r Firma J. Verburg Zonen K. H. Schippers, Kortgene Uitvoering Als de morgen gloort" een ruime sortering interlock Het is de collectie die het hem doet en onze scherpe prijsnotering CADEAU: Mag. Nieuw Engeland' r PREDIKBEURTEN Wed. J. de Scliippei* Zn. LANGE DELFT 19, MIDDELBURG, FA. W. KOEJEMANS Alleen door vakkundige plaatsing kunnen oliestookhaarden en -kachels goed werken Wij leveren uit voorraad Prijzen vanaf f 295.-- geheel compleet Ger. Gem. Kamperland Woensdag 16 november, 7 uur, ds Bell van Krabbendijke Ger. Gem. Colijnsplaat Zondag 13 nov. 10, 2 en 6 uur ds A. F. Honkoop van Goes. Donderdag 17 nov. 7 uur ds. Ai F. Honkoop van Goes. 1915 - 1955 Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders, be huwd- en grootouders W. Begthel en A J. A. Begthel-Vinke op 9 december a.s. de dag te herdenken dat (f zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn ge treden. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, be huwd- en kleinkinde ren. Wissekerke, nov. 1955 Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze beste zuster en zwager G, Eikenhout en A. Eikenhout-de Smit op 17 november a.s. hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van ff de familie, y Kortgene, nov. 1955. t) Sitterstraat. Heden nam de Hee re tot Zich, tot onze grote droefheid, onze innig geliefde en zorg zame moeder, behuwd- en grootmoeder, mevr. Magdalena Cornelia van Schouwen (weduwe van Marinus Marius Schippers), in de leeftijd van 79 jaar. Wissekerke M. S. Kramer - Schippers. J. C. Kramer en kinderen. Zaamslag S. M. G. Elenbaas- Schippers. M. Elenbaas en kinderen. Kamperland A. J. Schippers. N. W. Schippers - Dees en kinderen. Kamperland, 10 nov. 1955. De teraardebestelling zal plaats vinden op maandag 14 nov. 1955. Vertrek vanaf het sterf huis 2 uur namiddags. Heden overleed, nog onverwacht, onze bes te moeder, behuwd- en grootmoeder Anna Verburg (weduwe van J. M. Haringman), in de leeftijd van ruim 80 jaar. Uit aller naam, Jac. Haringman. Colijnsplaat, 7 nov. 1955. Met deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen bij het overlijden van onze innig geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Maria Verburg (geb. Kramer). Uit aller naam, Fam. Verburg. Kamperland, november 1955 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Janssen en dokter Bruynzeel. Vulemmers, kolenschoppen, poken, tangen en haakjes, bedwarmers en kruiken, thermosflesssen, appelboren, busopeners, kurketrekkers, flesopeners, kraanslangen en sproeiers, waslijnen in dik en dun plastiek, tochtband, isolatieband, gummivingers, gummihandschoenen. Aanbevelend, ATTENTIE ATTENTIE TONEELCLUB D.S.W. te Kamperland, 25 nov. 1955 om 7.30 uur in „Renata" Opgevoerd zal worden het toneelstuk: 99 3 bedrijven, door M. van Rotterdam Houdt deze avond vrij11 Kaarten aan de zaal ATTENTIE ATTENTIE Maatkleding Herenmodes Confecties Vanaf heden bieden wij u aan, naast bovengenoemde artikelen, van één der beste fabrieken voor de dames, bij aankoop van een costuum of overjas, een prachtig naaigarnituur GRATIS! Moderne demi's „Harris" en „Meinrow" tweeds f 125.— en f 145.—.Ga bardine regenjassen f 79.50 tot f 125.Winterjassen f 65. f 79.50, f 85.f 95.tot f 165.Buitengewone collectie jongenskledingjoppers f 12.50 tot f 27.50. autocoats f 19.75, f 25.— tot f 67.50, jongensregen jassen f 15.f 19.75, f 25. Jackets met bontkraag en rits, teddy ge voerd f 35.f 49.50, f 55.VOOR DE AUTOt autojekkers f 67.50, f 75.-, f 80.-. Wij hebben op dit gebied reeds een ruime ervaring en kunnen dus gegaran deerd alle problemen van schoorsteen enz. voor u oplossen. Indien u dus over weegt om op olie te gaan stoken, geven wij gaarne vrijblijvend advies. Dat kost u niets. U kunt hiermee alleen geld verdienen, door een juiste kachel te kopen op conditie van goede werking en met volledige garantie Wij plaatsen hieronder enkele gevens welke wij van onze klanten hebben gekregen die reeds meer dan een jaar op olie stoken Geen benauwde ol vochtige warmte en volkomen zonder reuk. Geen stof, meer hygiënisch, beter regelbaar op elke gewenste kamertempe ratuur. Bij voor- of najaar, als het 's avonds wat kil is, even een lucifer er in en de kachel brandt. Bij continu-gebruik vrijwel even duur als kolen, maar over het gehele stookseizoen berekend, beduidend goedkoper. Deze voordelen kunt u dus ook krijgen U kunt ze in onze nieuwe zaak, Voorstraat 22, zonder enige verplichting komen zien, of schrijft een briefkaart. Ons telefoonnummer is 01199-294 en 343 Pracht haardmodel VOORSTRAAT 22, COLIJNSPLAAT

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 4