De zon In alle kringen L. Tange, Wissekerke, Kortgene EEN AVONTUURLIJKE REIS jU AUJ I Qabnëlse Blauwe gasvlam Grote kookhitte Demon petroleumkachel K. II. Schippers, Kortgene Lange jaegerbroeken en hemden bij Slabhekoorn - Kortgene Joosse's gouden trouw- en verlovingsringen petroleumkachel Ook voor Gero Zilvium en Zilmeta is „het adres" of electrisch kacheltje Neem NU een hoogtezon van de t jZed Spreken in het openbaar co as a vindt ge in alle maten Bij de paar gure dagen die we deze week hadden, gaan onze gedachten weer naar de verwarming onzer wo ning. Wat dacht u van een goede merk H.D.Z., voegloos gesmeed St. Adriaanstraat 11 GOES Tel. 2728 Vraagt eens prijs zo goed voor u en voor uw kinderen HOUDT DIE VAST! een originele „SOLARIS" Ultraviolet en infrarood Kwartslamp voor 3000-5000 bestralingen Het gehele lichaam in één maal bestraald Begin er nu gelijk mee I Het komt uw gezondheid ten goede Prijzen vanaf f 238. Ook in termijnbetalingen Wij komen in heel Zeeland deze bijzonder goe de hoogtezon desgewenst persoonlijk bij u in gebruik stellen Goes, Telefoon 01100-2468 De zaak in Zeeland voor deze hoogtezon I Spataderkousen, buikbanden en breukbanden in de beste kwaliteiten Geneesmiddelen, medische instrumenten enz. Duizenden vóór u hebben verlegenheid, spreekangst, examen vrees en allerlei angsten overwonnen, dank zij onze mondelinge cursus. Op veler verzoek hopen wij ook te KORTGENE een cursus te vormen en nodigen u daarom vriendelijk uit voor de contact-avond op woensdag 21 sept, a.s., in hotel „De Stadswijnkelder" TOEGANG VRIJ AANVANG 8 UUR Instituut Beket, Meidoornstr. 42 Voor welsprekendheid en Den Haag, Tel. 32.44.28 persoonlijkheidsvorming 85 „Zou er iets bijzonders aan ons te zien zijn," zei Frits ongerust. „Kijk me eens goed aan Johnny," Johnny keek en keek en ineens riep hij uit„Ik weet het, we hebben geen mutsen en een Volen- dammer zonder muts, dat kan natuurlijk nietl" „Dan moeten we nieuwe mutsen kopen," besloot Frits. Ze zochten naar een hoedenwinkel en vonden er gauw een. Er stond een aardige juffrouw ach ter de toonbank. „Nee, Volendammer mutsen verkoop ik hier niet," antwoordde ze de jongens op hun vraag. „Maar ik heb wel andere leuke petjes voor jullie." En toen pasten de jongens het ene petje na het andere. 86 Tenslotte hadden ze allebei er een uitgekozen, dat naar hun zin was, John ny had een leuk qroen petje op waarop een klein geel veertje zat. Het stond erg aardig bij zijn zwarte haren. En Frits had een prachtige geblokte pet uitgezocht, er zat een grote klep aan en dat beviel hem buitengewoon. Ze keken elkaar eens onderzoekend aan en begonnen allebei tegelijk te lachen. „Zien we er zo goed uit?" vroeg Frits aan de juffrouw. Die moest ook lachen, „Keurig," prees ze. De jongens betaalden en stapten als pau wen zo trots de winkel uit. UJ m In onze etalage tonen wij een aparte en degelijke gothische huiskamer, 4 lorse gothische fauteuils, een gothische slaap kamer met 3-deurs kast, buitengewoon voorde lig 375 gulden In onze toonkamers vindt u: een zeer ruime keuze in gothische kamers met bijpassende karpetten en gordijnen Ook voor moderne blanke meubelen zijn wij het aangewezen adres LANGEVIELE 23-25, MIDDELBURG, Telefoon 2893 Gratis advies van onze binnenhuisarchitect. Franco levering door heel Nederland Aangename, gelijkmatige warmte verschaft de nieuwe vermaard door zijn absolute veiligheid Roodhete gloeikop Automatische vergassing, zonder pomp of sproeier, zonder druk. Verwarmen en koken. Onder het kopdeksel bevindt zich een gietijzeren rooster, waarop vlug en voorde lig gekookt kan worden. Eenvoudige bediening, het aansteken vergt slecht een lucifer en het uitdoven alleen een draai aan de knop. Gemakkelijk verplaatsbaar tijdens het branden. Geen gevaar voor vanzelf hoger wordende vlammen. Betrouwbaar, het beste vakmanschap en een grote ervaring verzekeren een lange levensduur zonder sto ringen. Laag petroleum verbruik. Een vulling is voldoende voor 12 uur branden. Opletten of bijregelen niet nodig is. Thans voorradig bij

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 4