Huish. personeel Voor de reis Keuring en herkeuring 7- de zitbanken Rijtoer ouden tan dagen Oproep ontvanger-griffier ontvanger-griffier ontvanger-griffier s- Confectie Onkrnidbestrijding Insectenbestrijding Schimmelbestrijdiiig P. J. van der Moere een sctaildersknecht woonhuis E. J. IE GROOT Fokdag te Kortgene G. J. de Koster Opleiding Ziekenverzorgster leerling ziekenverzorgsters Kapper Rietveld van Eysden van maten, gewichten en meetwerktuigen nit de Ned. Herv. Kerk te Colijnsplaat Kamperland Jac» de Kam Cz in tijdelijke dienst. in tijdelijke dienst. in tijdelijke dienst. het huU va ht vertrauwen ug-gt. "THanufactutim e,fv WonL innchun^ Wy. ioitdCK 1L 'oo/0 semnce- L.Vorststr: Goes Onze heer J» Dagevos is elke woensdag op Noord-Beveland» Schijft ons even wat u nodig hebt en hij komt u aan huis bezoeken» met schuur en erf Opgave voort Het Leger des Heils op Kamperland en Wissekerke A.s. zondagmiddag, na de kerkdiensten houden de Heilsoldaten uit Goes weder om de jaarlijkse openluchtsamenkomst in onze gemeenten. Zij beginnen 's middags 4 uur te Kam perland en dan om 6 uur te Wissekerke. De openluchtsamenkomsten worden afge wisseld door muziek, zang en korte toe spraken. De heer Joh. v.d. Boogaard, die ruim 40 jaar geleden uit Zeeland ver trok naar Amerika, zal uit zijn ervarin gen spreken van zijn nieuwe vaderland. De heilsoldaten hopen u allen een geze gend goed uur te bereiden en nodigen u uit te komen luisteren op de bekende oude plaatsjes. Nader berichten wij u dat zaterdag avond 8 uur het Leger des Heils Korps Goes, een grote openluchtsamenkomst op Kortgene zal houden. Zondagdieost artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dotter Bruynzeel. J. M. Dodmond en L. Dodmond - Verburg zeggen hierbij hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun 50-jarig huwelijk onder vonden. Kostgene, juni 1955. Bij ons vertrek naar Aagtekerke groeten wij vrienden en beken den, tevens zeggen wij alle lid maatschappen en donaties op. Fam. Geuze-Dorst. Wissekerke, juni 1955. Bij ons vertrek naar Roosen daal groeten wij alle ^vrienden, sportvrienden en bekenden en zeggen hiermede tevens alle lid maatschappen en donaties op. J. Havelaar. A. Havelaar-Stam. Wissekerke, juni 1955. Degenene die nog iets te vor deren heeft van de Oranjever eniging te Wissekerke, gelieve zijn rekening in te leveren vóór 18 juni a.s. bij de penningmeester A. A. Hoek van Dijke. De verpleeginrichting voor lang durig zieken „Der Boede" te Koudekerke vraagt: min. lft. 18 jr. Min. opl. L.O. Gratis opleiding voor het di ploma ziekenverzorgster van de Fed. van Verpleeginrichtingen. Duur van de cursus 2 jaar. Enige opleiding in Zeeland. Salaris le j. leerl. f 77.— p.m., boven het genot van vrije kost en inwoning. Vacantie 3 weken p.j. Reiskos tenvergoeding. Soil. a.d. Dir. v. d. St. Ver pleeg- en rusthuizen „Walcheren", Molstraat 2 te Middelburg. De verpleeginrichting „Der Boe- de" te Koudekerke vraagt: min. leeftijd 17 jaar Soil. a.d. Dir. van de St. Ver pleeg- en rusthuizen „Walcheren' Molstraat 2 te Middelburg. Plastic zak, met be ker, tandenborstelko ker en zeepdoos, 1.50 Lange Kerkstraat 40 Goes, Telefoon 2904 Burgemeester en wethouders van KORTGENE maken bekend, dat dit jaar voor de herkeuring van maten, gewichten en meet werktuigen zitting zal worden ge houden: in het dorp KORTGE NE op maandag 13 juni a.s. van 1012 en 1315 uur in het gemeentehuis; in het dorp CO- LIJNSPLAAT op dinsdag 14 ju ni a.s. van 10.12 en 1316 uur in een lokaal van de bijzon dere lagere school; in het dorp KATS op woensdag 15 juni a.s. van 1012 uur in een lokaal van de Openbare Lagere School. Aan belanghebbenden wordt in herinnering gebracht: le dat de maten en gewichten schoon, droog en roestvrij moeten worden aangeboden om onderzocht te kunnen wordendat ijzeren maten van binnen en van buiten ge verfd dienen te zijn, koperen gewichten afgewassen en ook de gaten gereinigd; dat ijze ren gewichten niet gepotlood mogen zijn, doch roestvrij moeten zijn gemaakt en daar na ingewreven met gekookte lijnolie 2e dat de maten en gewichten vóór 1 October 1956 gestem peld moeten zijn met de let ter w en dat er, bij ver zuim of verhindering om van de zitting gebruik te maken nog gelegenheid bestaat ma ten en gewichten te laten herijken aan het ijkkantoor te Middelburg op de 2e don derdag en de daarop volgen de vrijdag van elke maand; 3e dat de maten en gewichten, welke zijn gestempeld met het afkeuringsmerk niet in winkels enz. mogen wor den terug gebracht 4e dat ten bate van 's Rijks schatkist betaald moet wor den voor het onderzoek der maten en gewichten (keur loon) en voor het justeren der gewichten (justeerloon) en 5e dat de milligramgewichten niet op de herijkzitting, maar alleen aan het ijkkantoor her ijkt kunnen worden. (De ge zegelde enveloppe, afgegeven bij de vorige verificatie, moet met de gewichten franco per post worden opgezonden, daar de gewichten anders aan de eisen, gesteld voor de nieu we, moeten voldoen, terwijl een postbewijs tot een be drag, overeenkomende met de som van 20 cent, voor elk gewicht moet zijn inge sloten. Dit bedrag kan ook op postrekening no. 425038 van Ijkkantoor te Middel burg worden gestort). Kortgene, 4 juni 1955. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit, de secretaris wnd„ W. Goossen. Telefonisch aangesloten onder nummer Te koop bij inschijving Inlichtingen bij M. v.d. Weele, Pres. Kerkvoogd, Havelaarstr. 70 te Colijnsplaat. Inschrijvingsbiljetten op boven genoemd adres inleveren voor of op dinsdag 14 juni a.s. Vrijdag 17 juni hopen we een rijtoer met de ouden van da gen te maken. Opgave kan plaats vinden in „Renata", maandag 13 juni van 6.307.30 uur. Leeftijd 65 jaar en ouder. De commissie. Chr. Kleuterschool Colijnsplaat Veehandelaar, Kamperland aan alle contribuanten tot bijwo ning van de algemene ledenvergadering op dinsdagavond 14 juni om 8 uur, op de bovenzaal der chr. kleuterschool. Agenda Vaststellen statuten en verkiezing bestuur. Het bestuur. Het bestuur van het Water schap Oud- en Nieuw-Noordbe- veland roept sollicitanten op voor de betrekking van Sollicitaties in te zenden aan de dijkgraaf, de heer M. W. van Arenthals te Kats, vóór of op zaterdag 18 juni a.s. Het bestuur voornoemd, M. W. van Arenthals, dijkgraaf. J. van de Linde, ontv.-gri flier. Het bestuur van de Stadspol- der roept sollicitanten op voor de betrekking van Sollicitaties in te zenden aan de dijkgraaf, de heer J. D. Ver burg te Kortgene, vóór of op zaterdag 18 juni 1955. Het bestuur voornoemd, J. D. Verburg, dijkgraaf. J. van de Linde, ontv.-griffier'. Het bestuur van de Adriaan- polder roept sollicitanten op voor de betrekking van Sollicitaties in te zenden aan de dijkgraaf, de heer J. D. Ver burg te Kortgene, vóór of op 18 juni 1955. Het bestuur voornoemd, J. D. Verburg, dijkgraaf. J. van de Linde, ontv.-griffier. m D.N.C. M.C.P.A. D.N.B.P. Trioxone Karmex W (CMU) Natrium Chlooraad Aawiedox Parathion Basudine Dieldrin Aldrin Geserol MO 25 Lindaan H.C.H. Gesarex Koperoxychloride 50 pet. Colaïdalekoper Zinkcarbamaten (Zineb) Dithane Z 78 (Zineb) Benodigdheden Agral uitvloeier Spuitmaskers Rugsproeiers met vernevelraam Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200 Terstond gevraagd: bij P. ADRIAANSE, Voorstraat, Colijnsplaat Te koop bij inschrijving Te bezichtigen 'savonds 14 juni. Briefjes in te leveren voor of op 18 juni, 'savonds om 8 uur. D. A. Kramer, Westhavenstraat 6, Colijnsplaat. Voorstr. 39, Colijnsplaat, Telef. 339 oeuienHia^ajLjti GOES - ST ADRIAASSTRAAT 23 Telefoon 2609 - Giro 190016 is uw adres voor alle vóórkomende bloemwerken Bloemenmanden Bruidsbouquetten T af elversieringen Grafbloemstukken enz. enz. op vrijdag 1 juli 1955 om 10.30 uur veulens, 1-jarigen, merries met afstammelingen en twee- en vier spannen kunnen worden ingele verd tot en met zaterdag 18 juni bij ondergetekende, waar ook in schrijvingsbiljetten verkrijgbaar zijn R. J. Scheele, Wissekerke.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 2