Terog naar Bataan dansen Bezoekt de Bazar In gereedschappen trekking verloting Kring Noord-Beveland der Z.L.M. een koster dienen te zniveren G. J. de Koster Moderne brillen Kindergrillen geen spreekuur Afwezig Middenstandsvereniging Kortgene Wie zal de gelukkige zijn 1 Demonstratie QI1AKËR-0LIEST00K Fa. J. G. Hollestelle, Goes G. Th. Rooven Zonen Zaterdag 22 oktober a.s. en dansen met de Wilco's TE KAMPERLAND kennis van landbouwwerktuigen* (o£ kosteres) MA1S0N ALBERT Nu uw zomerkleding 146 kleuren Wij hopen a.s. week het eiland te bezoeken Iets bijzonders, dames- en heren- polshorloges C. JOOSSE ZAAL GAST, COLIJNSPLAAT Hedenavond om 7 uur, openba re trekking van de verloting winkelactie, in de grote zaal van „De Stadswijnkelder" Special Hawaian Dansorkest voeren wij sinds vele jaren, vele bekende merkartikelen „Colijnsplaat" „Wissenkerke" v.v. „Cortgene" in „De Stadswijnkelder" Speciale attracties Bazar uitgaande van de Hervormde Vrouwen vereniging De bazar wordt gehouden 21 en 22 ok tober in „Renata Vrijdag 21 oktober 6.30 uur opening Grote verloting met vele prijzen Allerlei attracties Het bazar-comité Wij willen met deze nog even wijzen op de advertentie in het blad van vorige week, waarin vermeld, dat deze winter een cursus motorenkennis voor beginners ge organiseerd zal worden. Tevens bestaat voor hen, die in het bezit zijn van een diploma motorenkennis gevorderden of diploma R.L.W.S. de gelegenheid een cursus te volgen in Opgaven tot deelname worden gaarne schriftelijk inge wacht vóór 29 oktober bij de bekende adressen. De secretaris van de kring voornoemd, M. de Regt. Kerkvoogden der Ned. Herv. Gemeente te Kortgene vragen tegen 1 januari 1956 Inlichtingen worden ver strekt door de secretaris- ontvanger, alwaar sollicita ties worden ingewacht, voor of op 21 oktober a.s. Het bestuur van de cal. Onrustpolder maakt bekend, dat de land- en dijkgebrui- kers de langs hun percelen lopende sloten voor 15 no vember a.s. Wissekerke, 12 okt. 1955. Het bestuur voornoemd, J. C. van Langeraad, Dijkgraaf. J. Geuze, Ontv. Griffier. Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Tel. 20235 40 jaar gevestigd Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis ink; toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 schoon in de kast Berg het schoon op, denk om de motten Uw wintermantel of win terjas verven, nu waarin wij verven Leliestraat 19, Tel. 3286 Middelburg Koningstraat 6, Goes Voorstraat 39, Cohjnsplaat Telefoon 339 in sterke en sierlijke modellen Zeiss-Punktall- en Vistasan Brillenglazen A.L.KAMPMAM in 'thartje van de lange Vorststraat 57 Goes Sterk en modern TANDARTS KROMMENHOEK houdt woensdag 19 oktober te Kortgene Vrijdag 21 en zaterdag 22 oktober, alleen spoedge vallen worden waargeno men C. J. HOEK DIERENARTS Kortgene Tel. 308, b.g.g. boodschap pen 008 Spreekuur 8-9 uur v.m. ook voor u, is onze zéér aparte collectie in goud, doublé of chroom, uitsluitend ancre uurwerken, onder volledige garantie, nieuw ste moderne wijzerplaten en zeer laag in prijs St. Adriaanstraat 11, GOES, Tel. 2728 Hedenavond, 7.30 uur een der machtigste oorlogsfilms die ooit gemaakt werd Tot besluit van de winkelweken in Kortgene hedenavond, aanvang 7 unr, in „De Stadswijnkelder" met een 7 a 8 personen ten bate van het uniformfonds der christelijke mu ziekvereniging S.D.G. te Colijnsplaat. Geopend vrqdag 21 okt. van af 6.30 uur zaterdag 22 okt. vanaf 2 uur U komt toch ook?? Zij die nog goederen voor dit doel ter beschikking willen stellen, kunnen deze afgeven bij J. van Gilst, Zuidkerkstraat 14. de originele amerikaanse kachel, ook in haardmodel Hiermede demonstreren wij op heden zater dag 15 oktober, in hotel „De Korenbeurs" te Kortgene, van 's middags 2 uur tot 's avonds half tien, in samenwerking met de plaatselijke smeden. Quaker oliestook verschaft u het comfort van centrale verwarming, voor de prijs van een kachel Noordeinde 16, Telef. 2083 zoals Stanley - Nooitgedagt - Metabo - Bahco Melkmeisje - Storco - Heyco - Rauwplug Maar ook in huishoudelijke artikelen Tornado - Brabantia - Westmark tinal - Bammens gegalvaniseerd. Pla- Zie ook onze huisvlijtartikelen Constructor - Trix - Brick - Boe - Bouwplaten - Figuurzaag-gereedschappen Ceta Bever producten Een uitgebreide sortering klein ijzerwaren - touw - elek. artikelen zakbatterijen - houtwaren - regenkleding enz. enz. Lange Delft 31, Middelburg Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank te Colijnsplaat Telefoon (01199)-228 Postrek. 316389 te Kamperland Telefoon (01107)-325 Postrek. 365567 Pas op de cent, de guldens passen wel op zichzelf (Chedterfield)

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 3