Wederopboawplan Kortgene Butagas kooktoestellen St-Mcolaasactie MERK VULPEN! Boekhandel Markusse een nieuwe cursus Dokter 't Hart M EEN PREDIKBEURTEN afwezig Gesloten I. M. DE MOOR De Middenstandsvereniging te Kortgene WAARDEVOL jr GESCHENK IS EN BLIJFT EEN Wissekerke Een onverwacht niet-startende auto was de oorzaak dat wij Dinsdagavond niet aanwezig konden zijn op de gemeente raadsvergadering te Kortgene.' Een langdurige raadsvergade ring te Wissekerke en een grote toevloed van advertenties was Donderdagmiddag de oorzaak, dat wij niet tevens bij de spoed eisende vergadering van de raad te Kortgene konden zijn. Dank zij de gewaardeerde me dewerking van een der secreta rie-ambtenaren worden wij toch in de gelegenheid gesteld onze lezers die verslagen voor te leg gen: Aanstaande week dus de volledige verslagen van de raads vergaderingen te Kortgene en Wissekerke en een verslag van een excursie naar de suiker- en vlasfabrieken te Dinteloord. Gode dankbaar geven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Hendrika. C. M. Clement. M. Clement - Bouterse. Mientje. Jannetje. Gerard. Kamperland, 16 November 1953. Veerweg B 145. Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van een dochter en zusje Marina Jacoba Rebecca. W. I. van de Linde. J: van de Linde - de Looff. Gieltje; Colijnsplaat, 19 Nov. 1953. West-Havenstraat 22. Hiermede vervullen wij de treurige plicht, u ken nis te geven, dat in het ziekenhuis te Goes is over leden, onze lieve vader,1 behuwd- en grootvader Thomas Marcusse,' in de ouderdom van ruim 69 jaar: W.' P. Marcusse.' At Marcusse - Heijboer en kind: Wissekerke, 15 Nov.' 1953. De begrafenis heeft plaats gehad op Donderdag 19 November j.l. Heden overleed tot ons leedwezen,' in het zieken huis te Goes,1 onze beste oom Thomas Marcusse,' in de ouderdom van ruim 69 jaar.' Uit aller naam,' P.' Priester,' Kamperland; Wissekerke,' 15 Nov.' 1953. IVoor de vele belangstelling voor en bij ons 50-jarig huwe lijk ondervonden,' zeggen wij u hartelijk dank.' Familie D.' iVerburg: Familie De Smit: 's-Gravenhage,' November 1953.' Bruinbankstraat ,45.' Heden ontvingen we de droeve tijding, dat te Jo hannesburg (Zuid-Afrika) is overleden, onze geliefde broeder,' zwager en oom Pieter Abraham Schippers, in de ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam,1 A: M. Schippers. Kortgene, 17 Nov. 1953. Met diepe droefheid ge ven wij u kennis dat te Johannesburg (Zuid-Afri- ka) is overleden, onze on vergetelijke broeder, zwa ger en oom Pieter Abraham Schippers, in de ouderdom van 76 jaar. Hij ruste in vrede. K. H. Schippers. J. M. Schippers - Augustijn. C. J. Schippers. Kortgene, 17 Nov. 1953. Heden overleed, na een geduldig gedragen lijden, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde moe der, behuwd-, grootmoeder en zuster Pieternella C. Tazelaar, (weduwe van Dirk Looy), in de ouderdom van 65 jaar. Willemstad D. Looy. G. J. Looy - de Back. Elly. Teuni. Boxmeer A. Looy. M. A. N. Looy - v.d. Ende. Kats: K. Tazelaar. Kats, 18 November 1953. De begrafenis zal plaats hebben op heden Zaterdag 21 November te Kats om 13 uur. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde man en vader Dirk Kornelis Everwijn, betuigen wij onze oprechte danki Uit aller naam, C. A. Everwijn - de Kam. Wissekerke,' November 1953. Mijn hartelijke dank voor de vele gelukwensen ontvangen op 16 November j.l. J. M. Mjullié. Kortgene, Van Citterstraat 6. Geref. Gem. Kortgene Woensdag 25 Nov. 10, 2.30 en 8 uur in de Herv. Kerk te Geers- dijk student Molenaar van Her- kingen. Geref. Gem. Colijnsplaat Woensdag 25 Nov. Dankdag. 10, 2 en 6 uur de heer T. Cabaret van Rotterdam. Wist U, dat St-Nicolaas z'n pakjes van zijn geldzegels koopt? Geldzegels krijgt hij alleen bij de H00 VéGé-krui- deniers. Het hoofd van het gemeente bestuur van Kortgene maakt be kend, dat van 23 November af tot en met 20 December 1953 voor een ieder ter secretarie dier gemeente een ontwerp-we- deropbouwplan in uitvoerige kaarten met bebouwingsvoor schriften ter inzage zijn neder- gelegd. Gedurende de termijn van de ter-inzage-ligging kan een ieder tegen het ontwerp en de be bouwingsvoorschriften bij de ge meenteraad schriftelijk bezwaren inbrengen: Kortgene, 19 November 1953. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, A. A. Schuit. Loomheid en verstopping, zijn vij anden van Uw gezondheid. Herbesan Thee, een mengsel van 14 geselecteerde kruiden zuivert de inwendige organen en regelt Uw spijsvertering. Vraagt Uw apotheek of drogist Het bestuur der E.H.B.O.- vereniging Wissekerke maakt bekend, dat op 23 November a.s. tot opleiding van het diploma E.H.B.O. aanvangt. Zij, die zich voor deze cursus nog niet op gegeven hebben en deze cursus toch willen volgen, worden uit genodigd a.s. Maandagavond om half acht des avonds in het gym nastieklokaal der openbare la gere school aanwezig te willen zijn: Het bestuur voornoemd. van Woensdagavond 25 Nov. tot Vrijdagavond 27 Nov. Dokter Bruynzeel neemt waar. Wegens dankdag Woensdag 25 Nov. SMEDERIJ DE BRUINE Kortgene „Zang Veredelt" is voornemens op, 10 en 12 Dec. een uit voering te geven Geschenken die nuttig zijn in verschillende prijzen Nieuwe aanschaf, aantrekkelijke regeling Statiegeld van fles En nog vele andere mooie geschenken vindt u bij WISSEKERKE Hierbij Winkelweekbonnen organiseert een voor de jeugd van 30 Nov. tot en met 5 Dec. Doen jullie mee? Er zijn leuke prijzen Wij hebben een mooie sortering vulpenhouders Van verschillend fabrikaat en in prijzen van f 4.50 tot en met f 32.50 Verschillende soorten hebben wij ook met bij passend vulpotlood Deelnemer Winkelactie

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 6