Onze St litolaas-elalage is gereed Qabnëlse .1. van Halst Zn, Wissekerko P. II. Foomans Solex bezitters! tan Damme <t.s. maandag begint de winkelweek tan de IHiddenstandsvereniging „Kortgene" Aanbevelend, F. Flipse, Wissekerke I 2 w Q O Pakpapieren, aan rollen of vellen rookfauteuils met dubbel verende kussens Vrouwenstoeltjes enz. KOU-KOORTS-GRIEP In onze etalage hebben wij deze week een ruime keuze in Complete woninginrichting, Telefoon 341 en 262 Steeds gaarne tot uw dienst Jonge Jenever per literfles f 6.50 en f 6.85 Brandewijn per literfles f 6.60 en f 6.95 Citroenjenever per literfles f 5.95 Colijnsplaat, Tel. 01199-226 D Voor St. Nicolaas hebben wij voor u een uitgebreide keus in huishoudelijke en luxe artikelen, als KeukenuitzettenB.K., Reseda en Turquoise Sola-cassettes en diverse Sola-artikelen Complete serviezen en glasserviezen Haardketeltjes, vazen, bloempotten Beleefd aanbevelend, J. A van IPagee Wissekerke Trekt uw oude motor niet best meer en zit de rol geregeld vast, laat er dan een ruilmotor 49 c.c. opzetten en de Solex is weer nieuw en de rol zit nooit meer vol, want daar is ook voor gezorgd. Breng hem even bij Wissekerke Bij iedere bestede gulden ontvangt u een genummerde bon, die mee- loot naar een aantal mooie prijzen die in de etalage van de firma Tam- se te bezichtigen zijn. Tijdens de winkelweek van 22 nov. tot en met 4 dec. a.s. zijn de win kels van de deelnemende winkeliers (die kenbaar zijn aan de raambiljet ten) tot 9 uur geopend. Het bestuur van de Middenstandsvereniging Kortgene Zoekt u een mooi wollen vest of leuke pullover? Als u dan in Goes komt moet u eens kij ken bij DE GOEDKOPE SIMON Klokstraat Goes SANAPIR1N (Mijnhardt) veelvoudi ge geneeskracht door veelvoudige samenstelling. e,i|« p., koke, 90 en 50 Wij hebben voor elk wat wils Voor jongensauto's, dragline's, treinen, tractors, mondorgels, paarden en wagens, trekbiljarts, werpspelen, verfdozen, kleur- en prentenboeken enz. Voor meisjesserviesjes, poppen, weegschaaltjes, meubeltjes, naaidozen, strijkijzers, strijkplankjes, borduurdozen, enz. Voor vader: een mooie tabakspijp, een doos sigaretten of sigaren, tabaksdoos, aansteker, gezondheids cigaretten- of sigarenpijpje enz. Voor moeder: een mooie halsketting, broche, armband, bloemhanger enz. C/3 w U"ï Ook een modern interieur geeft sfeer, mits u de lijnen en kleuren in de juis te harmonie samenbrengt Een treffend voorbeeld vindt u in on ze étalage Voor de komende feestdagen een speciale collectie wollen plaids. Prij zen f 13.90, f 21.-, f 37.50 en f 43.50 LANGEVIELE 23-25, MIDDELBURG, Telefoon 2893 Gratis advies van onze binnenhuisarchitect. Franco levering door heel Nederland EEN VOORDELIG ADRES voor al Uw Koekzakken. kruidenierszakken. hoeden-, petten en fourniturenzakjes enz. Taartranden, gebakdozen, bloes, enveloppen en alle andere papierwaren PAPIERHANDEL J. A. WESTSTRATE Rouaanse kaai 21, Middelburg, Tel. 2453 3 keer per week verzenden wij naar Noord-Beveland

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 12