Verenigingsgebouw Kamperland Gabardine jam en mantels J. HOOFTMAI C. J. Hoek KEI WCNDEÜHCEDJE Te koop: gebruikte automobielen 11. du Dreu Go's IV. 't Modehuis 100 pet zuiver kamgaren P. DEN BOER Dierenarts Onze wcekaanbiedingen zijn weer buitengewoon voordelig G. J. DE KOSTER Nieuwe Japon- en mantelstoffen W. J. Dominicus, Goes De openingsavonden van het Verenigingsgebouw zullen wor den gehouden op Woensdag 16, Donderdag 17, Vrijdag 18 en Za terdag 19 December a.s„ steeds des avonds om half acht. De uitvoeringen op Woensdag, Donderdag en Vrijdag a.s. zijn uitsluitend toegankelijk voor contribuanten en geldgevers. Aan deze groep van personen zijn uitnodigingskaarten verzonden. Tegen inlevering van deze kaart kunnen op Maandagavond 14 December a.s. des avonds tussen half acht en negen uur twee toegangsbewijzen worden afgehaald in het Verenigingsgebouw. U kunt zelf bepalen, voorzover plaatsen beschikbaar zijn, welke avond U wilt bezoeken. Vergeet niet de uitnodigingskaart mee te brengen. Zonder inlevering van deze kaart kunnen geen toegangsbewijzen worden verstrekt. De uitvoering op Zaterdag 19 December a.s. is voor een ieder toegankelijk tegen betaling van f 1.per persoon. Toegangs bewijzen worden verkocht op Maandagavond 14 December a.s. van half acht tot negen uur in het Verenigingsgebouw, en voorzover voorradig op de avond van de uitvoering aan de zaal. Aan deze openingsavonden wordt meegewerkt door de diverse Kamperlandse verenigingen met zang, muziek en toneel. De huurprijzen voor de diverse zalen zijn door het bestuur als volgt vastgesteld: Huurbedrag per avonds Grote zaal met gebruik van podium f 35. Grote zaal zonder gebruik van podium f 25.— Voorzaal met gebruik van podium 1 10. Huurbedrag per avond» Voor- of achterzaal zonder gebruik van podium: Vergaderingen tot 20 personen f 2.50 Vergaderingen tot 40 personen f4. Vergaderingen van meer dan 40 personen f 5. Huurbedrag voor middag en avond (voor bruiloften e.d Halve zaal met gebruik van servies en bestek, doch zon der podium f 25. Grote zaal met gebruik van servies en bestek, doch zon der podium f 40. Halve zaal met gebruik van servies en bestek en met gebruik van podium f 35. Grote zaal met gebruik van servies en bestek en met gebruik van podium f 50. Abonnementen 1 vaste avond per week met gebruik van aan te wijzen zaal, onder voorwaarde dat één- of tweemaal per jaar gebruik gemaakt wordt van de grote zaal tegen normaal tarief, per jaar f 50. 1 vaste avond per week met gebruik van aan te wijzen zaal, zonder één of meermalen huur der grote zaal, per jaar f 60. Bij regelmatig terugkerende huur van een zaal kunnen re ducties op de huurprijzen worden gegeven. Aanvragen voor huur van een zaal dienen tijdig te geschieden. Verhuurd wordt slechts op voorwaarde dat de huurder van een zaal de tijdens de huur veroorzaakte schade aan gebouw of in ventaris zal vergoeden. Gebruik van het orgel en de piano mag gratis geschieden, doch slechts op voorwaarde dat eventueel aan de instrumenten toegebrachte schade door de huurder zal worden ver goed. Namens het bestuur, I. Tange, voorzitter. I. Ligthart Schenk, secretaris. f 92.-, t 98.-, f 105.-, f 125. Katoen gabardine jas sen en mantels f 67.50 Popelin jassen en man tels f 29.-, f 34.-, f49.50 Fiets jekkers met steekzakken f 56.-, f 58.-, f69.— Herenjekkers f 55.-, f 62.- Heren sportjackets met teddyvoering en bontkraag f 34.-, f 52.-, f62.— KLEDINGMAGAZIJN VLASMARKT 33-35 MIDDELBURG vanaf f 45.— 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal Aanbevelend Kortgene Telefoon 01108-308 Bij geen gehoor dient de bood schappendienst te worden opge beld Tel. 008. 27J En daar begon de ballon te stijgen. Pim en Dorus hingen over de rand van het mandje en zagen alles onder zich kleiner worden. (Huizen en bomen en rivieren, het slonk allemaal tot speel goed. En nog hoger ging de (ballon. Ze kwamen door een witte wolk, en alles werd grijs om hen heen. Maar het duurde gelukkig niet lang, al gauw waren ze weer door die dikke mist heen en za gen ze de zon weer, die vol belangstelling naar de ballon met zijn aanhang keek. Ze waren nu zo hoog, dat ze geen huizen of bomten meer kon den onderscheiden. Ze konden nu alleen nog zien wat land of water was. 28. Zo zeilden ze rustig door de blauwe lucht. Maar plotseling schrokken ze hevig. Wat (was dat voor een lawaai? Ze keken angstig om zich heen en doken toen doodsbang ineen. Want daar kwam een roofvogel aanvliegen, zo groot als ze nog nooit van hun leven hadden gezien. Wat een klauwen had hij en wat een scherpe snavel 1 En wat keken die felle ogen boos! De roofvogel kwam recht op de ballon af. „Oeioei", bibberde Pim. „Ons laatste uurtje heeft geslagen 1" „Dat zal wel meevallen, ik heb mijn wonderhoed toch nog!" zei Dorus geruststellend. Toch was ook hij niet op zijn gemak, dat kon Pim duidelijk zien. 4 grote stukken toiletzeep voor f 1.05 met washandje gratis 1 grote candykoek van 65 voor 55 cent 250 gram taai-taai popjes voor 37 cent Een mooie huishoudbus fijne melange koffie inhoud 500 gram voor f 4.20 met 16 zegels Een fles heerlijke Alciera import wijn in feestverpakking voor f 2.85 met 10 zegels Het volgende pakket is het neusje van de zalm en buiten gewoon voordelig 1 fles 0.75 1 Schillen 1 fles 0.75 1 Alcazar import wijn 1 pot 550 gr Boerenjongens op alcohol 1 pot 550 gr Abrikozen op sap Beleefd aanbevelend, Buijze's levensmiddelenbedrijf, Telefoon 304. Dit ter waarde van f 10.50 nu voor f 10. met 40 zegels Tussen de ruwe steen en de geslepen brillont ligt een wereld van vakmanschap en technische perfectie Zo is er ook geen vergelijk meer tussen een gewone pick-up en de<^«g£, Want Js béter tot in nuances I In helderheid van weergave in eenvoud van bediening in volmaaktheid van uiterlijk Geschikt voor normale en langspeelplaten en het behoud van beide! 3-speed platenspeler nu ƒ109.- 3-speed platen- wisselaar nu ƒ186.- Dagelijks demonstreren wij en het blijft zelfs voor óns een genot! Komt U eens luisteren? VOORSTRAAT 39 COLIJNSPLAAT TELEF. 339 Ford 250 kg bestelwagen, bouwjaar 1950, kleur lichtgroen Ford V8 personenwagen, bouwjaar 1946, kleur lichtgrijs Ford Vedette, bouwjaar 1949, kleur riviéra blue, met be kledingshoezen Ford Zephyr Six, kleur maroon, met radio, kachel, bekle dingshoezen, spotlight, mistlamp, prachtwagen Vauxhall 6-cylinder, bouwjaar 1950, kleur muisgrijs, zeer mooi Skoda bestelwagen, bouwjaar 1947, 500 kg Ford Taunus 10 M, 4-cylinder, bouwjaar 1951, kleur lichtgrijs Austin Vrachtwagen, bouwjaar 1947. GOES, Telefoon 3441. MIDDELBURG Telefoon 2972 VLISSINGEN Telefoon 2266 in de laatste weefsels en dessins Koopt ze nu en met de a.s. feestdagen kunt U er plezier van hebben Korte Kerkstraat 13, Telefoon 2634

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 2