l en.cu vancuia Raadsvergadering Wissekerkc Raadsvergadering Kortgene HOEK M DUKE Dr. Janssen straatkelasting 1953 Hevea kap-, padvinders- en werklaarzen II. J. Bnstraan Solex- en motorlaarzen P. J. Verburg CAFÉ ,,'tWAPEN VAN RILLAND", Hoofdweg 40 te Riiland-Bath CAFÉ „DE KOOPHANDEL", Dorpsstr. 82 te Krabbendijke CAFÉ „THALIA", Schoolstraat 2 te Hansweert Persil u/ü; veiliq u/vb. zal afwezig zijn Doet allen mee tegen de T.B.C. Chr. Ulo school Wissekerke Sparen maakt U financieel onafhankelijk WIJ onze gemoderniseerde winkel in: Radio's, televisie, wasmachine's, stofzuigers, bromfietsen, rijwielen, kachels, Gero Zilmeta, huishoudelijke artikelen, enz. Wij hebben veel meer ruimte gekregen en kun nen onze artikelen nu laten zien Voor deze gelegenheid geven wij een speciale prijzen reclame, die U kunt zien in onze winkel Hier slechts een greep de Olga haardkachel van f 225.- nu voor f 150.- 3 gaats keukenkachel nu voor f 78.- Kappen en kronen zeer lage prijzen Zolang de voorraad strekt Beleefd aanbevelend, Fa. J. VERBURG 8, ZONEN Voorstraat A 60, Colijnsplaat L. de Waal Geef Piet nog een boterham hh Daze voorlichtingsbijeenkomsten vinden op Woensdag 9 September a.s. plaats in op Donderdag 10 September a.s. in en op Vrijdag 11 September a.s. in en wel 'smiddags om 2 uur en 'sa- vonds om 8 uur Gratis toegangskaarten zijn verkrijgbaar bijiUw"winkelier Deze bijzondere interessante, leerzame en vooral genoeglijke demon straties met de bekende producten Persil, Henco, ATA, iMi, Sil en het nieuwe synthetische wasmiddel PERR, worden afgewisseld met een geva rieerd nieuw programma van interessante en aardige geluidsfilms. In de pauze wordt o.a. een kopje geurige koffie aangeboden en na twee maanden kan elke bezoekster in het bezit komen van een al leraardigst geschenkje Aan het bezoeken van"deze voorstellingerCzijn absoluut geen kosten ver bonden. Vanzelfsorekend is Uw dochter, mits zij ouder is dan 17 jaar en voorzien van een toegangskaart, óók van harte welkom. Dinsdag 1 September a.s., des na middags 1.30 uur, komt de raad dezer gemeente in openbare vergadering bij- Punten van behandeling: 1 Beëdigen raadsleden. 2 Notulen. 3 Ingekomen stukken. 4 Benoeming wethouders. 5 Benoeming leden en plv.-leden der woonruimtecommissie. 6 Aanvragen om met toepassing van art. 72 der Lager Onderwijswet 1920 de benodigde gelden te mo gen ontvangen door: le de Ger. School te Kamper land voor aanschaffen van 2 kachels en 1 klasse-tafel; 2e de Chr. Ulo voor aanschaffen 5 schoolb anken 3e de Chr. School te Wissekerke voor uitbreiding en vernieu wing van schoolmeubilair; 4e de Ger. School te Geersdijk voor leer- en hulpmiddelen, verloren gegaan bij de ramp. 7 Vaststellen ziektekostenregeling 1953. 8 Voorstel tot het aanwijzen van de heer J. Geuze tot onbezoldigd ambtenaar van de Burgerlijke Stand in plaats van bezoldigd. 9 Aanvraag om ontheffing honden belasting. 10 Vaststelling uitbreidingsplan voor Kamperland. 11 Besluiten, om, zolang het nieuwe schoolgebouw voor Chr. Ulo niet gereed is, het gymnastieklokaal der O.L.S. daartoe tijdelijk te splitsen in twee leslokalen, als zodanig beschikbaar te stellen voor het uitgebreid lager onderwijs. Tijdens deze vergadering zullen de inspecteur van het brandweerwezen en de directeur van de Centrale Dienst Bevelanden besprekingen met de raad houden in gesloten zitting, waaruit nog één of meer voorstellen kunnen voortvloeien, die in openbare vergade ring worden behandeld. Dinsdag 1 September a.s. komt de raad dezer gemeente 's avonds 8 uur in openbare vergadering bijeen. Punten van behandeling: 1 Opening. 2 Beëdiging en installatie raadsleden. 3 Verkiezing wethouders. 4 Notulen. 5 Ingekomen stukken en mededelingen. 6 Voorstel B. en W. tot wijziging van de gemeentebegroting 1953. 7 Rondvraag. 8 Sluiting. Boekhandel Markusse Wissekerke Gevonden s een portemonnaie met inhoud, een zonnebril en twee ringen met sleutels. Rechthebbende vervoege zich bij de Postcommandant der Rijks politie te Colijnsplaat. van Maandag 31 Aug. tot Donderdag 3 Sept. WISSEKERKE van 6 tot 20 September. Dokter Maas zal de practijk waarnemen en daartoe spreekuur houden op Maandag, Woensdag en Vrijdag van 2.30 tot 3 uur. Het N.V.V. T.B.C. fonds heeft een landelijke actie georganiseerd, tot het inzamelen van gebruikte postzegels. Zij doet een beroep op ons allen, om mee te helpen de strijd te winnen. Doet even een berichtje en on derstaande personen komen er graag bij U om. D. Serier, Colijnsplaat. G. Goudswaard, Kats. L. Wolse, Kortgene. W. Kramer, Geersdijk. A. Bakker, Wissekerke. A. M. Westerweele, Kamperland. Namens de B.B. Noord-Beveland, A. M. Westerweele, secretaris. D.V. 1 September beginnen de lessen 8.45 uur klas 2 en 3 9.15 uur klas 1 9.45 uur klas 4 De gemeente-ontvanger van Wissenkerke herinnert er aan dat de vervaldatum voor de 31 Augustus is. Zij, die op die datum nog niet hebben betaald, kunnen alsnog tot en met 14 September a.s. de ver schuldigde belasting voldoen. Na die datum zullen maatregelen tot vervolging der belasting worden genomen. De gemeente-ontvanger voornoemd, G. van Hekken. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 Ontvangen een partij Aanbevelend, Telefoon 285, Kamperland 200 gram fijne koekjes 100 gram crocantjes 100 gram bruidsuikers en 1 grote rol snoep voor 89 cent Colijnsplaat Wij hebben met dubbele zolen in alle maten Regenpijpen f 6.50 Solexbroeken f 7.85 Schoenhandel, Kortgene Goed gebalcke» BROOD _i_ Eiwitten Koolhydraten Mineralen Kalh Vitaminen en veel meer nog Voor „beter brood" dat heerlijk smaakt en laag mate blijft maar» Bakkepq Strqdj Kortgene Zondagdienst artsen. Zondag a.a. doen dienst dr Janssen en dokter 't Hart.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 2