komt Zie 't op zp best met Ferbnrg's televisie! Blankenheijms Brandewiji watctleiluia kosteloze inenting tegen pokken. Firma de Wed. A. Schippers te Kamperland Fa J. Verburg Zn, Colijnsplaat V een juffrouw. Hedenmiddag Oostenrijk - Uruquay Zondag 4 Juli Hongarije - Duitsland J. C. de Krijger, Colijnsplaat Koffers Linnen koffertassen Linnen koffers Weekend-tassen Reistassen Lederen reisétui's DE Vroegtijdige aanleg in uw woning verze kert u een vlugge aansluiting Laat een vakman uw installatie verzorgen, dat geeft u de grootste voldoening Aanleg volgens voorschrift wordt gaarne verzorgd door Goes - Kortgene - Tel. 01100-2763 en 01108-221 Niet van vandaag of gisteren, maar vanaf 1880 wordt door ons geïnstalleerd Voorlichting en kostenberekening zonder kosten Wij ontvingen: prachtige koffers, gevuld met wijn van Siebrand Dit is een prachtige kans voor u om in het bezit te komen van een mooie koffer voor weinig geld. Vraagt inlichtingen. Een pakket voor heldere huisvrouwen 1 pak zelfwerkend wasmiddel, 2 zakjes blauw, 2 grote kaar ten wasknijpers, 1 grote bus schuurpoeder, samen voor 139 cent, plus nog 33 zegels. Een groot pak custard en een flesje ananas puddingsaus sa men voor 87 cent plus nog 10 zegels. Hebt u het antwoord al ingezonden? U kunt het inleveren tot hedenavond. Uitslag Maandagavond. Bel. aanbevelend: Buijze's Levensm.bedrijf, Kamperland Voor iedere beurs een rgke collectie ilmontuz&n sterke uitvoering sierlijke modellen vakkundige afwerking enige slijperij Depót der bekende Zeiss-punktall glazen A.L.KAMPMAIV in 't hartje van de L. Vorststr. 57 en 66 Goes Burgemeester en wethouders van Wissenkerke herinneren er aan, dat één maal in het kwar taal gelegenheid wordt gegeven tot Zij verzoeken degenen, die de ouderlijke macht of de voogdij uitoefenen over de kinderen, die ingeënt moeten worden, zich te vervoegen ter gemeente-secretarie, waarna de datum van inenting zal worden medegedeeld. Burgemeester en wethouders van Wissenkerke, J. van Halst, wnd-burgemeester. N. D. v.d. Heijde, secretaris. vraagt voor haar kantoor, per 1 Augustus of eerder Gaarne schriftelijke sollicitatie. Wij brengen u per televisie de halve finale en finale wereldkampioenschap voetbal, recht streeks vanuit Zwitserland in hotel „Zeelandia" van de heer A. J. Westerweel te Colijnsplaat. Aanvang 5 uur in café „Dorpzicht" van de heer C. J. Huissoon te Colijnsplaat. Aanvang 4 uur Vergeet toch vooral niet deze zeer interessante wedstrijden bij te wonen, want u zult dan pas voetbal zien TOEGANG VRIJ Voor het op drank zetten van uw vruchten van 35 pet a f 6.65 per liter Uw reis waar ook naar toe begint voor uw reisartikelen bij „Bijou" vanaf f 6.50, f 6.95 enz. tot f 58.50 (vederlicht) f 30.50 (vederlicht) vanaf f 22.50 vanaf f 8.50, f 9.50 met 2 voortassen, vanaf f 12.75, f 14.65, f 16.95 vanaf f 6.95, f 7.95, f 8.25, f 9.90, f 13.50 enz. Reisartikelen vindt u mooier en beter bij „BIJOU" Lange Delft 44 - Telefoon 3172 - Middelburg DE ZAAK MET DE GROOTSTE SORTERING Deelnemer Reisactie Handelsbelang

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 3