Sint Nicolaas-cadeau's koopt u prettig in Goes Hieuwt avofr Voor uw Sint Nicolaas-inkopen naar Goes, daar winkelt u prettig en voordelig 360 450 VROOM DRGESMANN MIDDELBURG V LISSUNGEN leuke chique tweedmantels HET NIEUWE MONSTERBOEK jackets met bontkraag jongens regenjassen Ons maatwerk In Goes In Goes In Goes In Goes In Goes In Goes Plastic damesschortje, diverse modellen en 40 in vele kleuren 2.75 Plastic mouwbeschermer9, 'n practisch cadeautje 59c Herenzelfbinder9, in een zeer uitgebreide collectie in rayon en wol o.a. onze bekende „Terry" das, van zuiver ^95 wollen kamgaren Speciale St.Nicolaa9 aanbieding, s pun-rayon zelf binder, k reukherstellenn, "I 45 in effen modetinten Zijden pochet9, in wit Q^c en vele kleuren 1.25 Damesjasschorten, in een enorme nieuwe St. Nicolaas sor tering, in korte en lange mouw, m. knoop- of treksluiting ^90 13.50 11.90 8.90 v Verpleegsterschorten, Q90 royaal model Kleuter hangschortje, van ge bloemde katoen, lengte 1 95 40 t/m 55 cm., maat 40 Herengarnituur, manchetknopen met 1 95 dasklem, in luxe doosje Kinder bandschortje, Brabants ruitje met leuke garnering, lengte ^40 50 tm 90 c/m., maat 50 Heren broekriemen, in luxe doo9, met pen of schuif- *1 95 gesp, in diverse kleuren in luxe plastic doo9, ^95 in moderne kleuren Herengarnituur, in luxe doos verpakt, alleen sokkenhouders 1.95 alleen bretelles 2.95 1.95 bretelles en sokkenhouders bretelles, sokkenhouders en mouwhouders J25 i« en van dezelfde prima kwaliteit als onze bekende dames gabardine mantels en jassen, zijn onze van visite-, geboorte-, ondertrouw- en verlovingskaartjes enz. ligt vanaf heden bij Drukkerij Markusse en de bekende agenten ter inzage Vlotte modellen en een afwerking en kwaliteit om jaloers op te zijn. Kent u reeds onze kwaliteit van klein tot groot, leeftijd vanaf 4—5 jaar, benevens onze grote sortering Aanstaande Zaterdag hebben wij we derom een voordelige aanbieding cos- tuums van Santega en Victory. Profi teert van deze unieke gelegenheid voldoet aan de hoogste eisen. Alle ver anderingen worden door bekwame kleer makers op eigen ateliers gratis uitgevoerd. Gortstraat 32—34, Telefoon 2508 MIDDELBURG krijgt u bij aankoop van uw geschenken de waardevolle Herfstactie- zegels, die u 25 procent voordeel kunnen opleveren zijn speciaalzaken op ieder gebied en dat maakt u het inkopen zo gemakkelijk is de keuze van artikelen zo groot, dat u voor uw Sint Nicolaas- cadeau's prettig slaagt komt u het gemakkelijkste, omdat Goes het centrum is van alle zeeuwse verkeer kopen betekent, dat u bij 100 winkeliers Herfstactiezegels krijgt, waarop tienduizenden guldens worden cadeau gegeven zijn de deelnemende winkeliers aan de Goese Herfstactie kenbaar aan de affiche met bankbiljettenregen Zegels inleveren voor de 4e periode tot en met 24 November, voor de 5e en laatste periode van 25 Nov. tot en met 8 December

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 12