j\. v.d. Winkelweek Wissekerke Naaimachinehuis P. A. de Kramer zijn O. Scherp, Kortgene M. J. Augustijn, Kortgene ruim gesorteerd in: Reeds nu is de St. Nicolaas etalage in sigarenmagazijn „Centrum" gereed Sigarenmagazijn „Centrum" Hoek van Dijke H Zoekt u een geschikt I St. Nicolaascadeau M. van Halst 15ö&t cd UAJ-. waardevolle NAAR Koopt dus nu uw rook- en luxe rookartikelen voor Sint Nicolaas Nu kunt u rustig kopen en uit een volle keus Koopt uw Sint Nicolaas artikelen bij Grote keuze Butagas-comforen BANKETBAKKERIJ Uw adres voor: BANKETLETTERS CHOCOLADEFIGUREN CHOCOLADELETTERS MARSEPAIN Deelnemer winkelweek U vindt ze in grote verscheidenheid bij g= Hoofdstraat 38, Kortgene Zie etalages Wij zijn deelnemers en brengen een uitgebreide sortering goederen Flanellen lakens vanaf f 4.95, de bekende Pebea-kwaliteit Graslinnen lakens en slopen merk Knock-Out, duurzaam als goud Werkkleding khaki hemden, grijze jassen, overalls enz. Overhemden met vast trubenijs boord, vanaf f 7.90 Zelfstrikkers, knoopdassen, sjaals, fantasiesokken Hierin zijn we zeer ruim gesorteerd Werksokken met nylon versterkt, in zwart en bruin, f 2.20 Handschoenen voor dames en heren, in glacee en wol Nylonkousen f 2.80, f 3.35, f 3.95, f 4.90 en de Crep mouse nylon buitengewoon elastisch, warm en sterk, bij ons f 7.95 Zakdoeken voor dames, heren en kinderen, ook in luxe verpakking Wollen pullovers voor dames en heren, in moderne kleuren Gekleurd keperflanel vanaf f 1.35 per meter Vraagt ook onze Aristo-wol Behandeld met Pardee, dus absoluut krimpvrij Uit één knot een paar herensokken. Per knot van 100 g f2.95 Koordfluwelen of Cordoroy plusfours Alle maten, in bruin, groen en grijs Verder te veel om op te noemen Wij geven op alle artikelen winkelweekbonnen Dus beproef uw geluk en koop nu Aanbevelend, Telefoon 280 Wissekerke Sinds 1922 Gratis lessen Jarenlange garantie ANKER en DE KRAMER zijn een begrip geworden. Een wereldmerk met 'n 75-jarige ervaring. Zegt u dit niet genoeg? Alle typen zijn in groen en zwart uit voorraad le verbaar. Kijkt u eens rustig bij FIRMA I. DE MOOR, Taxi bedrijf, Oostvoorstraat, Wissekerke. U kunt er alles opgeven. Koopt bij de vakman. Betere service voor uw leven. Hoofdvertegenwoordiger voor Z. en Noord-Beveland Goes - Lange Vorststraat 6 - Tel. 2861 I<00R caoeaux. Parfumerieën, bijouterieën, eau de cologne, toiletartikelen, creams, poeders, toiletzeep, kinderzeep, medicinale zeep, waaronder de bekende merken, zooals: Boldoot, 4711, De Vergulde Hand, Soir de Paris en vele andere merken Komt u eens binnen, het verplicht u tot niets Wij bezorgen gaarne alles bij u thuis Aanbevelend, Bijouterie- en parfumeriehandel, Telefoon 215, Deelnemer winkelactie G. J. van der Kuijl - Lange Kerkstraat 9 - Goes - Telefoon 01100-3364 Deelnemer winkelweek

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 10