'n GELUKSPOP V Zaterdag 27 november 3000 taai-taai poppen 1000 gelukspoppen Voor Sinterklaas J. van Halst Zn I. Fastenau's Bazar 1000 prijzen ter waarde van f 10.000.- HERKARTIKEL1M dames-, heren- en meisjespantoffels Sanderse goese Middenstand 2 Zwarte Pieten blijven achter in Goes in opdracht van de goese St. Nicolaasactie K. H. SCHIPPERS, KORTGENE Radio's vanaf f 98. Naaimachines hand, trap en electrlsch Wasmachines Clean, Bico en Wasco Straalkachels Strijkijzers Stofzuigers Snelkokers Gasstellen Kinderrijwielen Zaklantaarns Rijwieltassen Aanbevelend, VAN DAMME Wissekerke Wij hebben mooie keuze in jongens molières, herenschoenen, bontlaarzen met kap, vachtvoering enz. Wissekerke, Telefoon 341 en 262 htang- en klimplanten maken uw woning zo echt gezellig! BLOEMENMAG. heeft een bijzonder mooie sortering Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 V. Het beste adres voor Kinderwagens Kinderstoelen Boxen Huish. art. Papierwaren Ook in Speelgoederen alst Meccano Dinky Toys Trix Electr. treinen vanaf f 24.75 Trix metaal bouwdozen }umbo spelen poppen enz. Nergens zo'n sortering en lage prijs Reigerstraat 7, Tel. 3818 Middelburg voor 9 van de des namiddags 1.30 uur, aankomst van Sint Nicolaas per boot aan de kade van Goes Officiële ontvangst ten stadhuize en gezeten op z'n witte schimmel, vergezeld van z'n hele spaanse hofhouding en voorafgegaan door 3 goese muziekgezelschappen, rondgang door de stad Deze Zwarte Pieten lopen door Goes tot en met zaterdag 4 december, van 's morgens tot 's avonds 9 uur, en reiken taai-taai poppen uit aan een aantal bezoekers die zich bevinden in de winkels van de deelnemers der goese Sint Nicolaasactie (kenbaar aan de affiche) waaronder Deze gelukspoppen bevatten een nummer waarop onmiddellijk EEN WAARDEVOLLE PRIJS wordt uitgereikt Het gaat er niet om of u koopt of hoeveel u besteedt, slechts door het feit dat u zich bevindt in een winkel van de deelnemers der goese Sint Nicolaasactie heeft u kans op een of meerdere van de ALS: Philips radio's, Philishave scheerapparaten, insectenverdelgers, Infraphil- en gloeilampen, Holland Electro en Ruton stofzuigers, Grossag strijkijzers, B.K. straalkachels, theelichtjes, handoekdroogrekjes en schemerlampjes, Robustor wasmachines, Acme wringers, V.K. wasklokken, Braun scheer apparaten in breed en smal model, Wisi antennes. Focus lichtstaven, Hassia en Pertrix zaklampen. Witte Kat batterijen en cellen, Fongers, Gazelle, Gruno en Burgers rijwielen, Fongers, Bos, T.M.I., Elga en Lu cifer rijwiellampen, Gazelle en Vredestein banden, Torpedo en S.A. na ven, Nationaalscheerapparaten, dito mesjes, in verschillende dikten, Gil lette scheerapparaten, dito mesjes dik en dun. Star scheerapparaten, mes jes hiervoor met dikke rug, deze is ook geschikt voor het snijden van board, door de timmerman

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 5