TAMSE KORTGENE BUTAGAS Alle goede dingen bestaan uit drieën Fongers, Gruno en Gazelle K. H. SCHIPPERS Kortgene RANG Vulpen reparatie Gesloten Ulo school, Kortgene kamp te Geide Betere optiek me? Üe P. H. tomans Pjjpercorps Jicoleen" TELEFOON 01108-221 heeft voor U de nieuwste toestellen op het gebied van PREDIKBEURTEN Mondaccordeon-vereniging „Willen is Runnen". hulp voor de huishouding wegens vacantie P. van der Moere, MAIS0N AUBERT HEDENAVOND om 6 uur rondgang door het DAARNA ZANG EN MUZIEK voor koken, verwarmen, verlichten Levering franco huis Onze butagas technische dienst staat voor IJ klaar Alle begrotingen en adviezen kosteloos Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. Ondertrouwd L. J. van Nieuwenhuyzen en A. C. W. Ampt Huwelijksvoltrekking te Steen bergen, op Zaterdag 22 Augustus, 2 uur. Kerkelijke huwelijksinzege ning in de Ned. Herv. Kerk door de Weleerwaarde Heer ds J. Jel- lema, 2.30 uur. Receptie in Hotel „Van Til burg", 16 - 17.30 uur. Wolphaartsdijk, Papeweg A 125. Steenbergen, Nassaulaan 9. Toekomstig adres: Veendam. Heden overleed zacht en kalm, onze zeer geliefde moe der, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder Cornelia Hoogerheide (Wed. van A. Verburg), in de leeftijd van bijna 92 jaar. Den Haag A. Engel vaart- Verburg. Engelvaart. Kortgene: I. Verburg. J. G. Verburg- Ie Feber. Rotterdam M. Verheij- de Fouw. A. Verheij. Klein- en achterkleinkinderen. Kortgene, 1 Augustus 1953. Nieuwstraat 1. De begrafenis heeft plaats gehad op Woensdag 5 Au gustus j.l., n.m. 1 uur. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, in het rusthuis „Duindoorn" te Middelburg, onze zuster en behuwdzuster, mej. Th. M. Wolse, in de ouderdom van bijna 83 jaar. Uit aller naam, Kortgene J. Wolse. J. Wolse-Dodmond. Wed. A. J. v.d. Linde- Wolse. 3 Augustus 1953. wordt billijk en goed verzorgd door Boekhandel Markusse Wissekerke Geref. Gem, Kamperland 9.30 uur leesdienst, 2.30 uur ds J. B. Bel van Krabbendijke, 6 uur leesdienst. 12 Augustus, 7 uur, student H. Rijksen van Middelburg. Geref. Gemeente Kortgene Zondag 9 Augustus kwart o- ver 11 en 6 uur ds Bel, in de N.H. Kerk te Geersdijk. Geref. Gemeente Colijnsplaat Zondag 10, 2 en 6 uur ds P. Honkoop van Rijssen. Op Donderdag 30 Juli is opge richt de eerste Kamperlandse Tot dirigent werd benoemd de heer P. B. van Sprang. Zij die lid van deze vereniging willen worden, kunnen zich op geven iedere Donderdag van half zeven tot zeven uur aan het ge meentegebouw te Kamperland. Met het oog op de repetities opgave liefst zo spoedig mogelijk. Terstond gevraagd door P. VERHULST, Veerweg, Kamperland. 200 gram fijne koekjes 100 gram toffee's 100 gram bonbons Koopt beslist deze week uw snoep bij ons, daar is een aar dige reclame aan verbonden. L, de Waal, Colijnsplaat. Zaterdag vanaf 12 uur, 10 en 11 Augustus en 17 en 18 Augustus Kamperland Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 108 uur. De meisjes en jongens voor het moeten op 15 Augustus de boot nemen van 7.55 uur. Extra bus naar Goes. Trein 8.50 uur. Een bril voor iedere beurs Fondsleverancier Zeiss Punktall Depot in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 en 66 tel. 2094 GOES Wat is en wat doet de Zij is: De Nederlandse Ver eniging Sociale Zorg voor min- dervaliden „Actio Vincit Omnia" (Arbeid Overwint Alles). Haar doel isde duizenden nog hulpzoekende minder-valide land genoten, de helpende hand te bie den. De vereniging A.V.O. had ge durende 1952, 5931 personen in haar zorg opgenomen, 765 per sonen werden aan werk geholpen, terwijl 1915 personen op andere wijze hulp werd verleend. Verder verstrekte zij subsidies aan werk plaatsen voor minder-validen. De A.V.O is in Hoofdbestuur en langs andere wegen nauw ver bonden met vele sociale instellin gen, terwijl H.M. de Koningin Beschermvrouwe van de vereni ging is. Natuurlijk heeft de vereniging voor haar werk geld nodig en zij kan dit slechts afdoende doen met de steun van alle Nederlan ders, die aan een beroep op hun mede-verantwoordelijkheid, ten gunste van hun in nood verke rende medeburgers, niet zo maar voorbijgaan. Zij vraagt van U daartoe geen kapitalen, maar Uw bijdrage naar vermogen aan de nationale collec te, welke in deze gemeente zal worden gehouden in de week van 10 t.m. 15 Augustus a.s. Ik beveel deze collecte van har te bij u aan. Gelijk het brood ontstaat uit koren, Wordt uit Uw gift geluk geboren. De burgemeester van Wissenkerke J. J. van der Maas. Bestuurslid afd. Z.- en N.-Beve- land A.V.O. de Hollandse merkrijwielen die reeds in de vorige eeuw hun reputatie hoog hielden, worden vertegenwoordigd door het oude adres met meer dan 40 jaar ervaring Dit is Wie van drups of populair gezegd van „zuurtjes" houdt, ondervindt een geheel nieuw genot, wanneer hij Rang Cristal fruits proeft Uw winkelier heeft ze in voorraad. Let op de naam RANG op het beschermend om hulsel van leder „Rangeqe" /A Jonge Jenever per literfles f 6.50 en f 6.85 (Cp Brandewijn per literfles f 6.60 en f 6.95 Citroenjenever per literfles f 5.95 OUDE GENEVER 3 x Gedistilleerd! per liter J35 Colijnsplaat, Tel. 01199-226 door het kinderkoor „De Kleine Lofstem", de Chr. zangvereniging „Soli Deo Gloria", „Musica" en „Ons Genoegen"

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 3