RADICALE DITVEDKCCD „O, yt'tca A. L. KAMPMAN is afwezig zaterdag 21 mei 1955 de inboedel hedenmiddag de inboedel inboedelverkoping zaterdag 28 mei aaogilte van leerlingen Onkrnidbestrpng Insectenbestrijding Schimmelbestrijding P. J. tan der Moere Ga eens kijken bij „Optica" DE LELIE PREDIKBEURTEN Iedereen heeft HET CORSET publiek verkopen publiek verkopen School met de Bijbel Oranj evereniging Kamperland Kortgene HANDWERKEN EN WOL 99 Zondagdienst artsen 14 mei doen dienst dokter Bruynzeel en dokter Maas. Hemelvaartsdag doen dienst dokter Bruynzeel en dokter Janssen. Ger. Gem. Kortgene Hemelvaartsdag 2.15 uur ds. J. B. Bel. Ger. Kerk Wissekerke 10 en 2.30 uur cand. R. Hoog- steen van Heemstede. Ger. Gem. Colijnsplaat Donderdag 19 mei ds. J. B. Bel van Krabbendijke. COOMANS voot Ijn talweltooil J. H. Breure en A. M. Israël hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te ge ven van hun voorgenomen hu welijk, waarvan de voltrekking is bepaald D.V. op woensdag 25 mei a.s. des namiddags 3.30 uur te Kortgene. Kortgene, Hoofdstraat 120 Kortgene, Hoofdstraat 114 11 mei 1955 Receptievan 4.30 tot 5.30 uur in ,,De Korenbeurs" te Kortgene. Toekomstig adres: Kaaistraat 4, Kortgene. Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig en smartelijk lijden, onze gelief de man, vader, behuwd- en grootvader Johannes Josephus Perrels, in de leeftijd van 78 jaar en 4 maanden. Wed. J. Perrels-Rouzel. Kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kats, 9 mei 1955. De begrafenis heeft plaats gehad op donderdag 12 mei n.m. 14 uur. Aan alle inwoners van Kort gene, die hebben medegewerkt om het arnhemse bezoek zo zeer te doen slagen, onze hartelijke dank. V.V. Kortgene. Voor de vele blijken van be langstelling bij ons huwelijk be toond, zeggen wij, namens weder zijdse ouders, allen hartelijk dank. In het bijzonder de autobezit ters voor hun spontane medewer king. J. P. Hamelink. A. E. Hamelink-Fieman. Kats. Voor de vele blijken van be langstelling voor en bij ons hu welijk ondervonden, zeggen wij u hartelijk dank, inzonderheid de autobestuurders voor hun bereid willigheid. P. Corbijn. M. Corbijn-Rooze. Kortgene, Burgm. Snellestraat 18. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ontvangen op 7 mei, bij onze 25 jarige echtver eniging, betuigen wij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan onze „dank bare klanten" en „Ons Genoegen" P. A. Meulenberg N. Meulenberg - van der Weele Kamperland, mei 1955 Voor de vele blijken van be langstelling, ons betoond op 7 mei bij onze 25-jarige echtvereniging, betuigen wij onze hartelijke dank. A. Flipse. L. P. Flipse-de Looff. Kamperland. A wel eens een ogenblik, dat hij zich niet helemaal fit gevoelt. De opwekkende en verkwikkende eigenschappen van de natuurzui vere King pepermunt helpen u er overheen. King is lekker en gezond. Wil dhr. s.v.p. binnen 3 da gen die paal S f 0.70 laten of komen betalen, die hij op 4 mei j.l. gehaald heeft zonder mijn we ten, anders wordt dit als diefstal beschouwd. K. C. DE FOUW Westhavendijk 3, Colijnsplaat. DOKTER BRUYNZEEL van vrijdagnamiddag 20 mei tot 22 mei 's avonds. BIJ UITNEMENDHEID Onze corsetière mevr. C. Brouwer is aanwe zig te KORTGENE op dinsdagmiddag 17 mei a.s. in hotel „De Korenbeurs" Notaris J. J. W. Klop te Kort gene zal op om 2.30 uur, ten verzoeke van mevr. de wed. C. v.d. Ende- Wisse aan haar woning Veer- weg 89 te Kamperland als tafels, stoelen, 2 fauteuils, ei- kenh. buffet en theekast, rond salontafeltje, radiotafeltje, Jaars- mahaard, 3 boekenkasten, pen dule met coupes, overgordij nen, vloerbedekking, bloemen- bak, Singer naaimachine, ledi kanten en bedden, linnenkast, wastafel, keukengerei, vleesmo len, electr. kookplaat, trap, gras maaier, tuingereedschap enz. Drie maanden crediet. Notaris J. J. W. Klop te Kort gene zal om 2 uur ten verzoeke van de erven van mej. E. M. Buijze, aan de Veerweg 127 te Kamper land als een z.g.a.n. ameublement, be staande uit 2 armstoelen, 4 stoe len en 1 theemeubel, voorts uit- trektafel, keukentafel, linnenkast, haardkachel, keukenkachel, z.g, a.n. gangloper, 3 vloerkleden waarvan 1 z.g.a.n., matjes, zeil, 4 bedden, waarvan 1 driedelig, houten ledikant, wastafel, div. keukenstoelen, keukengerei en wat verder zal worden aange boden. Drie maanden crediet. Wegens de feestelijkheden wordt de t/b van de erven van mej. J. A. van Hee, welke hedenmiddag te Wissekerke zou worden gehou den, uitgesteld tot om 2 uur. Notaris Klop. Komt U naar MIDDELBURG? U bent u/elkom in Café Restaurant ,.Ck2'ökler De gezellige zaak in de Lange Delft Prima consumptie Uitstekende keuken Middenstraat Wissekerke Het bestuur geeft bij deze ge legenheid tot voor het cursusjaar, beginnende 1 september 1955, op dinsdag avond 17 mei, van 7 tot 8 uur in de school. Aangifte kan ook geschieden bij het hoofd der school, Voorstr. 12. Het bestuur. Verzocht wordt de rekeningen betrekking hebbende op de be vrijding, spoedig te willen indie nen bij de penningmeester, dhr. A. van Hee. Het bestuur. D.N.C. M.C.P.A D.N.B.P. Trioxone Karmex W (CMU) Natrium Chlooraad Aawiedox Parathion Basudine Dieldrin Aldrin Geserol MO 25 Lindaan H.C.H. Gesarex Koperoxychloride 50 pet. Colaïdalekoper Zinkcarbamaten (Zineb) Dithane Z 78 (Zineb) Benodigdheden Agral uitvloeier Spuitmaskers Rugsproeiers enz. Beleefd aanbevelend, Telefoon 01108-200 Bij onze nieuwe zaak aan de Segeerstraat behoort een nieuwe voorraad. Dus gaan wij voort met de VAN Enkele grepen uit de nog grote sortering Angora-wol, 25%, de grote mode, van f 2.85 per bol nu voor Strengen wol, 5 cent per streng, 25 strengen voor Tapijtwol, 12 strengen voor Jute tassen, eenvoudig te bewerken, nu slechts Mooie grijs-linnen kussens, bloempatronen, van f 4.50, nu Leuke kleine kleedjes, met kant afgewerkt, rond en 1.95 1.00 1.00 0.25 2.75 vierkant, voorheen f 0.75, thans Prima ontbijtlakens, mooie dessins, 130 x 160, van f 10.80, nu Mooie ontbijtlakens, met ajourzoom, f 9.75, nu Grijs-linnen tafelkleden, 130 x 160, mooie kwaliteit, f 12.95. nu Grijs-linnen kleden, rond en vierkant, prachtige des sins, maat 90 x 90, van f 6.65 voor 100 x 100, van f 7.40 voor 110 x 110, van f 9.05 voor 120 x 120, van f 10.40 voor Grote strengen perlé, van f 0.47 per stuk, voor Durable Darwina-wol, zéér geschikt voor babykleertjes en lingerie, voorheen f 3.85 per 100 gram, thans Prachtige Leithen Swanola-wol, speciaal voor vestjes en truitjes, van f 3.95 per 100 gram, voor Durable Pasadena, ook een bijzonder mooie kantwol, van f 3.95 per 100 gram, nu Linnen Smyrna kussens, ook voor kruissteek, van f 4.85 nu slechts Linnen Smyrna matjes, 50 x 85, ook voor kruissteek, nu slechts nu nog: Korte Delft 46 straks Segeersstr. 14, Middelburg We helpen ook u om beter te zien door een nauwkeurig aangepaste bril, u kunt een keus maken uit een grote uitgelezen collec tie monturen van de nieuwste fabrikaten Voor GOED ZIEN en goed er uitzien IN 'T HARTJE VAN DE LANGE VORSTSTR. 57, GOES De moderne zaak met de ruime service I ZONNEBRILLEN in de nieuwste creaties ZONNEGLAZEN in optisch glas

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 2