DELANA HOLLANDIA Meubelen, Vloerbedekking, Karpetten Glas- en Overgordijnen, Bedden enz. K. D. MJUBERG Wollen Zaalberg- en gewatteerde dekens, Zaalberg Plaids c~>taatAo tateu FLECHET Als het kouder wordt DE GOEDKOPE SIM! P. H. Coomans Meisjespullovers Meisjesjurkjes (40-45-50) Meisjesrokjes (45-100) Jongensbroeken Jongensblouses Skibroeken Lange Vorststraat 31-33 Dames-, heren- en kinder- ONDERGOED Deelnemer Herfstactie Tel. 2452 Fa. A. VERMAIRE ZOON GOES Fa. A. VERMAIRE ZOON - GOES Onze sortering i in Deelnemer herfstactie! is bijzonder uitgebreid! Woning-Inrichting 40 jarige echtvereniging J. C. Baars-Sijbrants Terstond een arbeider gevraagd met meewerkende zoon ST. JACOBSTRAAT 48, GOES Telefoon 2491 Tot onze diepe droefheid overleed heden, zacht en kalm, in het Gasthuis te Middelburg, onze geliefde man en vader Dirk Kornelis Everwijn, in de ouderdom van bijna 62 jaar. Wissekerke: C. A. Everwijn- de Kam. Vlissingen H. J. Everwijn en verloofde. Wissekerke: J. Everwijn. Wissekerke, 29 Sept. 1953. De teraardebestelling zal plaats hebben te Wissekerke, hedenmiddag te 12 uur. Dorpsafdeling „Wisseker ke", van de Z.L.M. geeft met leedwezen kennis, van het plotseling overlijden van haar secretaris D. K. Everwijn. Zijn nagedachtenis zal steeds bij ons in ere blijven. Het bestuur. Wissekerke, 29 Sept. 1953. Voor de vele gelukwensen en blijken van meeleven, ter gele genheid van onze ontvangen, zeggen wij zeer har telijk dank. Ds en mevr. Retel-Reitsema. Colijnsplaat, September 1953. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze gelief de schoonzoon, zwager en oom, de heer D. K. Everwijn, in de ouderdom van bijna 62 jaar. Uit aller naam, Wed. J. de Kam- v.d. Maas. Wissekerke, 29 Sept. 1953. Het muziekgezelschap „Apollo" te Wissekerke, geeft met groot leedwezen kennis van het overlijden, op 29 September 1953, van zijn werkend lid en secretaris, de heer D. K. Ever wijn, in de ouderdom van bijna 62 jaar. Zijn langdurige medewer king als werkend lid en zijn krachtige steun als secretaris zal bij ons steeds in dank bare herinnering blijven. Tot ons leedwezen over leed onze commandant, dhr D. K. Ever wijn. Zijn nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. Personeel vrijwillige Brandweer Wissekerke. 29 September 1953. Elk tientje spreekt mee! Spaar de geldzegels van VéGé. De VéGé kruidenier is er gul mee. Bij deze vervullen wij de treurige plicht, U kennis te geven, dat heden zacht en kalm is overleden, onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Gilles Geelhoed, in de leeftijd van 80 jaar en 5 maanden. Wassenaar: M. L. de Smit- Geelhoed. J. de Smit. Wissekerke P. Geelhoed. Vlissingen Adr. Geelhoed. D. Geelhoed-Boot. Den Haag Wed. L. Geelhoed- v.d. Have. Amsterdam L. M. Bosman- Geelhoed. B. J. Bosman. Colijnsplaat G. Geelhoed. G. Geelhoed-Flipse. Joh. Geelhoed. L. H. Geelhoed- de Fouw. Jac. Geelhoed. S. Geelhoed- de Fouw. S. de Wit- Geelhoed. A. P. de Wit. Klein- en achterkleinkinderen. Colijnsplaat, 30 Sept. 1953. De begrafenis heeft plaats op Zaterdag 3 October n.m. 2 uur. Pottenruarkt 2, Middelburg gaat men denken over aankoop van s Warme wollen Pullovers in leuke modellen Warme wollen Vesten in mooie kleuren Warme wollen Beebops, zeer modern Warme Trainingsbroeken in alle maten Warme Trainingspakjes, ook met capuchon Warme Nappa Handschoenen, gevoerd Warme wollen Hoofddoeken in nieuwe dessins Warme Pyjama's in alle mogelijke soorten Warme wollen of Jaeger Onderkleding Warme ja, zo zouden wij voort kunnen gaan, doch bezoekt onze zaak en ziet wat wij allemaal bren gen in bovenstaande artikelen! (Wij zijn deelnemer aan de Herfstactie) Klokstraat 21, Telefoon 2447, Goes Lange Vorststraat 31-33, Telefoon 2452 Deelnemer Herfstactie Jonge Jenever per literfles f 6.50 en f 6.85 Brandewijn per literfles f 6.60 en f 6.95 Citroenjenever per literfles f 5.95 Colijnsplaat, Tel. 01199-226 Vanaf a.s. Maandag Mevr. Dobbelaar-Burgerhoff, Tel. 388 bij J. A. Vogelaar, Onderduikersweg 13, Emmeloord Woning beschikbaar 200 gram fijne koekjes 100 gram toffee's 100 gram bruidsuikers Voor 89 cent Tevens hebben we ook weer voorradig stokvis, haring, rol- mops en de bekende Zoute vis L. de Waal, Colijnsplaat Te koop een in goede staat zijnde KINDERWAGEN te bevragen bij de agent van dit blad te Colijnsplaat.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 4