Tijdens de Winkelweekactie „De Kleine Bazar" Sint Nicolaas F. FLIPSE Voor Sint Nicolaas ruime keus uit nuttige en fraaie geschenken A. van Pagee Wissekerke heerlijk warme pantoffels J. Kleppe Mej. Wed. L. Koets Een Sint Maas-verrassing M DAMME WISSEKERKE hebben wij onze meubelen en woningtextiel boven uitgestald Wissekerke U zoekt een nuttig geschenk? Voor haar Voor hem Voor kinderen Voor allemaal HOEK VAN DUKE WISSEKERKE Yoor «vader: Yoor moeder: Yoor jongens: Yoor meisjes: WISSEKERKE Stofzuiger Radio Straalkachel Electr. snelkoker Gasstel Zaklicht Handschoenen U kunt dan in een rustige en ruime omgeving Uw keus maken en bovendien hebt U kans op één der prachtige prijzen wanneer U nu koopt Wij hebben vele nuttige artikelen waar U beslist keuze uit kunt maken een mooie shawl of een wollen vest, kousen in nylon, enkalon, perion en skylon Pracht sortering. Prijzen van f 2.65 tot f 6.90 Fantasieschorten, pyjama's, verpakte en losse zakdoeken enz. In herenshawls hebben we een mooie sortering, eveneens in zelfstrikkers, knoopdassen, overhemden, zakdoeken enz. zakdoeken in leuke verpakking, blouses, sweaters, wanten en handschoenen Sierkleedjes, borduurartikelen, tafelkleden, ontbijtlakens enz. Ook kunnen wij u helpen aan werkkleding, als overalls, casemirjassen, manchesterbroeken en khaki-overhemden. Schipperslakens, flanellen lakens, graslinnen lakens met bijpassende slopen, wollen dekens, molton dekens enz. Deelnemer Winkelweek Sola cassettes, messen, theelepeltjes, broodzagen, taartvorkjes enz. Haardketeltjes in chroom en koper - Thee- en koffiepotten in chroom, alluminium, porselein Thee- en koffieserviezen - Kop en schotels B.K. keukenuitzetten, broodtrommels, koffiemolens Melkstellen, gebakschalen, bloempotten enz. enz. Beleefd aanbevelend, Deelnemer Winkelactie Maak tijdens de winkelweek een keuze uit onze grote sor tering artikelen: een mooie tabakspijp, aansteker, tabaksdoos, dozen sigaren, sigaretten, sigarettenpijpjes, luxe trommel tabak, zakmes enz. een prachtige armband, hanger, broche, luxe verpakking Lux of Astra zeep, bloempot, schilderijtjes of iets dergelijks trommels, garages, auto's, tractors, treinen, verfdozen, timmerkaarten, figuurzaagkaarten, paarden, wagens, bouw- en blokkendozen, kegeldozen, trekbiljarts, bromtollen, gezelschapsspelen enz. poppen, ledikantjes, winkels, weegschaaltjes, fornuisjes, serviesjes, naaidoosjes, kraaltjes, strijkplankjes, strijkijzers, telefoontjes, kleur- en prenteboeken Wij kunnen niet alles etaleren, maar vraagt U gerust even binnen, wij willen U graag van dienst zijn Deelnemer Winkelweek Geen beter geschenk dan een paar Wij hebben een keurcollectie voor klein en groot Zie de etalage Wissekerke Telefoon 281 Deelnemer Winkelweek De reeds jaren bestaande zaak van in de Voorstraat te Wissekerke is ook deelnemer aan de Winkelactie Koopt daar dus Uw tcxticlgocderen kruidenierswaren tabak sigaren en sigaretten en U komt in het bezit van de zozeer begeerde bonnetjes Bij de volgende artikelen vindt U vast iets Het oude vertrouwde adres, ook voor naaimachines is nog altijd

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 4