Hoofdstraat en Koopstraat van Zeeland Winkelweek - Succesweek Firma Tamst, Kortgene, Telef. BRILLEN Drogisterij Setale Thieme Opening Herfst seizoen Sios Witteutrop hengsten en merries Horloges C. Joosse - Goes Ledenvergadering r Lange en Korte Delft Sandeirse Leo Helder Pharmaceutische artikelen V erb andartikelen Toiletartikelen Drogerijen Chemicaliën Verfwaren Borstelwerken Huishoudelijke artikelen KEURING op Woensdag 21 October Winkeliersvereniging Lange en Korte Delft Gezellige groenblijvende Kamerplanten sterk decoratief Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Ruime sortering brilmonturen en glazen Opticien Middelburg, L. Delft t.o. V. D. Vlissingen, Bellamypark 38 Komt 11 naar Middelburg? Bezoekt onze zaak eens Billijke prijzen vakwerk enu bent welkom In het Huis met de Roode Pilaren Lange Delft 119-121 Middelburg - Tel. 2507 Ontvangen Wollen stoffen in diverse mode-tinten Wollen Tweka Jersey deux-pièces Wollen Jersey japonnen Lederen handschoenen gevoerd, ongevoerd Laatste mode-snufjes Sepeciaalzaak, Lange Delft 36 MIDDELBURG ïf&~ Sedert 1915 de meest gesorteerde mode-zaak van Zeeland SANAPIRIN jaagt kou en pijn uit Uw body van IV2 jarige Lijstjes verkrijgbaar bij Iz. VAN MALDEGEM Kortgene Leuke trainingspakjes, ook met capuchon, een heerlijk warm dra gen. Ook brengen wij zuiver wol len kinder skibroeken. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes Een aantrekkelijke BLIKVANGER in uw etalage verhoogt de verkoop U kunt bij ons een maandabonnement nemen voor etalage-blikvangers Wij zenden u dan een of twee maal per maand een blikvanger, afgestemd op uw zaak en branche Graag verstrekken wij u hierover geheel vrijblijvend nadere inlichtingen ALLROUND RECLAME STUDIO DE RUYTER Nieuwe Haven 19, Middelburg Telefoon 3S59 Doet Uw voordeel voor dames vanaf f 34. voor heren vanaf f 29.75 met garantie Klokken met Bim-Bam f 43.50 Gouden verlovingsringen H.D.Z. zonder inlevering oud goud Koopt bij ons Deelnemer Herfstactie Flanellen lakens, één-persoons f 5.95, grote twee-persoons, 180 cm breed, voor f 7.95. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes Last van zenuwen s Mijnhardt's Zenuwtabletten helpen U er overheen. Volgt het voorbeeld van de velen, die bij ons hun inkopen deden tijdens de winkelweek en ondervonden wat service is. Ook voor u staat onze winkel open, waar u een uitgebreide collectie wasmachines, stofzuigers en andere electrische huishoudelijke apparaten kunt vinden Groene Kruis en Wijkverpleging 's avonds 7.30 uur in hotel „De Kroon", te Wissekerke. Agenda: Opening. Notulen. Financieel verslag penning meester. Verslag wijkzuster. Verkiezing bestuursleden, aftr. dr Bruynzeel, S. Alburg, P. G. A. de Lange en C. J. Prins. Rondvraag. Sluiting. J. L. Bruynzeel, voorzitter. I. Tange, secretaris. Geborduurde lakens, twee-per soons f 4.95, extra grote maat, 180 cm breed, f 5.95. Bijpassen de geborduurde slopen f 1.75. De Goedkope Simon Klokstraat 21, Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 6