i Herfst-Actie 1953 Lust der deelnemende winkeliers xo°»V van 1 October tot en met 8 December der Goesse Middenstandsverenigingen gratis kopen De actie duurt van 1 October tot en met 8 December a.s. Deze wordt echter verdeeld in 5 periodes van elk ^werk dagen (dus 2 weken). Voor iedere periode worden er dui zenden guldens aan waardebonnen verstrekt. Voor iedere gulden die U bij een der nevenstaande deelnemers tegen con tante betaling besteedt, ontvangt U een waardezegel. Ver geet niet Uw zegels in ontvangst te nemen, ze hebben grote waarde. Deze zegels doet U in een gesloten enveloppe. U voorziet deze duidelijk van Uw naam en adres, vult het aan tal ingesloten zegels en de gezamenlijke guldenswaarde op de enveloppe in en deponeert de enveloppe in de speciale Herfst- actiebus op het bordes van het Bureau van Politie te Goes. Een model van de enveloppe ziet U hieronder afgedrukt. Deze kunnen ook per post verzonden worden, denkt om vol doende frankering. De zegels blijven gedurende de gehele actie geldig. Iedere avond om 8 uur wordt de zegelactiebus geledigd en worden de zegels in totaal opgeteld. Inzendingen na de buslichting van 8 uur komen de volgende dag in aan merking. Wanneer nu een periode van 12 dagen voorbij is, worden de zegels van alle dagen bij elkaar geteld en door 12 gedeeld. De dag die het dichtst bij het gemiddelde komt, naar bene den gerekend, wordt dan beschouwd als de winnende dag. Ieder die op deze dag zijn zegels inzond, krijgt een waarde bon van 25 pet van de ingezonden zegelsb.v. Mevr. A zond op 3 October f 100.aan zegels in en 3 October is de winnende dag geweest, dan krijgt Mevr. A f 25.aan waar debonnen uitgekeerd. Deze kan zij voor 1 Januari 1954 be steden bij een van de deelnemende winkeliers. Tijdens de gehele actie blijven de zegels geldig. Overtuigt U voor U een zaak binnenstapt of dit een deelnemer is Voorbeeld voor inzenders Aantal zegels exx. Gezamenlijke waarde f Aan de Herfst-Actie Bus Bordes Bureau van Politie Duidelijk s.v.p. naam en adres: GOES Kenbaar aan nevenstaand etalage-biljet Dames- en Herenkleding Stoffen en Mode-artikelen ,,Berco", Lange Vorststraat 8082 Bevahuis, Papegaaistraat 4 Bos' Kledingmagazijn, Lange Vorststraat 56 Centraal Kledingmagazijn, Magdalenastraat 7 De Goedkope Simon, Klokstraat 21 De Iris, Papegaaistraat 12 J. M. J. van Calmthout, Keizerstraat 5 Eversdijk - Schrijver, Lange Vorststraat 73 Fa Wed. G. J. Heijkam - Massee, Groote Markt 5 A. Hollander c.v., Lange Vorststraat 45 Hoedenmagazijn Speetjens, Lange Vorststraat 36 Herenmodehuis Van Zee, St. Adriaanstraat 5 cn 5a V. en A. Hopmans, Lange Kerkstraat 18 Janse van Noordwijk, 's-H.Hendrikskinderenstr. 7 Fa Wed. M. de Jonge, Lange Kerkstraat 52 Wed. M. de Kok, Wijngaardstraat 79 Magazijn de Magneet, Klokstraat 9 Maison Van Westen, Lange Vorststraat 102 Magazijn Modern, Lange Kerkstraat 26 Modehuis W. J. Dominicus, Korte Kerkstraat 13 Magazijn Poleij, Ganzepoortstraat 9-11-13 Gebrs. Steutel, Klokstraat 3 Fa A. Vermaire en Zn, Lange Vorststraat 31-33 Fa A. M. Vertregt en Co., Lange Vorststraat 94 De Vlinder, Lange Vorststraat 79 De Vlijt, Opril Groote Markt 13 J. P. van Wel, 's-Heer Hendrikskinderenstraat 19 P. A. de Witte, Vismarkt 6 Meubelen en Woningtextiel F. J. Boone, Wijngaardstraat^l J. F. Casteleijn en Zn, Lange Vorststraat 26 Fa A. Fraanje en Zn, Papegaaistraat 7 Fa Wed. A. F. L. Harmsen, Lange Kerkstraat 14 H. D. Meulenberg, St. Jacobstraat 18 Fa C. Oranje Lzn, Voorstad 5 E. J. Sinke de Graag, Klokstraat 7 A. J. M. Jacobs, Lange Kerkstraat 11 Schoenhantlel Fa Hillebrand en Zn, Ganzepoortstraat 17 Fa J. de Kruijter, Bierkade 5-7 Plouviers Schoenhandel, Ganzepoortstraat 21 C. van de Reepe, Papegaaistraat 8 Rial, Lange Vorststraat 85 W. Verburg, Groote Markt 19 Luxe en Hiiislioii(lelijke artikelen G. M. Broekstra, Koningsstraat 3 P. de Bruijne, Lange Vorststraat 70 De Kleine Bazar, Wijngaardstraat 18 Geschenkenhuis, Lange Kerkstraat 20 Luxor Bazar en Milano, Papegaaistraat Magazijn „De Handzaag", Lange Vorststraat 65 Merison, Lange Vorststraat 39-50 Moerman, Lange Vorststraat 27 Gebrs. Passieux, Ganzepoortstraat 1 J. A. Visser, Lange Kerkstraat 2 F. van Vredegem, Turf kade 17 Goud- en Zilverwerken Fa T. Faberij de Jonge, Lange Kerkstraat 30 C. Harinck, Lange Vorststraat 35 C. Joosse, St. Adriaanstraat 11 A. J. Oostdijk, Lange Vorststraat 53 Lederwaren en Parapluies Parapluiehuis, Lange Vorststraat 43 J. Sinke, Ganzepoortstraat 15 Wed. L. J. L. Visser, Papegaaistraat 9 Levensmiddelen C. J. van Asperen Vervenne, Groote Kade 40 Fa J. Droogers, Lange Kerkstraat 21 M. Hoogesteger, Lange Vorststraat 108 M. Siervogel, St. Jacobstraat 52 J. H. Slabbekoorn, Wijngaardstraat 54 F. J. Thiery en Zn, Magdalenastraat 1 Rookartikelen en Chocolaterie A. W. de Jonge, St. Adriaanstraat 7 Fa F. J. Frenks, Lange Kerkstraat 23 G. J. v.d. Kuijl, Lange Kerkstraat 9 L. Meijaard, Kamperfoeliestraat 82 Sigarenmagazijn De Munck, Lange Vorststraat 98 Wed. J. Steketee, Opril 2 Fa Pennings, Ganzepoortstraat 5 Banketb akkerden D. W. den Herder, Korte Kerkstraat 11 Banketbakkerij Luteijn, Lange Kerkstraat 46-48- Fa A. L. van Melle, Opril Groote Markt 4 Jac. Meijers, Nieuwstraat 16 A. Verburg, St. Jacobstraat 13 Naaimachines A. C. Bastiaanse, 's-Heer Hendrikskinderenstraat 5 P. A. de Kramer, Lange Vorststraat 6 M. van de Kreeke, Lange Vorststraat 104 Gedistilleerd en Wijnhandel Fa Joost Baljé, Kreukelmarkt 7-9 Wed. C. Dominicus, Korte Kerkstraat 8 Land- en Tuinhouwartikelen Gebrs. de Jongh, Groote Kade 36 H. S. Drijfhout, Wijngaardstraat 35 Eleetrische artikelen M. J. v.d. Berge, Lange Vorststraat 60 S. W. Gabriëlse, Voorstad 11 Magazijn Electra, Lange Vorststraat 89 Radio Van der Heil, Lange Vorststraat 45 J. A. Stokmans, Magdalenastrat 12 Diversen Schrijfbehoeften J. Torbijn, Ganzepoortstraat 22 Muziekhandel I. H. M. Giesen, Magdalenastr. 5 Sanitair J. v.d. Klooster, Lange Vorststraat 112 C. van de Kreeke, 's-Heer Hendrikskinderenstraat 2 Fotohandel Fa A. R. de Muynck en Co., Ganze poortstraat 3 Parfumerie „Liberty", Lange Vorststraat Lederkleding, Rijwiel- en Motorartikelen, J. M. Jeremiasse, Oostwal 21

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 5