil dit nog niet zeggen dat er voor de mens van die tijd geen zekerheid is. Er is slechts één zekerheid. Een zekerheid, die alle onrust van oorlog en geruch ten van oorlog, van alle angst en droef heid, van alle alleenstaan in de wereld, van alle verachting, van alle misken ning, van alle moedeloosheid enz. weg neemt. Dat is de zekerheid die ons in het kerstverhaal en in het paasverhaal wordt voorgehouden. De grote Blijde Boodschap: „Christus is geboren, Chris tus is waarlijk verrezen". En tegen de achtergrond van deze enorme en ab solute zekerheid wordt heel onze aard se onzekerheid betrekkelijk en van tweede rangs belang. Dat is de zeker heid, die ons zelfs in de .grootste onrust vrede kan geven en die ons heel dat angstaanjagende wereldgebeuren en persoonlijk lijden, in welke vorm dan ook, met een grote en sterke innerlijke rust kan doen benaderen en die ons kau doen handelen wanneer anderen bij de pakken neerzitten. Dat is de zeker heid, die ons de zin en betekenis doet verstaan van het geboren worden, lij den en sterven, opstaan en ten hemel varen van Jezus Christus. K. K. Zowel privé als zakelijk allen een gelukkig en voorspoedig 1956 toegewenst H. A. Kramer L. C. Kramer-Verburg g-n. A. A. Hoek van Dijke P. Hoek van Dijke-Klap p£ Firma Agent Amstelbrouwerij V rachtautodienst g-n. Groente en fruithandel wensen allen een gelukkig nieuwjaar Een gelukkig nieuwjaar wenst u Fam. W. Damman J. C. Breas B. V. Breas-Pols gm. A. P. J. Breure-Priester Julianastraat 2 Pi- Al onze geachte clientele een gelukkig nieuwjaar Wed. J. Dobbelaar. P. M. van Doorn A. van Doorn van Nieuwenhuijzen Aannemersbedrijf pi- M. A. de Looff P. A. de Looff-Flipse g.n. I. M. de Moor L. J. de Moor-Janse Garagebedrijf Wissekerke Oost Voorstraat 27 9^- J. A. van Pagee M. J. van Pagee van Damme g-n- Wed. L. Koets Fam. A. Goulooze-Koets p£ Allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst door R. Slotema A. S. Slotema-Breure „De Graanhalm" Familie Dijkman p.f. A. T* de Vos L. J. de Vos- van der Voorde g^ Wij wensen u een ge lukkig 1956. Slagerij Boot. Oostvoorstraat. Fam. J. Polderman P.f. Drogisterij p.f. Bakkerij pi. Vrachtrijders p.f. J. J. Beije g.n. g.n. P.f. C. F. de Ridder P. A. de Ridder van der Maas p.f. p.f. Erkend opfokbedrfjf - Molenaar Wissekerke p.f. en i'ooupo-ehff 19-56 wen&t n j| Rap en Solex service station rijwielen en garage FIRMA J. VAN HALST ZOON Complete woninginrichting, Wissekerke, Tel. 341 en 262. Steeds gaarne tot uw dienst Jac. Kramer E. M. Kramer-de Ridder Meubelhandel g.n. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst F. Flipse H. D. Flipse - Ketelaar VéGé-levensmiddelenbedrijf W. Heuseveldt D. B. Heuseveldt- de Looff pi. Bakkerij p.f. L. Abrahamse E. J. Abrahamse-Joziasse p.f. G. Verburg K. Verburg-Priester p.f. J. Kleppe E. Kleppe-Rooze g.n. W. J. Versluis L. T. Versluis-Leendertse P.f. A. J. de Looff T. C. de Looff-de Wild Smederij p.f. L. Geertse G. C. Geertse-Keukelaar p.f. W. de Moor J. de Moor - Bouterse p.f. Iz. Stokman A. A. Stokman-v.d. Band p.f. wenst u allen een gelukkig nieuwjaar L. Tange S. M. Tange-Buijze D. Broekhoven p£ Aan allen een gelukkig nieuwjaar Familie S. Huibregtse Julianastraat 1 Dat 1956 geven mag wat wij allen wenseneen ge lukkig jaar. C. Ketelaar en echtgenote. D. Verburg D. B. Verburg-v.d. Maas p£ Voor ieder een gelukkig jaar, wenst Fam. W. L. Leendertse Melkhandel, Dorpsweg. Aan allen nieuwjaar. een gelukkig W. de Jonge. M. P. M. Ketelaar T. Ketelaar-Snoodijk Bode op Goes V rachtautodienst p.f. Geachte clientele, vrien den en bekenden een ge lukkig nieuwjaar D. J. de Regt Veer weg 146 Handel in bestrijdingsmiddelen Tel. 389 M. J. de Vos A. D. de Vos-Leendertse Stroodorp 10 Zuivelhandel p.f. Familie, vrienden en be kenden Gods zegen toege wenst in het nieuwe jaar J. G. Marcusse en gezin. Familie, vrienden en be kenden Gods zegen toege wenst in het nieuwe jaar Wed. J. Marcusse - Leendertse J. J. Buijze en gezin Bakker en winkelier Allen een gelukkig nieuw jaar Familie M. de Mol wenst allen een recht gelukkig 1956 Allen een gelukkig nieuw jaar Fa. M. P. de Kam en Zoon Aannemers Aan ieders Gods zegen toegewenst in 1956 C. J. Noordhoek A. M. Noordhoek- de Looff Aan ieder Gods zegen toe - gewenst Fam. C. Verburg J. Leendertse A. Leendertse - Breure Veerweg 9, Kamperland pi. Aan allen een voorspoe dig 1956 Fam. Duine van Sluis Aan allen veel heil en zegen toegewenst door H. Bouterse en vrouw Allen een gelukkig nieuw jaar Gebr. Van der Weele Vrachtautobedrijf Allen een gelukkig nieuw jaar P. I. van der Moere J. Israël N. Israël - Leendertse g.n. Aan familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar Gebr. M. en D. de Haze Aan allen een gezegend nieuwjaar toegewenst Joh. Verburg E. Verburg - Reinhoudt Aan allen Gods onmisbare zegen toegewenst M. van Goudswaard H. R. van Goudswaard- de Looff Veerweg Allen een gelukkig nieuw jaar toegewenst H. A. van der Moere M. M. van der Moere de Vos Melk - en zuivelhandel Allen een gelukkig nieuw jaar W. Zwemer - Kramer Vrachtautobedrijf P. C. Flikweert J. Flikweert - Leendertse g.n. J. C. Noordhoek S. Noordhoek-Leendertse Boerenleenbank p.f. Wij wensen allen een gezegend nieuwjaar J. W. C. Noordhoek A. C. Noordhoek- Tange en personeel Allen een gelukkig nieuw jaar P. Huiszoon FIRMA Bouwens - Heijboer g.n. Allen een gelukkig nieuw jaar P. C. Koole - Bakker Allen een gezegend nieuwjaar C. M. Clement en gezin VéGé- levensmiddelenbedrijf Met het begin van 1956 allen een gezegend nieuw jaar toegewenst K. J. Kramer en gezin H. J. Lous Lous - Heijboer en gezin Slagerij g.n. Allen een gelukkig nieuw jaar P. Huiszoon r poOTHANDEL IN - SïsTRVWe*»""'-<f

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1956 | | pagina 2