De Ruyter Hef is nu de tijd voor een regenmantel of regenjas M. van Loo J. Hooftman DELFT BRUID L 10% I 'corting en bovendien koopbonnen „RIE MINDERHOUD" u-idtwetken Gabriêlse -irma 11. W. van Aartsen ALLES Zijcle Sluiers inale meubeltentoonstelling Allround Verzorgt uw Levert u Gabardine mantels vanaf f85.00 Gabardine jassenvanaf f 78.00 Egyptisch linnen mantels vanaf f 32.50 Egyptisch linnen jassen vanaf f 27.50 Tweed regenjassen vanaf f45.00 Lodenstof jassen vanaf f 75.00 Plastic mantels. vanaf f 7.50 Het grote Drie Eilanden Plan zal toch werkelijkheid worden Vlasmarkt 33-85 Middelburg Dat is goedkoop VAN „DE PORCELEYNE FLES" Handschoenen Lingerie Kousen Nylon en kunstzijde Zijde voor Cocktail- en avond-japonnen Sies Wittentrop W. J. Camper Gedurende het koopfeest en de maand Augustus bii Langeviele 23-25 Middelburg 75 modelkamers Vrij toegankelijk Franco levering door heel Nederland etalage en reclame studio etalages decoraties blikvangers showcards geluidsreclame advertenties alle etalage materialen Nieuwe Haven 19 Varkensmarkt 9 Middelburg Telefoon 3259 U koopt nu gedurende de opruiming zeer voordelig Korte Noordstraat Middelburg Markt 25/27 - Middelburg - Anno 1869 - Telef. 3037 Wijn import - Likeur - Gedistilleerdhandel Het meest bekende huis van vertrouwen voor Noord-Beveland Aangesloten bij het koopfeest Bonnen worden u verstrekt Eigen merk Oude Genever, zacht, f 6.75 per liter Verder nog 21 andere merken Superieure Brandewijn Superieure Jonge Genever Superieure Citroen Genever Superieure Schillenbrandewijn Superieure Cognac en verder tot f 20.00 per fles Zeer goede Advocaat, slechts f 3.80 - f 4.80 per fles Maathoudende flessen. Levering franco. Franse landwijn, rood en wit f 1.90 per fles Rode Douro Port f 4.75 per fles Nu drinke men Moezelwijn f 2.10 per fles Duitse Moezel f 3.00 - f 4.20 per fles Bovenstaande dranken zijn een greep uit onze grote sortering f 6.60 - f 6.80 per liter f 6.50 - f 6.70 per liter f 5.95 per liter f 6.90 per liter f 7.25 - f 8.00 per liter Zonder bootreis ook naar kledingmagazijn voor uw costuum. De prijzen zijn tijdens de Opruiming zo laag ge steld, dat de reiskosten per boot en bus rijkelijk vergoed worden. Costuums nu f 49.50 Colbert en bijpassende colbert voor slechts f 48.50 Kamgaren costuums f 79.prima kwaliteit Gabardine jassen en mantels f 83. Popelin mantels en jassen f 33. Kunstnijverheid t o.a. Rafflamanden, Handweeflopers en Tafelkleden, Theemutsen, Wandlampen Potteries o.a. van Zaalberg, De Steenuil, Hans Wagner, Groeneveldt Leerdam Kristal. Wedgwood thee-, ontbijt- en eetserviezen en losse onderdelen KUNSTHANDEL - LIJSTENMAKERIJ - Nieuwe Burg 8-10 - Tel. 01180-3266 - Middelburg voor de voor bruidsjaponnen in wit en gekleurd in grote verscheidenheid Speciaalzaak Lange Delft 36 MIDDELBURG. Sedert 1815 de meest-gesor- teerde STOFFEN- en MODE ZAAK van Zeeland. Nog eenmaal schettert het orkest zijn welkomstfanfares, nog eenmaal zul len alle artisten in een bonte menge ling voor het voetlicht treden. Dit wordt het hoogtepunt van het pro gramma, de finale! Zelfs de welbe spraakte directeur kan geen woorden vinden dit grootse programmapunt aan te kondigen, een finale vol kleur en beweging, gratie en kracht. Weer schettert de fanfare en daar komen de artisten onder een daverend applaus, de finale, het succesvolle slotnummer, is begonnen Spanning staat er te lezen op de gezichten der toeschouwers. Wie zal deze eindstrijd winnen? De beste athle- ten hebben de finale bereikt, bijna allen zijn even favoriet, ze zullen elkaar geen duimbreed toegeven. Tot het uiterste gespannen staan ze aan de start, wachtend op het schot om voor waarts te kunnen snellen. Daar gaat de arm van de starter omhoog, het schot! De lopers flitsen weg.De finale is begonnen Dit waren twee momentopnamen van twee volkomen verschillende evene menten, die dezelfde naam dragen. Deze finales geven echter een goed beeld van de grote finale van het Koopfeest in Middelburg. Van 27 Juli tot en m!et 1 Augustus is het de laatste week van het Koop feest en enerzijds brengt deze week u een finale, waarin nog eens een pro gramma wordt gebracht, zoals u dat in de vorige weken in Middelburg hebt kunnen meemaken, aan de andere kant brengt deze week de finale van de koopbonnenactie met de grote race naar de hoofdprijzen. Het slotnummer van Middelburgss Koopfeest bevat vele attracties, oude bekende en splinternieuwe, die u el- Nauwkeurig lopende koopt u aan het gunstig bekend staande adres Korte Delft 1 Middelburg Zeer grote sortering in elk soort Adres voor solide reparaties ders in dit blad ziet afgedrukt. Mocht u de laatste weken nog niet in Middelburg zijn geweest, voeg u dan in de finale bij de vele feestvier ders; was u reeds eerder onze wel kome gast, Middelburg zal u als oude bekende van harte verwelkomen 1 Viert feest in feestvierend Middel- borgt De finale is begonnen

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 6