Twee iit één Verburg heeft het Fa j. Yerbnrg Zn naaimachine Voorlopig bericht Enige tips voor uw verlanglijstje: I. M. de Moor, Wissekerke 'uders: Hetkelmani J. Kleppe, Wissekerke Bezoekt postduiven- tentoonstelling „De Stadswjjnkelder" te Kortgene J. L Schuit Cnljjnsplaat Slabbekoorn, Kortgene Sint-Nicolaas Jeugdactie te Kortgene Firma J. Verburg Zonen aan bezitters van auto's, tractoren en motorrijwielen VAN DAMMEWISSEKERKE even. Van Damme, Wissekerke demonstratie met onze nieuwste was - droogmachine Prijs slechts f 595.compleet Ve ideale schoen \oor groetenSX. jongensvoeten Zoekt u een aardig en practisch Sint Nicolaas-geschenk? gesteld over de begroting wordt zij in stemming gebracht en zonder hoof delijke stemming vastgesteld als volgt: gewone dienst: inkomsten en uitgaven t 581.335,95. Kapitaaldienst: inkom sten f 1.338.843,77 en uitgaven f 1.622.622,69. Alzo een nadelig saldo van f 283.778,92. De heer Breure wil geacht worden te hebben gestemd tegen de posten betrekking hebbende op verzekering en kermis. De begroting van de Gemeentelijke Instelling voor Maatschappelijk Hulp betoon wordt goedgekeurd met in inkomst en uitgaaf een bedrag van f 14.914,13. Als uitvloeisel van de begroting worden vastgesteld de bedragen, die ingevolge artikel 55bis, eerste lid der Lager Onderwijswet voor het jaar 1954 per leerling voor het openbaar gewoon-, voortgezet gewoon- en uit gebreid lager onderwijs worden be schikbaar gesteld. Deze luiden als volgt: f 33,26 per leerling voor het openbaar gewoon lager onderwijs, f 35,48 per leerling voor het openbaar voortgezet gewoon lager onderwijs en f 49,64 per leerling voor het open baar uitgebreid lager onderwijs. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter de vergadering. Warme wollen damesvesten, rijk geborduurd, in mooie kleuren, f 16.90. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Binnen korte tijd wordt ons bedrijf uitgebreid met een werkplaats voor auto's enz. Mijn zoon Adri, die pas uit militaire dienst thuis is en daarvóór met succes de Auto-Technische School te Apeldoorn heeft doorlopen, zal u zeker vakkundig kunnen bedienen en voorlichten. van de Middenstandsvereniging vanaf 30 November tot en met 5 December Bij de winkeliers, die aan deze actie deelnemen, is een rood lint in de etalage aangebracht. De taak is, na te gaan hoeveel meters lint er in totaal is, dit in te vullen op het formulier, dat de winkelier bij besteding van iedere rijksdaalder gratis verstrekt en in te leveren bij één der adressen die daarop vermeld staan. De prijzen zijn te bezichtigen in de etalage van de heer J. Koets. De winkels zijn geopend tot 9 uur Stofzuiger Lederen wanten Snelkoker Handbeschermers Strijkijzer Tassen Straalkachel Zaklichten N aaimachinelamp Kerstboomverlichting enz. enz. Zie onze etalage en maak uw keus Deelnemer Winkelactie Xt Mi&oute ae^cLenL <lat n Lrrnt een cassette met Gero Zilmeta C^.en. ALetaad oy uw tci^el Colijnsplaat Telefoon 01199-266 Het mooiste en nuttigste geschenk voor dames is toch een Voorradig: hand-, trap- en zig-zag-machines U hebt toch zeker ook het mooie lichtkroontje zien branden? Een sieraad in uw huiskamer. Bestel nog deze week en u hebt nog winkel weekbonnen. Aanbevelend, Tijdens de winkelweek elke dag Deze machine heeft een capaciteit van 20 kg per uur en gelijktijdig strijkdroog Het mechanisme is van de zeer bekende „Heemaf" fabrieken, terwijl het emaille verzorgd wordt door de „Edy" fabrieken Dit wil zeggentot en met een kwaliteitsproduct Komt dus tijdens de winkelweek even in onze winkel in de Voorstraat en over tuigt u van dit technische wonder Wij zijn de alleen-vertegenwoordigers voor Noord-Beveland, doch desgewenst leveren wij ook via uw handelaar Voorstraat A 60 Colijnsplaat Tel. 01199-266 Geef haar een pyjama Geef hem een pyjama Geef hun allemaal een pyjama Wij hebben pyjama's in overvloed De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Verkrijgbaar bij Deelnemer Winkelactie Onze bekende verpleegsters- schorten, aan twee kanten draag baar, in de maten 40 tot 54 f 4.95. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes, Telef. 2447 op 4 en 5 December de in Rad van avontuur en andere attracties Gratis toegang OOK U wilt op een bruiloft wel eens „een woordje zeggen" OOK U wilt op een vergadering wel eens Uw mening naar voren brengen OOK U wilt bij besprekingen, tegenover autoriteiten enz. een goede en o- vertuigende indruk maken OOK U kunt dit alles in korte tijd leren I Onze cursus SPREKEN IN HET OPENBAAR zal U daarbij op verrassende wijze helpen 1 Bezoekt met Uw vrienden en kennissen onze gezellige en leer zame contactavond op Dinsdag 1 Dec. a.s. in de „Korenbeurs" te Kortgene. Aanvang half 8. Laat deze kans niet voorbijgaankom ZELF vaststellen, dat U een gezellige, interessante en bevrijdende cursus wordt aangeboden TOT DINSDAGAVOND IN „DE KORENBEURS'' Instituut Samwel, van Lennepweg 67, Den Haag Komt dan eens bij ons kijken Wij hebben ruime keus in kloostertafels, boekenmolens, naaiboxen, spiegelkastjes, borstelhangers, spiegeltjes, schilderijen enz. enz. Ook in meubelen, bedden, dekens en woningtextiel zijn wij ruim gesorteerd. 2-persoons Engelse slaapkamer vanaf f 132.50, 2-persoons 3-delige Interieurmatras vanaf f 99.25 Deelnemer Winkelweek 5 Voor Uw St-Nicolaas geschenken slaagt U beter bij Slabbekoorn o.a. in dames beebob, vesten, pullovers, herenvesten en truien, ook jongenstruien, nylons vanaf f 2.75, ontbijt- lakens, dames pyjama's, wollen dames-, he ren- en kinderhandschoenen

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 6