NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD Meubelen, Vloerbedekking, Karpetten Glas- en Overgordijnen, Bedden enz. H. D. MËllLEKBËft« Voor vele duizenden guldens aan waardebonnen voor de tweede periode verzonden door de Goese Herfstactie aan de winnaars 22 October 10.000 gulden Daarom koopt U prettig in Goes Het centrum van Zeeland 't Is er heel gezellig, maak er een dagje van Onze sortering in Deelnemer Herfstactie! is bijzonder uitgebreid! Woning-Inrichting No 2651 Zaterdag 31 October 1953 57e Jaargang Druk en uitgave: Drukkerij Markusse te Wissekerke, Tel. no 308, Giro 32622 Abonnementsprijs i 2.00 per jaar Franco per post 3.50 Advertenties 6 cent per mm was de winnende dag van de tweede periode, de waardebonnen, tesamen vele duizenden guldens, zijn per post aan de winnaars verzonden. De Goese Herfstactie is gestart met de 3de periode (van 28 Oct. t.e.m. 10 Nov.) waarvoor tenminste weer beschikbaar is. Doet uw inkopen in Goes en u kunt meedelen in de tienduizenden gul dens, die de Goese winkeliers voor u reserveerden. U behoeft Uw zegels niet te bewa ren, want iedere periode is er één dag dat u 25 pet van al uw zegels krijgt terugbetaald. Zal u in deze periode tot de ge lukkigen behoren? Zendt uw zegels in door inzending kunt u meedelen in de tienduizenden guldens, aangeboden door de Goese Herfstactie. Een goede wenk: vergeet bij inzen ding niet uw naam en adres en de waarde van het aantal zegels op uw enveloppe te vermelden. U winkelt prettig in Goes. De eta lages zijn extra goed verzorgd en de keuze in alle artikelen is enorm groot. De Herfstactiezegels bieden u 25 pet korting en de service die Goes u biedt is voortreffelijk. ST. JACOBSTRAAT 48, GOES Telefoon 2491 Gevoerde dames Nappa hand schoenen, in alle kleuren, f 13.95. Gevoerde heren Nappa handschoe nen f 13.50. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Dames trainingsbroeken met wol gevoerd, heerlijk warm voor op de flets f 5.98. Kinder trai ningsbroeken f 2.45, f 3,25 enz. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Dames, zoekt u iets moois in een warme keperflanellen pyjama? O vindt ze bij ons in alle mogelijke soorten, reeds vanaf f 8.95. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Voor kinderen brengen wij war me wollen skibroeken, wollen blouses, wollen vestjes, leuke trainingspakjes enz. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Wij hebben geen venters langs de deur, dus zijn de door ons aangeboden artikelen alleen ver krijgbaar bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Plouvier heeft de schoenen GOES - GANZEPOORTSTRAAT 21

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 1