10 proeent De verloting het woonhuis geen spreekuur Zondag a.s. Wij leveren u vanaf 1 september alles goedkoper SLABBEEOOM Onderwerp: „Het proces verloren" Dansen vrij Extra reclame Singer Maatschappij N.V. hand-, trap en electrische naaimachines PREDIKBEURTEN HET CORSET Krommenhoek D. Rietveld van Eysden Kortgene I Volharding I MAIS0N AUBERT nu de omzetbelasting vervallen is KORTGENE Werkt, dan zijt ge wat; spaart, dan hebt ge wat Coöp» Kolenver* „Onderlinge Hulp" 200 ton eierkolen 70 ton anthraciet een tijdrede te houden Na afloop bal Koninklijke onderscheiding uitgereikt 31 augustus j.l. werd door burge meester Schuit, ten gemeentehuize van Kortgerie, in bijzijn van b. en w. en de vaste staf van gemeente-werklieden, aan de heer J. de Looff te Colijns- plaat de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau uitgereikt. Deze onderscheiding werd hem door H.M. de Koningin verleend ter gelegenheid van zijn pensionering op 65-jarige leeftijd, voor zijn 42-jarige dienst bij de gemeente. Zoqdagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dokter Bruynzeel. Ger. kerk Wissekerke Candidaat Kersten van 's-Gra- venhage. Ir. J. Maas c.i. en- H. Maas-Beuving zeggen, mede namens werderzijdse ouders, hartelijk dank voor de belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Delft, augustus 1955. Zo de Heere wil, hopen zondag 4 september onze ge liefde ouders Jan de Vos en Grietje de Vos-van Gilst hun 25 jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Colijnsplaat, september 1955. Hiermede vervullen wij de treurige plicht, u kennis te geven, dat heden potseling is overleden, onze geliefde vader, behuwd- en grootva der, de heer Willem Jan van den Berge (wedn. van mej. Janna de Smit), in de ouderdom van 78 jaar. Colijnsplaat H. A. de Pree- v.d. Berge. Jac. de Pree. Hierden A. H. Boddingius- v.d. Berge. P. Boddingius. Wissekerke N. de Looff- v.d. Berge. C. de Looff. J. J. v.d. Berge. L. M. v.d. Berge- de Kam en kleinkinderen. Wissekerke, 30 aug. 1955. Oostvoorstraat 19. De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 2 septem ber j.l., des nam. 2 uur. Heden overleed, door een noodlottig onqeval, onze jongste lieveling Jacomientje, in de leeftijd van 2 jaar en 5 maanden. M. A. van der Weele. J. van der Weele- WufBng. Almie. Emmeloord, 1 sept. 1955. Johannes Postweg 8. Heden overleed, door een noodlottig ongeval, ons ge liefd kleindochtertje Jacomientje, in de leeftijd van 2 jaar en 5 maanden. C. van der Weele. J. W. van der Weele- Geluk. Wissekerke, 1 sept. 1955. Voor het door u betoond me deleven bij het ziek zijn en na het overlijden van mijn trouwe, zorgzame vrouw Bastiana Serier - Schiettekatte, dank ik u allen zeer hartelijk. Uit aller naam, J. Serier. Colijnsplaat, augustus 1955. Voor de vele blijken van be langstelling voor en bij ons hu welijk ondervonden, zeggen wij, mede namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank. Ook de he ren autobezitters, die hun auto's beschikbaar hebben gesteld. A. H. Filius. T. C. Filius - de Kam. Kamperland, september 1955. Voor de vele blijken van be langstelling mij dezer dagen be toond, zeg ik allen hartelijk dank. Voorts deel ik mede dat alle za ken voorlopig op dezelfde voet worden voortgezet. G. Heijboer. Hoofdstraat 112, Kortgene. P.S. Wegens vacantie tot na der bericht afwezig. BIJ UITNEMENDHEID Dinsdag 6 september a.s. zal mevr. Brouwer aan wezig zijn in hotel ,,De Korenbeurs" te Kortgene Alle maatwerken zijn in prijs verlaagd Te koop A 197 te Wissekerke Direct te aanvaarden Te bevragen bij D. C. SCHIPPERS Kortgene TANDARTS houdt donderdag 8 september te Colijnsplaat RECLAME PRIJS Plastic broodzakjes 5 voor 25 cent Kapper Lange Kerkstraat 40, GOES Tel. 2409 Te koop: JOHN DEERE pick up draadpers Timmerman Verbeek Landbouwwerktuigen Zierikzee, Tel. 90 Lewedorp, Tel. 01196-304 Verven lederen jassen regenjassen (in vele kleuren) mantels en jassen met hoge korting Wij hopen a.s. week het eiland te bezoeken Leliestraat 19, Telefoon 3286 Middelburg P.S. Ook overtrekken van gestikte dekens Over moderne monturen gesproken WIST u dat we van alle bekende fabrieken de nieuwste monturen voor radig hebben Vakkundige aanpassing en zorgvuldige afwerking A.L.KAMPMAN in 'thartje van de Lange Vorststraat 57 GOES Zeiss punktal en Vistasan glazen ZONNEBRILLEN ook in sterkte 1 Aanvang 3 uur Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Tel. 20235 40 jaar gevestigd Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis inl.toez. onder blanco couvert. Gratis spreek uur dag. van 108 uur. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K1199J-228 Postrek. 316389 .WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107J-325 Postrek. 365567 te Colijnsplaat Het bestuur van bovengenoemde vereniging zal trachten aan te be steden het lossen en vervoeren van de in de maand september te verwachten lading brandstoffen, zijnde (waarvan 100 ton bij de leden te bezorgen) Gegadigden hiervoor worden verzocht briefjes in te leveren vóór of op woensdag 7 september a.s. bij de secretaris N. Houterman. A.s. woensdag 7 september, des avonds 7.30 uur, hoopt in het gemeentelokaal te Geersdijk de heer A. de Redelijkheid, herv. hulpprediker te Ouwerkerk a.d. IJsel Vrienden, houdt deze avond vrij, toegankelijk voor allen De Kiesvereniging S.G.P., Wissekerke van het harmoniegezelschap „Wilhelmina" te Colijnsplaat zal plaats hebben op zaterdag 24 september des avonds om 8 uur in de zaal van dhr. C. Huissoon. met medewerking van het dansorkest T.I.B. Het Bestuur. levert, ook gaarne op gemakkelijke condities, Te bezichtigen bij dhr J. D. Koets te Kortgene, die U geheel vrijblijvend alle gewenste inlichtingen verstrekt Met betrekking tot de wielerkoers hetwelk op 10 september a.s. des nam. 2 uur op Colijnsplaat wordt verreden, wordt nog het volgende bekendgemaakt le dat tijdens de wedstrijd kinderen beneden de 12 jaar niet zonder geleide het parcours mogen betreden; 2e dat degenen die langs het parcours wonen, hun huis dieren tijdens de wedstrijd binnen dienen te houden; 3e dat vanaf 1 uur toegangsbewijzen aan de diverse kassa s verkrijgbaar zijn: 4e dat men vriendelijk wordt verzocht de driekleur uit te hangen; 5e dat de weg vanaf de heer P. J. Bom tot aan de zeedijk afgesloten is en eveneens de weg onderlangs de zeedijk, benevens verschillende dorpswegen, dit wordt met bor den aangegeven. Middenstandsvereniging Colijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 2