Wissekerke Attentie /^Êt\ A Magazijn „De Handzaag" Voor het Depot Shell Batagas I. M. de Moor, Rijwielhandel Gezamenlijke Militaire Fondsen Goadreinetten M. Karman, Firma J. Verburg Zonen, Colijnsplaat Lange Delft 8D Middelburg ZEILJOPPERS kortsluiting geen bezwaar T. Larooy staat voor IJ klaar Leren jekker te koop Van Werven's Kinderwagens aan verlaagde prijzen AFD. SHELL BUTAGAS, DEN HAAG is aangesteld Telefoon 210 zaken samen te voegen. C. Verburg T. Larooy, Licht en kracht Radio en Televisie Hoover Dealer SPORTHLIsX Koopt ze ook - ze zijn beter Magie wasmachine K- H. Schippers, Kortgene Wij moeten ruimte maken voor de a.s. St. Nicolaas 1 Engelse wagen lichtgrijs van f 172.50 voor f 152.50 1 Engelse wagen lichtblauw van f 150.00 voor f 130.00 1 Kinderwagen lichtgroen van f 139.50 voor f 120.00 1 Kinderwagen lichtgrijs van f 145.00 voor f 126.00 1 Kinderwagen lichtblauw van f 135.00 voor f 110.00 Doe nu uw voordeel en koop zo'n mooie wagen in Lange Vorststraat 65 Recht tegenover Berco Goes Tel. 2376 Deelnemer Herfstactie Welke fondsen dit zijn, weten, naar ik mag aannemen, reeds al len. De G.M.F. stellen zich ten doel de financiële en sociale belangen te behartigen van invalide mili tairen, oud-militairen en de na gelaten betrekkingen daarvan. Ieder jaar wordt in geheel Ne derland een huis-aan-huis-collecte gehouden, welke dit jaar a.s. week zal plaats vinden. Indien een ogenblikje van de veel geplaagde Nederlandse bur ger wordt gevraagd, doe dan even de portemonnaie open of het vest zakje of als het kan, de porte feuille. Dat heeft de militair verdiend. Niet alleen omdat hij gereed moet staan, als er oorlog dreigt, maar ook IN VREDESTIJD is hij ONZE STEUN. Dit heeft o.m. wel de jongste overstromingsramp geleerd, toen de militairen pracht werk hebben gedaan om te redden en te hel pen, waar dit nodig was. Dat ook militairen onder de slachtoffers waren te betreuren, is u allen bekend. Een ieder zij er daarom van overtuigd, dat de G.M.F. een on misbare functie vervullen bij het oplossen van problemen en het lenigen van noden in die geval len, waarin de overheid, door strikte maatstaven, waaraan zij is gebonden, niet kan voorzien. Laat dus de collectant voor de G.M.F. niet voor niets uw hulp voor een bijdrage inroepen. Het comité G.M.F. A Geef Piet nog een boterham htj} moet «van groeten Goed gebakkea BROOD bevat Eiwitten Vetten Koolhydraten Mineralen Kalk Vitaminen en veel meer nog Voor „beter brood? dat heerlyb smaakt om tang mals blgft naar Bakkerjj Strgd Kortgene voor appelmoes 10 cent per kg en ongeveer 600 2 jarige zwarte bessen str. soort „Mendipp Gross" Ringweg 68, Colijnsplaat Teneinde tot een meer doeltreffende bedrijfsvoering te komen, ook in het belang der klanten, hebben onderge tekenden besloten hun Zij vertrouwen daarmee te bereiken dat in de eerste plaats uw belangen daardoor worden gediend en wel onder meer door een uitgebreide sortering een vlotte levering van uitsluitend prima kwaliteiten De heer Verburg blijft, als van ouds, bestellingen op nemen en voor accurate uitvoering uwer gewaardeerde or ders zorgen. Uw bestellingen gaarne inwachtend, „De Verenigde Brandstoffenhandel" Veerweg B 52 Kamperland Lange Vorststraat 11 Goes Voor Kortgene worden boodschappen aangenomen en reparaties uitgevoerd door onze monteur Hoofdstraat 4, Kortgene Telefoon 01199-266 Tel. 2591 1 MAN SE voor Dames, Heren, Jongens en Meisjes De ongeëvenaarde kwaliteiten en de prima pasvorm betekenen een succes voor onze cliënten en onze zaak M. KARMAN, Ringweg 68, Co lijnsplaat. Ontvangen een electrische flink van inhoud Met Butagas verwarmd Twee-persoons lakens kosten maar f 4.95. Extra grote maat, 180 breed, f 5.95, in effen en ge borduurd. Effen slopen f 1.39, geborduurde slopen f 1.75. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 5