NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD afwezig geen wijkletter meer wordt geplaatst inning van de pachtgelden De Kleine Bazar uitvoering van E.H.M. „De gouden kooi" 2 arbeiders P. J. Verborg school-, schrijf- on tekenbehoeften Derde blad St. Nicolaas geeft warmte No. 2706 Zaterdag 27 november 1954 58e jaargang PREDIKBEURTEN houdt de vsmter uit handen en voeten A. P. Paauwe borstelgarnituur A. P. Paauwe VOOR LEDERWAREN Aotteun^ )oe> LLa-nlel yi/latL Wissekerke U.AAC Ger. Gem. Colijnsplaat Donderdag 2 dec. 7 uur ds. F. J. Dieleman van Ierseke. Zondagdlenst artsen. Zondag a.a. doen dienst dr Janssen en dokter Bruynzeel. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een ge duldig gedragen lijden, onze geliefde man, vader, behuwd- groot- en overgrootvader en oom Arie de Zeeuw, in de ouderdom van 63 jaar. Barbara Zawatzki, kinderen, behuwd-, kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familieleden. Körtgene, 25 november 1954. De begrafenis heeft heden plaats om 12 uur. Mede namens wederzijdse ou ders, zeggen ondergetekenden langs deze weg, u hartelijk dank voor de zeer vele blijken van be langstelling voor en bij hun hu welijk ondervonden, inzonderheid de familie W. Verhulst. P. Versluijs. S. A. W. Versluijs - de Muijnck. Kamperland, Stroodorp, nov. 1954 Mede namens wederzijdse ou ders, zeggen wij hartelijk dank voor de vele blijken van belang stelling voor en tijdens ons hu welijk ondervonden. J. Zandee. M. Zandee-Salomé. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het over lijden van mijn vrouw en onze lieve moeder en grootmoeder Catharina Elisabeth Dees- Riemens, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam J. Dees. Inzonderheid aan dr. Maas voor de jarenlange hulp aan haar be wezen. Colijnsplaat, november 1954. Voorstraat 43. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ondervonden ter gelegenheid van ons 50-jarig hu welijksfeest, betuigen wij onze har telijke dank. H. de Looff. T. de Looff-Post, Kortgene, nov. 1954. Goed idee, haal voortaan uw kruidenierswaren bij VéGé! Dan profiteert u ook van de uitsteken de kwaliteit en de geldzegels, waar VéGé zo royaal mee is! Mooie keperflanellen daines- nachthemden tot maat 48 voor f 6.39 bij DE GOEDKOPE SIMON Klokstraat Goes Tandarts Krommenhoek is zaterdag 4 december Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat het gewenst is, dat bij de vermelding van adressen Bij de nieuwe huisnummering is de wijkletter afgeschaft en daar bij elke straat een aantal zelf de nummers voorkomen, dient men, ter voorkoming van verwar ring, alleen te adresseren met de naam van de straat of polder, ge volgd door het nieuwe huisnum mer, b.v. Voorstraat 31, West- havendijk 51 en Geersdijksepol- der 5. Wissenkerke, 24 november 1954. Burgemeester en wethouders voornoemd, wnd. burgemeester, J. van Halst. secretaris, N. D. v.d. Heijde. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen Departement Noord-Beveland Het bestuur maakt bekend, dat voor de zitting zal worden gehouden op woensdag 1 december a.s. van 79 uur 's avonds, in hotel „De Kroon" te Wissekerke. De secr. - penningm. P. G. v.d. Weele. Denkt hedenavond 8 uur, om de Zanguitvoering voor de Vluchtelingenhulp door „Zang en Vrienschap" en „Hosanna" in de Ned. Herv. Kerk te Wissekerke Ontvangen: nieuwe oogst kraak amandelen, hazelnoten en doffe kastanjes Kortgene Tel. 395 Damespantoffels in vilt met rub berzooi vanaf f 4.95 Luxe pantoffeltjes in leder met bontkap f 9.95 Heerlijk warme pantoffels met schapenvacht gevoerd (ook voor heren) van f 13.90 tot f 19.90 Bontlaarsjes in leder en hunting- suède van f 19.90 tot f 34.90 Schoenmagazijn Fa. L. B. van Houte Zn Nieuwe Burg 18 MIDDELBURG Keperflanelleni jdamespyjama's, kant en klaar, in keurige mo dellen voor f 9.50 bij DE GOEDKOPE SIMON Klokstraat Goes Ook een is een mooi St. Nicolaas geschenk U vindt ze in ruime keus Wissekerke Kortgene Prima stoofperen in 4 soorten, vanat 25 cent per kilo Kortgene Tel. 395 Denkt u hedenavond aan de die te 7 uur aanvangt en waar het toneelstuk wordt opgevoerd? Na afloop gezellig bal door „The merry boys". Gevraagd voor bietenstekers of aardappelen dekken bij de schuur op het dorp C. J. KOLE, Colijnsplaat Schoenhandel - Kortgene Deelnemer winkelweek Wij zijn zeer ruim gesorteerd in portemonnaies portefeuilles broekriemen handtasjes reistassen fietstassen reisnecessaires enz. Flanellen herenpyjama's voor f 7.95, keperflanellen herenpyja ma's vanaf f 8.95 bij DE GOEDKOPE SIMON Klokstraat Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 3