NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD <2> Dinsdag gesloten brandstoSenbijslag, „Spooktrein" Bekendmaking krandstolenMag VIERDE BLAD BAKKERIJ KRIJIDEMERSBEDRIJF SLIJTERIJ PREDIKBEURTEN Ook Spierpijn No 2655 Zaterdag 28 November 1953 57e Jaargang DEELNEMEH WINKELWEEK COLIJNSPLAAT Steekt u er warmpjes in. Heren broeken en borstrokken met wol gevoerd f 5.49. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Gevondeneen pet, een duim stok, een vulpen, een ring met sleutels en een nummerbord. In lichtingen hierover zijn te ver krijgen bij de Postcommandt. der Rijkspolitie te Colijnsplaat. Oud Geref. Kerk Colijnsplaat Dinsdag 1 Dec. 10, 3 en 7 uur ds Hennephof. Geref. Gem. Colijnsplaat Donderdagavond 7 uur ds F. Dieleman van Ierseke. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. In plaats van kaarten Met dank aan God maken wij U bekend met de geboorte van onze zoon Cornelis Leendert (Cor) Leendert v.d. Heijde A. P. v.d. Heijde - Stouthamer Anny Marie Leny Anton Nellie Pieter Marines Adriana Kamperland, 19 November 1953 Ondergetekenden betuigen hun oprechte dank voor de vele ge lukwensen, voor en tijdens hun huwelijk ontvangen. P. C. de Lange. P. de Lange - Heijboer. Colijnsplaat, November 1953. Heden overleed te Hoe- dekenskerke, zacht en kalm, na een langdurig lijden, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante Janna Maria Verburg (echtgenote van K. D. Leendertse), in de ouderdom van 69 jaar. Namens de familie, N. Verburg. Kamperland, 23 Nov. 1953. Heden overleed te Hoe- dekenskerke, zacht en kalm, na een langdurig lijden, onze behuwdzuster en tante Janna M. Verburg (echtgenote van K. D. Leendertse), in de ouderdom van 69 jaar. Fam. Leendertse. Kamperland, 23 Nov. 1953. Heden nam de Heere van ons weg, tot onze grote droefheid, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, on ze geliefde broeder, zwager en oom Willem de Ridder, in de ouderdom van 75 jaar. Familie J. de Ridder. Wissekerke, 24 Nov. 1953. Een kist sigaren voor vader? Van moeder, die bij de VéGé-kruidenier geld- zegels kreeg. Daar kon ze dit fijne ex traatje van kopen en rheumatische pijnen wrijft U weg met Heden overleed plotseling, onze geliefde vrouw en moe der Leijntje Maria Geluk - de Kam, op de leeftijd van 46 jaar. Jac. Geluk. Jaap Geluk. Kamperland, 25 Nov. 1953. De teraardebestelling zal plaats hebben heden Zater dagmiddag 28 Nov. om 2 uur. UW TWEEDE JEUGD WAAROM NIET? Herbesan Thee hield reeds duizenden slank, gezond en fris Vraagt Uw apotheek of drogist Bij ons vertrek op 2 Decem ber a.s. naar de N.O.P. zeggen wij alle familie, vrienden en ken nissen een hartelijk vaarwel. Ons toekomstig adres is: Hoefladstraat N 11, Emmeloord. J. Poortvliet en vrouw. Voor de vele blijken van be langstelling voor en bij ons hu welijk ondervonden, zeggen wij, ook namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank. Joh. Verburg. P. Verburg - Karreman. Kamperland, November 1953. J. P. Schippers Colijnsplaat Twee-persoons geborduurde la kens f 4.98. Grote twee-persoons, 180 cm breed, effen of gebor duurd, f 5.95. Bijpassende gebor duurde slopen f 1.75. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes, Telef. 2447 Voor ouden van dagen net dat opkikkertje! Geef een mooi kleedje. Zie onze etalage met leuke kanten kleedjes. Reeds voor 29, 49, 69, 98 cent enz. koopt u een aardig kleedje. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Burgemeester en Wethouders van Wissenkerke maken bekend, dat degenen, die in aanmerking menen te komen voor een zich kunnen melden op Dinsdag 1 December a.s. en wel: te Wissenkerke, ter secre tarie, des morgens van 9 10 uur; te Geersdijk, in het gym nastieklokaal, des middags van 1.45.2.15 uur; te Kamperland, in het ge meentegebouw, des middags van 2.453.30 uur. Voor bovenstaande toeslag ko men in aanmerking gezinnen met een inkomen van minder dan f 1535.-en alleenwonenden met een inkomen van minder dan f 1185.per jaar. Men doet goed eventuele be wijzen (b.v. aanslagbiljetten in komstenbelasting en toekennings- berichten Noodwet Ouderdoms voorziening) mede te brengen. Wissenkerke, 24 November 1953. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. van Halst, wnd. Burgemeester. N. D. v.d. Heijde, Secretaris. De komt 11 en 12 Dec. in Hotel „Zeelandia" Colijnsplaat Burgemeester en wethouders van Kortgene maken bekend, dat degenen, die menen in aanmer king te komen voor een zich kunnen melden: te Kortgene, ten gemeente huize op Dinsdag 1 Decem ber en Vrijdag 4 December 1953 des morgens van 9 10 uur; te Colijnsplaat, in de open bare lagere school op Dins dag 1 December en Vrijdag 4 December 1953 des mor gens van 1112 uur; te Kats, voormalig gemeen tehuis op Dinsdag 1 Decem ber en Vrijdag 4 December 1953 des morgens van 9— 10 uur. Voor een toeslag komen in aanmerking gezinnen met een in komen van minder dan f 1435.20 en alleenwonenden met een in komen van minder dan f 1185.60 per jaar. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, A. A. Schuit de secretaris, Tazelaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 7