Plow vier heeft DE schoenen Dames een Volkswagen Toos tan Calmtbout twee herbouwplichten Wilt u goed gekleed zijn gabardine-, tweed ot winterjas sloten en waterlei dingen voor 1 no vember 1955 dienen te zuiveren gabardine regenjas Hedenavond muziek door de Kon. Darm. E.M.M. jonge hennen kosteloze inenting tegen pokken konkonkachel dan alle middenstanders van Noord-Beveland een familie-avond LJ.B.T.B. Noord-Beveland Wed. L. Kempt 1.1./. ringen F. Jansen Moderne brillen Kinderbrillen G. J. de Koster van arbeiderswoningen C. Mullié, Kamperland Gyd amen Sanderse ZWAARSTE EISEN VOLDOEN, KOOPT U BU: Garage L. J. de Looiï Garage L. J. de Loof! boekhoudcursus te Kortgene Garage 1. J. de Looi Beroep op de weggebruikers >otf Ganzepoortstraat 21, Tel. 2084 - GOES Te koop: de luxe 1953 S. Minderhoud, Wolfaarts- dijk, Telefoon 01198-332. Dames, wilt u de mooiste pyjama's, het leukste on dergoed, de prachtigste onderjurken. Dan naar De Goedkope Simon Klokstraat, Goes als u een mooi najaars- of winterhoedje nodig hebt, komt dan uw keuze maken bij Keizerstraat 5, Goes (bij de kade) Wij hebben vele modelletjes voor elke leeftijd, ook leuke mutsen, voor kinderen en jonge meisjes Voor jongens en meisjes brengen wij leuke wollen truien, pullovers en bebops De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Ter overname aangeboden: van 240 m3 ieder, te vervullen in de gemeenten Kortgene, Colijns- plaat of Kats^ Rijksbijdrage in de bouwkosten bedraagt 60 percent. Brieven onder no 1268 bureau P.Z.C., Middelburg. Komt u in Goes? Dan om zo een mooie Favorita japonschort naar De Goedkope Simon Klokstraat, Goes tegen de herfst- en winterkou Neem dan een Kleermakerij Dames, als u in Goes komt, kijkt dan eens naar die mooie wollen vesten bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes De lange moderne melton pantalons hebben wij ook voor jongens en meisjes De Goedkope Simon Klokstraat, Goes planten, die lang bloeien in zeer grote sortering de prijs valt u mee Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Reeds voor f 8.95 koopt u een keurige keperflanel len damespyjama bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes WöVOVteN 0% Hoofdstraat 48 Kortgene Het bestuur van de Cal. Jacobapolder te Wissekerke maakt bekend, dat de land en dijkgebruikers, de langs hun percelen lopende Bij niet naleving van bo venstaande zal op kosten der nalatigen daarin worden voorzien. Het bestuur voornoemd, L. P. Wisse, dijkgraaf. P, Balkenende, ontv. - griffier. Degene, die woensdag j.l. op de beurs te Wissekerke een merk „Victory" heeft meegenomen, wordt beleefd verzocht die om te ruilen in hotel „De Kroon" te Wissekerke. MIDDENSTANDSVERENIGING KORTGENE bij gunstig weer Ter gelegenheid van de winkel actie, hedenavond de winkels tot 10 uur geopend Te koop: aan de leg. P. ZWEMER - Veerweg Kamperland. COOMANS voet tatweltooJL Burgemeester en wethou ders van Wissekerke herin neren eraan, dat éénmaal in het kwartaal gelegenheid wordt gegeven tot Zij verzoeken degenen, die de ouderlijke macht of de voogdij uitoefenen over de kinderen, die ingeënt moe ten worden, zich te vervoe gen ter gemeente-secretarie, waarna de datum van inen ting zal worden medege deeld. Burgemeester en wethouders van Wissekerke, J. van Halst, burgemeester. N. D. v.d. Heijde, secretaris. "GEEN BEWEGING IN TE KRUGBN 9 BEL DM4 GPRPGE Hoofdstraat 48 Kortgene Te koop, z.g.a.n. wit geëm. Te bevragen bij uitgever dezes. G. HEIJBOER, oud-deur- waarder te Kortgene blijft zich belasten met verkopingen, incasso's van vorderingen, recht- en pachtzaken, het opmaken van huur-, koop- en pacht- contracten, successieaan giften en alle andere voor komende werkzaamheden. Het mooiste wollen Hol- landia ondergoed koopt u in de speciaalzaak De Goedkope Simon Klokstraat, Goes De Koninklijke Nederlandse Middenstandsbond heeft het genoegen u en uw gezinsleden hierbij uit te nodigen tot het houden van op donderdag 13 oktober a,s. te 8 uur in „De Stadswijnkelder", Kortgene Het belooft een gezellige avond te worden, o.a. met de films wereldjournaal, een middenstandsvereniging in A- merika, een geestige tekenfilm, enz. Wij rekenen op uw aller komst, zowel georganiseerd als niet georganiseerd. U bent van harte welkom. Dus tot ziens in „De Stadswijnkelder" op a,s, don derdag Donderdag 20 oktober a.s. begint de welke gegeven wordt door de directeur van het boekhoudbureau van de C.B.T.B. te Goes Voor enkele deelnemers is er nog gelegenheid deze te volgen. Inlichtingen en opgave bij M. v.d. Maas, Voorstraat 6, Wissekerke Het adres voor nieuwe stokvis zoute vis bokking haring en mosselen in 't zuur bij Colijnsplaat volgens gewicht, U be paalt zelf de prijs Op de gravure kunt u desgewenst wachten Goud - Zilver - Uurwerken 's H.H.kinderenstraat 16, Goes, Tel. 2426 ((Tegenover Janse van Noord wijk) Komt U naar MIDDELBURG U bent welkom in Café Restaurant .FWöfiU" De gezellige zaak in de Lange Delft Prima consumptie Uitstekende keuken in sterke en sierlijke modellen Zeiss-Punktall- en Vistasan Brillenglazen A.L.KAMPMAN in 't hartje van de Lange ïorstslraat 57 Goes Sterk en modern VOO#KOMT 0/r ooo# r/jo/of /tEPMAmSU: Hoofstraat 48 Kortgene De mooiste en fleurigste Favorita fantasieschorten voor f 3.49 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Zoals u bekend, werden de toegangswegen tot de ha ven in het dorp Colijnsplaat de laatste jaren verbeterd, zodat deze wegen als zeer bruikbaar voor het vervoer van producten naar de ha ven kunnen worden be schouwd. Desondanks wordt steeds meer zowel voor het vervoer van producten naar de haven als voor terug keer met ledige wagens gebruik gemaakt van de Voorstraat. In deze met bomen be plante straat bevindt zich een school, waardoor het wenselijk is, zo weinig mo gelijk voor goederenvervoer van deze straat gebruik te maken. De raad zou voor de straat een inrijverbod voor vrachtauto's en tractoren met aanhangwagens in het leven kunnen roepen. Daar mee zou dan alle vrachtver voer en verkeer met ledige wagens kunnen worden ver boden. Dit zou echter voor hen, die persé in de straat moeten zijn, grote moeilijk heden medebrengen. Teneinde te voorkomen, dat de noodzaak dwingt tot het opleggen van een ver bod, doen wij een dringend beroep op alle vrachtver voerders het daarheen te leiden, dat de Voorstraat niet dan in uiterste nood zaak (wanneer men in de straat zijn moet) wordt ge bruikt. Indien door ieder wordt medegewerkt zal een ver bod, waaraan wij allen meestal een hekel hebben, kunnen worden voorkomen. De situatie, zoals die in de laatste jaren ontstaan is, vraagt van het gemeentebe stuur maatregelen. Weggebruikers, helpt al len straffe maatregelen te voorkomen. Burgemeester en wethouders van Kortgene, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris, W. Goossen. Voorstraat 39, Colijnsplaat Telefoon 339

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 2