De Goese Herfstactie duurt tot 8 December PLOUVIER HEEFT DE WARME PANTOFFELS Altp I Woninginrichting H. D. Menlenherg, St. Jacobstraat 48, Goes Wed. Dobbelaar - Wissekerke Verstopping \r f 8392.25 aan waardebonnen is door de Goese Herfstactie aan 615 winnaars verzonden Maandag 16 Nov. was de winnende dag 4e per. Dus in deze periode AL uw Herfstactiezegels inzenden „STADSWIJNKELDER" KORTGENE Altijd in mijn hart MAISON AUBERT Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. P. DEN BOER 1 Een bedrag van belang Sint Nicolaas geschenken kopen bij de deelnemers aan de Goese Herfstactie betekent voor velen 25 procent van hun inkopen terug Sint Nicolaas arriveert Zaterdag 28 November in Goes. Aankomst aan de kade 's middags half twee Sint Nicolaas is ook Dinsdag, Donderdag en Vrijdag de gast van de Goese middenstand Sint Nicolaas inkopen doet u prettig en voordelig in Goes, want in Goes is de keuze op ieder gebied buitengewoon groot Sint Nicolaas tijd geeft gezelligheid in Goes, want ook 's avonds zijn in Goes de winkels geopend (van Maandag tot en met Vrijdag) Wilt u rustig en naar genoegen winkelen, doe het dan in de morgenuren Onze sortering meubelen en woningtextiel is uitgebreid en verzorgd betere kwaliteit en toch voordelig Kom eens bij ons kijken en u slaagt zeker Telefoon 01100-2491 Deelnemer Goese Herfstactie Hedenavond 7.30 uur Brengen wij U de grootse bekende film Gloria Warren in een film die U moet gaan zien De geschiedenis van een song, die inderdaad altijd in uw hart zal blijven. Prima voorprogramma o.a. Holland - België en Fifa-elftal Geef haar een schort, maar dan een mooie schort, een echte Fa- vorita. Reeds voor f 3.49 koopt u bij ons een echte Favorita fan- tasieschort. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Vr. gratis inl.; toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. Zag u reeds in de Voorstraat d' Etalage van Wed. Dobbelaar? Die naast schoonheidsartikelen Alles biedt, van sigaret tot sigaar, Luxe dozen Karei I en Hofnar, Keurkorps, Uiltje, Elisabeth-Bas, Daarmee brengt men elke man en vadër Met Sint Nicolaas in z'n sas. Voor de heren sigarettenrokers: 'n Sortering te kust en te keur. Alles kwaliteits-sigaretten Die bekend staan om smaak en geur. Bij aankoop van één gulden, 't Zij sigaret of sigaar, Parfum of eau de cologne, Ligt steeds een bon voor U klaar. Dit is 'n reclame der Winkelactie: Misschien wint U ook wel iets. Het loont in elk geval de moeite. Want d' eerste prijs toch is 'n flets. vanaf f 45. 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal Aanbevelend Lange Interlock heren pantalons f 2.98. Interlock heren hemden met korte mouw f 2.95. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes onregelmatige stoelga ng Vlug, zacht en pijnloos werken Mijnhardt's Laxeertabletten 65 ct. Warme keperflanellen dames pyjama's in keurige modellen en mooie kleurencombinaties te kust en te keur bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes GOES, GANZEPOORTSTRAAT 21

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 13