Fat. W. Marcusse Zn Fam. G. F. Leendertse Café „Wielersrust" De Kleine Bazar Café „Concordia" C. VERBURG Fam. J. M. Polderman Familie Marcusse Th. de Looff en familie A. M. van de Sande J. i. BEBELAAR Fam. Wed. J. de Back GEERSDIJK J. Kastelein en familie KAMPERLAND Fa C. Karreman Allen een gezegend nieuwjaar M. Leendertse Zn Vrachtrijders, Kamperland D. J. de Regt P. DE KAM J. A. Wirtz Café „Havenzicht" I. P. van der Moere DRUKKERIJ MARKUSSE WISSEKERKE J. de Schipper L. de Schipper - Minderhout P-f- J. J. Beije g-P- C. F. de Ridder P. A. de Ridder - v.d. Maas P.f. J, van Halst A. van Halst - de Vos p.f. A. A. Hoek van Dijke P. Hoek van Dijke - Klap P-f- A. J. de Looff T. C. de Looff - de Wild Smederij p.f. wenst U allen een gelukkig nieuwjaar L. Tange S. M. Tange-Buijze D. Broekhoven D.f. L. Geertse G. C. Geertse - Keukelaar p£ Vrachtrijders P-f- W. de Moor J. de Moor - Bouterse .P-f- Iz. Stokman A. A. Stokman-van den Band p£ Aan allen een gelukkig nieuw jaar. W. de Jonge. Voor ieder een gelukkig nieuwjaar, wenst Fam. W. L. Leendertse. Melkhandel, Dorpsweg A 262. Aan alle mensen, de beste wensen. S. Huibregtse en gezin. Petroleumhandel. Dat 1954 geven mag wat wij allen wensen: een gelukkig jaar. C. Ketelaar en echtgenote. P. M. Ketelaar M. T. Ketelaar - Snoodijk Bode op Goes V rachtautodienst P-f- L. J. de Looff en echtgenote P-f- D. Verburg D. B. Verburg-van der Maas p.f. P. M. van Doorn A. van Doorn - van Nieuwenhuijzen Aannemersbedrijf p.f. „De Graanhalm" Familie Dijkman p.f. 3.f p£ M. de Looff P. A. de Looff - Fiipse L. Abrahamse E. J. Abrahamse-Joziasse p£ Drogisterij P-f- J. A. van Pagee M. J. van Pagee - van Damme g-p- Al onze geachte clientele een gelukkig nieuwjaar. Wed. J. Dobbelaar. Allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst door R. Slotema A. S. Slotema - Breure Wed. L. Koets Fam. A. Goulooze - Koets p£ Veel geluk toegewenst aan familie, vrienden en bekenden. K. Imanse en vrouw. Wij wensen u een gelukkig 1954. Slagerij Boot. Oostvoorstraat. J. Kleppc E. Klcppe - Rooze gf; H. A. Kramer L. C. Kramer - Verburg g-n- W. J. Versluis L. T. Versluis - Leendertse P-f- g-p- Bakkerij G. Verburg K. Verburg - Priester P.f. Bakkerij p.f. p£ W. Heuseveldt 0. B. Heuseveldt - de Looff p£ Jac. K. Kramer E. M. Kramer - de Ridder Meubelhandel g-P- A. P. Verburg C. H. Verburg - Priester Slagerij g-n- E. W. van der Heijde-de Oude g-p- Fouragehandel g-P- M. de Lange J. C. de Lange - Clement Melkhandel g-P- C. Noordhoek A. M. Noordhoek - v.d. Hoek gpp M. D. Kabboord en echtgenote Smederij g-P- J. Lansen en echtgenote g^ P. Kastelein P. Kastelein - van Gilst g-p- Aan allen een gelukkig nieuw jaar Fam. A. W. Geluk Bakkerij M. Heystek A. Heystek - Maarsman g-n- Allen een gelukkig nieuw jaar W. Zwemer - Kramer Vrachtautobedrijf Bij de intrede van het nieu we jaar aan familie, vrienden en bekenden Gods onmisbare ze gen toegewenst Wed. P. Dieleman - Israël Allen een gelukkig nieuw jaar Drogisterij H. Bakker en gezjn Allen een gezegend nieuwjaar C. M. Clement en gezin VéGé-levensmiddelenbedrijf P-f- Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar P. G. Leendertse Allen een gelukkig nieuwjaar J. J. van der Moere jaar Allen een gelukkig nieuw- J. Filius M. Filius - van der Weele Aan familie, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar Wed. P. Israël - Geluk Aan ieder Gods zegen toege wenst H. de Haze - Versluis Aan familie, vrienden en be kenden een gelukkig nieuwjaar Wed. L. Huiszoon - Koole Andries Wirtz, „Godshuis" te Veere, wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar "*ry^ Aan allen een gelukkig nieuwjaar Melkhandel Onze beste wensen voor 1954 A. C. van Hee Allen een gelukkig nieuwjaar J. M. Leendertse - 51 Luijk J. J. Buijze en gezin Bakker en winkelier Allen een gelukkig nieuwjaar Familie M. de Mol Familie, vrienden en beken den Gods zegen toegewenst in het nieuwe jaar J. G. Marcusse en gezin Aan allen een gelukkig nieuw jaar J. Kramer Slagerij J. Leendertse A. Leendertse - Breure „Welgelegen" g-P- J. C. Noordhoek S. Noordhoek - Leendertse Boerenleenbank N. J. Israël Israël - Leendertse g-p- J. 1. Karelse M. Kareise - Wiilemse g.p. Aan ieder Gods zegen toege wenst in 1954 C. J. Noordhoek A. M. Noordhoek - de Looff en gezin Aan ieder Gods zegen toege wenst Wed. G. Verburg en gezin J. Lous H. Lous - Heijboer en gezin Slagerij g-P- p.f. Allen een gelukkig nieuwjaar M. A. de Looff en gezin Molenaar Allen een gelukkig nieuwjaar P. A. Meulenberg en gezin Levensmiddelen Allen een gelukkig nieuwjaar P. C. Koole - Bakker Aan allen een gelukkig nieuw jaar C. Meulenberg G. Meulenberg - Kempe Allen een gelukkig nieuwjaar H. D. Meulenberg - Reijnhoudt Een gezegend 'ën voorspoedig nieuwjaar toegewenst Kamperland, Veerweg B 139a Telefoon 389 Loonsproeier Handel in „Shel", Bestrijdingsmiddelen p.f. Café „Revanche" Allen een gelukkig nieuwjaar wenst allen een recht gelukkig 1954 Allen een gezegend nieuwjaar Fam. A. Buijze wenst familie, vrienden en be gunstigers een gezegend 1954 Met het begin van 1954 allen een gezegend nieuwjaar toege wenst K. J. Kramer en gezin Familie, vrienden en beken den Gods zegen toegewenst in het nieuwe jaar Wed. J. Marcusse - Leendertse Allen een gelukkig 1954 Tabakshandel Allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst H. A. van der Moere M. M. van der Moere de Vos Melk- en zuivelhandel P. C. Flikweert J. Flikweert - Leendertse g.p.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1954 | | pagina 2