NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD Alles voor loeèriag Maarten Luther Tractorboekjes zaterdag 14 mei 1 timmermans- en metselaarsmaterialen zaterdag 14 mei 4 de complete inboedel zitting SLABBEKOORN - KORTGENE Alles aan voordelige prijzen Tweede blad Ho. 2728 Zaterdag 7 mei 1955 58e jaargang Burgerlijke Stand publiek verkopen: publiek verkopen: houdt heden zaterdag 7 mei Adri Leendertse Rinus de Smit en en Bets Buijze Jo Buijze geven u, mede namens hun ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaats hebben D.V. op woensdag 18 mei a.s., des namiddags 3 uur, in het gemeentehuis te Wissekerke. Hun huwelijk zal bevestigd worden om plm. 4 uur in de Geref. Kerk te Kamperland, door de Weleerwaarde Heer ds. A. J. Radder. Kamperland, „Welgelegen" Colijnsplaat, „Dorpzicht" 4 mei 1955 Kamperland, Nieuwstraat 2 Kamperland, Nieuwstraat 2 Receptie van 6 tot 7.30 uur in „Renata" Zondagdieost artsen. Zondag a.s. doen dienst dr Janssen en dokter 'tHart. Heden, zaterdag 7 mei, hopen P. A. Meulenberg en N. Meulenberg - y van der Weele Shun 25-jarig huwelijksfeest te vieren Y Enige dankbare klanten. A Kamperland, mei 1955. Gelegenheid tot feliciteren. Heden is van ons heen gegaan, onze geliefde echt genote, moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Jannetje Wisse (geb. Israël), in de ouderdom van bijna 80 jaar. Uit aller naam, Jac. Wisse. Kamperland, 30 april 1955. De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 3 mei 1955, des namiddags 2 uur. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een lang durig en smartelijk lijden, onze geliefde vrouw, moe der, behuwd- en grootmoe der, mej. Pieternella Noordhoek- de Vlieger, in de leeftijd van 61 jaar en ruim 3 maanden. Geersdijk J. D. Noordhoek. Koudekerke M. C. Noordhoek. L. R. Noordhoek- Franke. Geersdijk C. Noordhoek. A. M. Noordhoek- van den Hoek en kleinkinderen. Geersdijk, 1 mei 1955. De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 4 mei j.l., des nam. 2 uur. Heden ontsliep, zacht en kalm, onze lieve vader, be huwd-, groot- en overgroot vader, de heer Thomas de Ridder, in de leeltijd van 90 jaar. Dordrecht J. C. de Ridder. E. R. de Ridder - v.d. Heuvel. Wissekerke C. F. de Ridder. P. A. dë Ridder- v.d. Maas. Utrecht P. A. de Ridder. W. de Ridder - de Bie. Wissekerke: E. M. Kramer - de Ridder. J. K. Kramer. Alfen a.d. Rijn J. W. de Ridder. M. de Ridder-Smit. Klein- en achterkleinkinderen. Wissekerke, 4 mei 1955. De begrafenis heeft plaats op heden, zaterdag 7 mei, des namiddags 14 uur. Voor de vele blijken van me deleven, ons betuigd bij het over lijden van onze geliefde zorgzame moeder, behuwd- en grootmoe der, mevrouw J. J. E. Franke-de Klerk, zeggen wij oprecht hartelijk dank. Fam. C. J. Hoek- Franke. Kortgene, april 1955. Voor de vele blijken van be langstelling, ons betoond op 23 april bij onze 45-jarige echtver eniging, betuigen wij onze harte lijke dank. H. Adriaanse. B. Adriaanse - Bouterse. Kats, mei 1955. Een vraag? „Waar koopt u prima artikelen en krijgt u on eindig veel geldzegels?" Antwoord» „Bij de VéGé-krui- denier natuurlijk!" Drukkerij Markusse Wissekerke Kortgene Geboren 4 apr. Anna Cornelia A- polline Karina, d.v. Jan Valkier en Henrica G. Bekers. Ondertrouwd: 11 apr. Dirk J. van Faassen, 24 jr. te Zutfen en Cornelia J. van Halst, 19 jr. 12 apr. Johan P. Hamelink, 25 jr. te Apeldoorn en A- driana E. Fieman, 25 jr. 13 apr. Pie- ter Corbijn, 21 jr. en Maria W. Rooze, 20 jr. 15 apr. Anthonij J. Bouterse, 22 jr. en Grietje P. van Liere, 20 jr. 27 apr. Leendert Kloote, 28 jr. en Pieternella Karman, 21 jr. Getrouwd: 6 ,apr. Jozias Mi. de» Wild, 22 jr. te Woensdrecht en Jo hanna A. Lambrechtse, 23 jr. Overleden: Alexander G. E. Rein- feldt, 80 jr., man van Ksenija Dmi- triijev. Deurwaarder G. HEIJBOER te Kortgene zal op nam. 2 uur aan de schuur en t.v.v. mej. wed. L. W. Leendertse te Colijnsplaat alsdiverse ladders, w.o. van 36 sporten, kolders, palen, balken, planken, zaag- en schaafmachi ne, benzinemotor 3 pk, pannen, steen, buizen, schaafbanken, rol len nieuw vlechtwerk, divers klein gereedschap enz. Betaaldag 14 aug. 1955. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 2 uur aan de Voorstraat 32 te Wissekerke, ten verzoeke van de erven van mej. J. A. van Hee aldaar zoalstafels, stoelen, karpet met kleedjes (als nieuw), bloemen tafels, bloempotten, schilderijen, radio, haardkachel, glas- en aardewerk, porselein, compl. 1- pers. slaapkamerameublement, best. uit ledikant met spiraal en bed, waskast met wasstel, nacht kastje naaimachine, als nieuwe stofzuiger, kapstok en kleed, halmat, gangmatten, barometer, keukengerei, keukentafel, nieuw butagasstel, electr. voetenstoof, electr. theelichtje, 2-pers. ledi kant met spiraal en 3-delig bed, wasstel, wasketel, bekkens, em mers, kist stoffen enz. enz. De diaconie der Ned. Herv. Kerk te Kortgene voor het innen van de pachtgel den van bouw- en tuingrond, van 6 tot 7 uur in het verenigings lokaal. Op vrijdag 13 en zaterdag 14 mei a.s. in „De Korenbeurs" te Kortgene de grote film over de grote reformator Verzuimt niet deze grote film te zien Bij voldoende deelname extra bussen, vanaf iedere plaats. Opgave bij Iz. Lamain of aan „De Korenbeurs" Aanvang beide avonden 8 uur vindt u bij Pracht fantasie en sierkleedjes Nylon en charmeuse onderjurken met kant en strook Nylon kousen, blouses, schorten

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1955 | | pagina 3