M. de Dreu&Co's n.v. Off. Ford Dealer I Gebr. Thien Reeds velen bezochten onze winkel en deden hun keus L. TANGE Betere optiek 26» Luren kuitlaars P. DEN BOER Voor Sint Nicolaas ruime keus uit nuttige en fraaie geschenken A. van Pagee Wissekerke Dat ouderwetse i verenbed Zierikzee A. L. Kampman voor de nieuwe Ford Truck met voorwielaandrijving Echt iets voor mannen PUROL GENEEST niiiini een mooie serie poppenwagens, boekensteunen, rooktafels, naaiboxen, rookstoelen, serviezen enz., WISSEKERKE - KORTGENE land voor de brandslangen. Moeten de gebruikte slangen naar Wissekerke om te drogen, dan is de spuit te Kamper land zonder dat materiaal. Volgens de voorzitter is deze zaak nog niet be keken, maar hij kon wel zeggen dat er veel slangen in bestelling zijn, zo dat er steeds genoeg materiaal aanwe zig blijft. Het lid Bustraan heeft al eens uit gekeken wanneer die zijkanten van de straat naar de Herv. School ge teerd zullen worden. Hiertoe was des tijds toch besloten? Het stond toch in het bestek? Het lid Hoveijn geloofde niet, dat zulk een besluit genomen was. Nu ze het grove materiaal weghalen, kan het niet meer. De voorzitter zeide dat dit werk al lang klaar had moeten zijn. Nu noemde hij het een lijdensge schiedenis. Het lid Marcusse vroeg naar de 15 premiewoningen, waarop de voor zitter antwoordde dat deze, op één na, alle verzegd zijn. Nog niemand heeft definitief getekend. Volgende week zijn de uiteindelijke cijfers pas bekend. Hij zou niet graag een bouw volume teruggeven, dan liet hij liever de gemeente bouwen en wel te Kam perland. Nogmaals vroeg het lid Marcusse naar aan te brengen lichtpuntjes in donkere weggedeelten te Kamperland. Wethouder Leendertse antwoordde hem, dat dit niet zo eenvoudig was. Der gelijke lichtpunten zouden, terwille van de weggebruikers, gedeeltelijk afge schermd dienen te worden. Is de ge meente bereid deze kosten te betalen? De voorzitter beloofde een nadere bespreking, waarna hij deze vergade ring met dankgebed sloot. Een paar mooie nylons zijn al tijd welkom bij een vrouw en de prijs? Geen bezwaar. Voor f2.49 of f 2.95 reeds een paar keurige nylons. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Laat er zo'n handige r- VEREN- v LCELMATRASJ Een bril voor iedere beurs Fondsleverancier Zeiss Punktall Depot in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 en 66 tel. 2094 GOES Groot Ford-Nieuws Naast de grote keus van Ford Truck types en modellen kunnen wij nu ook leveren Deze Truck is bij uitstek geschikt voor dijk-, polder- en landwerkzaamheden Deze Truck met voorwielaandrijving laat U nooit in de steek Voor het zwaarste werk alléén een Ford Truck met voorwielaandrijving Goes, Telefoon 3441 Middelburg, Telefoon 2872 Vlissingen, Telefoon 2267 Geen kou meer op de fiets. Da mes trainingsbroeken, met wol gevoerd, heerlijk warm, f 5.98, Kinder trainingsbroeken f 2.45, f 3.25 enz. in marine en bruin. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes, Telef. 2447 40/46 met leren voering en dubbele leren zool Lange Vorststraat 85, Goes vanaf f 21 .- Een „SWAN" pen laat U nimmer In de «teek. Haar betrouwbaar- field is spreekwoordelijk. WISSEKERKE Deelnemer winkelweek ruwe huid, ruwe handen, ruwe lippen Sola cassettes, messen, theelepeltjes, broodzagen, taartvorkjes enz. Haardketeltjes in chroom en koper - Thee- en koffiepotten in chroom, alluminium, porselein Thee- en koffieserviezen - Kop en schotels B.K. keukenuitzetten, broodtrommels, koffiemolens Melkstellen, gebakschalen, bloempotten enz. enz. Beleefd aanbevelend, Deelnemer Winkelactie Deze week hebben wij onze collectie nog belangrijk kunnen uitbreiden o.a. met zodat uw bezoek nog aantrekkelijker wordt Deelnemer Winkelactie I

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 4