NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD Dokter 't Hart Toonaangevend de inboedel hedenmiddag openbare lagere school dinsdag 14 juni IS» Lipsbrandkast Herijk van maten en gewichten „OPTICA" Onkrnidbestrqdiag Insectenbestrping Schimmelbestrijding P. J. van der Moere lJ Hq. 2731 Zaterdag 28 mei 1955 58e jaargang Tweede blad is afwezig in optiek Brillenglazen Kiek nu CAMERA'S EN ROLFILMS A. L. Kampman Kortgene bruidsbouquet Sanderse A. J. Leendertse M. de Smit E. M. Leendertse-Buijze J. Th. de Smit-Buijze zeggen, mede namens hun ouders, allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij hun huwelijk ondervonden Kamperland mei 1955 Colijnsplaat Voor de talrijke blijken van deelneming, ontvangen na het o- verlijden van onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootva der, de heer Thomas de Ridder, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, C. F. de Ridder. Wissekerke, mei 1955. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen na het over lijden van onze lieve vrouw, moe der, behuwd-, groot- en over grootmoeder, mej. Jannetje Wisse-Israël, betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid aan dokter Bruyn- zeel en zuster Weststrate. Uit aller naam, Jac. Wisse. Kamperland, mei 1955. P, H. Meulenberg en M. L. Meulenberg-Kabboord zeggen hierbij hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij hun 60-jarig huwelijk onder vonden. Kortgene, mei 1955. tot dinsdagmiddag 31 mei. Dok ter Bruynzeel neemt waar. Moderne monturen met Zeiss Puntktal en Vistasan Gemaakt door vak- opticiens A.L.KAMPMAW in 't hartje van de Lange Vorststraat 57, GOES ZONNEBRILLEN met Arovil-glazen Ook in uw recept-sterkte Badstof bandages 39 ct, zwa re kwaliteit 59 ct, bandage gor dels 98 ct bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Het C.C.B. van Colijnsplaat, zegt alle gevers en geefsters har telijk dank, voor de bijdragen, die ze hebben ontvangen op de lijsten voor het bevrijdingsfeest op 5 mei. Willen diegenen die nog iets te vorderen hebben van het C.C.B. en daarvoor nog geen rekening hebben ingediend, dit zo spoedig mogelijk doen aan onderstaand adres Dhr. J. Geelhoed, Ringweg 82, Colijnsplaat. De verkoping van van wijlen mej. J. A. van Hee, te Wissekerke heeft plaats, aanvang 2 uur. Notaris Klop. Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat ouders of verzorgers, die hun kinderen toegelaten wensen op de daarvan opgaaf kunnen doen bij het Hoofd der School, welke hier voor zitting zal houden in de o- penbare lagere school op des avonds tussen 7 en 8 uur. Voor plaatsing komen in aan merking alle kinderen, welke vóór 1 October a.s. 6 jaar zijn. Burgemeester en wethouders van Wissenkerke, J. van Halst, wnd. burgemeester. N. D. v.d. Heijde, secretaris. Een dames of heren pyjama koopt u kant en klaar reeds van af f 7.95 bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Te koop, in g.st.v. hoog 0.70, breed 0.60, diep 0.52 m Brieven onder letter G, bureau van dit blad. Heden telefonisch aan gesloten onder nummer A. C. VAN DE LINDE Kortgene Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat de herijk van maten en ge wichten zal plaats hebben te Kamperland op 6 juni 1955 van 1012 en van 1315 uur in het gemeentegebouw; Wis senkerke op 7 juni 1955 van 9.3012 en van 1314 uur in het gymnastieklokaal der open bare lagere school. De maten en gewichten moe ten bij de aanbieding schoon, droog en zonder roest zijn. IJzeren maten moeten van bin nen en van onderen geverfd zijn met rode menie, aan de buiten zijde van de romp met grijze of zwarte verf (geen lak). Blikken maten voor droge wa ren mogen aan de buitenzijde ge verfd zijn, maar niet aan de bin nenzijde. IJzeren gewichten roestvrij ma ken (b.v. met een vijl en grof schuurlinnen) en inwrijven met gekookte lijnolie, welke met een weinig zwartsel vermengd mag zijn; het lood blank laten. Ge wichten, die gepotlood zijn, moe ten worden afgekeurd. De opening in de koperen ge wichten moeten schoon zijn. De aandacht wordt er op ge vestigd, dat buiten deze zittingen alleen nog gelegenheid tot herijk bestaat door aanbieding aan het ijkkantoor te Middelburg op de 2e donderdag en de daarop vol gende vrijdag van iedere maand van 912 en van 13.3046.30 uur. Wissenkerke, 23 mei 1955. voor later Grote keus in Deskundige adviezen In 'thartje van de L. Vorststr. 57, Goes Ontwikkelen - afdrukken vergroten 8 en 16 mm smalfilm D.N.C. M.C.P.A. D.N.B.P. Trioxone Karmex W (CMU) Natrium Chlooraad Aawiedox Parathion Basudine Dieldrin Aldrin Geserol MO 25 Lindaan H.C.H. Gesarex Koperoxychloride 50 pet. Colaïdalekoper Zinkcarbamaten (Zineb) Dithane Z 78 (Zineb) Benodigdheden Agral uitvloeier Spuitmaskers Rugsproeiers met vernevelraam Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200 J Uw is betangvijk Als wij het maken is het goed BLOEMENMAG. Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Waar koopt u een interlock damesslip of fantasie camisool voor 98 ct, natuurlijk bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Burgemeester en wethouders van Wissenkerke, J. van Halst, wnd. burgemeester. N. D. van der Heijde, secretaris.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 3