Schoonschip maken VRIESMAN MIDDELBURG BALANS OPRUIMING HET WCRfEERHCEEJE kwaliteitsgoederen voor een prikje weg te halen! KIEUW ENGELAND sensationeelste Balans opruiming moedercursus kleutercursus Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Lange en Korte Delft, Middelburg Hoofdstraat en Koopstraat van Zeeland C^)uje leïte wenden vo&t 1954 Zaterdag 2 Januari 's morgens 9 uur Mantelmagazijn „De Duif exorbitant lage prijzen Opvoering van het toneelstuk „De floddermadam" „De Korenbeurs" Met grof geschut Bal na Gunfighters WINKELIERSVERENIGING LANGE EN KORTE DELFT en bevelen ons we derom voor alle werk zaamheden beleefd aan Woningtextiel en meubelmakerij Dam 77, Middelburg Balansopruimcn bij Mag. Nieuw Engeland betekent en dat betekent ook, dat iedereen gelegenheid krijgt Zie hier enige prijzen: 200 stuks winterjassen voor f 25.f 35.f 45.f 55.—50 kinder- jassen voor f 15.—. Jackets met rits en warm gevoerd f 15.Fiets- jekkers f 25.Alle soorten pantalons f 12.50. Herenplusfours f 12.50 Dubbele popeline regenjassen f 20. heeft weer koopjes en er is te veel om op te noemen Lange Delft 19, Middelburg, Fa. W. Koejemans Geen zichtzendingen en a contant, goederen buiten de opruiming 10 pet korting r begint de grootste en in het kleding en modemagazijn Lange Delft 16 Wij bieden u zeldzame koopjes in winterjassen, costuums, demi's en regenjassen enz. enz. Ook in jongenskleding hebben wij bijzondere koopjes Wilt u geld verdienen? komt dan bij ons een kijkje nemen en U slaagt zeker. Wonderbaarlijke en spotgoedkope aanbiedingen in alle afdelingen V' ry Jac. Markusse, Wissekerke Duphar depot P. de Jonge, Zuidlangeweg, Kats M. Karman, Ringweg, Colijnsplaat Duphar depot I. Heijstek, Kortgene Begin Februari 1954 zal door zuster Fuykschot een en in aansluiting daarop een gegeven worden in Kamperland en Wissekerke. Zij die deze cursus willen vol gen kunnen zich opgeven bij dok ter Bruynzeel, dokter 't Hart en zuster Weststrate. 31. Het wonderhoedje had nu weer zijn gewone afmeting. Dorus keek de arend strak aan, pakte het hoedje en zette het pardoes boven op de kop van de vogel. Die keek Pim en Dorus aan of hij het in Keulen hoorde donderen. Toen hief hij drei gend een klauw op. Maar Dorus was op zijn hoe de. Hij pakte het onvolprezen toverstokje en tikte er kalmerend tegen de gevaarlijke snavel van de arend. „Nu moet je eens opletten", zei Dorus zachtjes tegen Pirn. „Ik maak hem zo mak als een lammetje". Pim stond ongelovig toe te kijken. Dorus zei tegen de arend: „Doe je bek opeu'^. En de arend gehoorzaamde. 32. En zo liet Dorus de arend verschillende din gen doen. De vogel stribbelde niet één keer tegen. „Die is getemd" lachte Dorus. „Nu moeten wij zien dat we hier wegkomen. We zitten hier ge vaarlijk, hoor". Hij keek eens over het randje van het nest en huiverde. Wat een diep raviju^l Brrrr. „Weet je wat we doen? We klimmen ho ven op de arend en laten hem' wegvliegen. Doodge woon". Daar was Pim voor te vinden. Hoe eerder ze uit deze naargeestige kale bergen waren, hoe beter. En weldra zaten ze op de nek van de arend. Dorus beval hem weg te vliegen. Daar ging het weer, het luchtruim inl 91 Lange Noordstraat 40 - Middelburg - Tel. 2513 Vanaf Zaterdag 2 Januari 9 uur begint onze enorme Wij bieden u voor Mantels - Bontmantels - Costumes Japonnen - Deux-Pièces - Blouses Rokken - Kinderkleding - Enz. Alles van prima kwaliteit 1e klas coupe (afd. Noord-Beveland) van Mevr. L. Huisman-Griep, door de Zeeuwse vereniging „Luctor et Emergo" te Dordrecht op Donderdag 14 Januari, des avonds 7 uur in Hotel „De Korenbeurs" te Kortgene Entree leden f 1.niet leden f2. Kaarten verkrijgbaar bij de bestuursleden en aan de zaal NIEUWJAARSDAG ZAL IN het nieuwe jaar lachend ingezet worden, want de koningen der komieken Stan Laurel en Olivier Hardy zullen U eni ge uren doen schateren om hun kolder in Zelfs de kanonnen bulderen van het lachen, het zal er raak toegaan. Lacht u graag, dan komt U beslist. Aanvang 7 uur ZATERDAG 2 Januari brengen wij U de kleuren film met Randolf Scott en Barbara Britton in Een machtige Western zoals U zelden te zien krijgt Aanvang half 8

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 5