„Optica" VACANTIEKRANT IS ER!! Wilt U een gratis abonnement Stomen Verven Triploneren. POLLEN brilmonturen Moeder de - Geus de Bijehlcorf EEN VéGé ZAKATLASJE VAN NEDERLAND 250 gram fijne koekjes PENNY CARRÉ's a 50 ct per 250 gram 150 gram zacht gevulde zomerdrups totaal 37 cent 200 gram ijswafels assorti samen 58 cent. op de Végé krant nemen bij Uw VéGé kruidenier? Zeiss-Punktallglazen MAIS0N AUBERT Alle verzekeringen ging altijd met de „snorder' P. H. Coomans 1 Iedere 14 dagen kunt U de VéGé krant gratis bij de VéGé kruidenier krijgen en altijd staat er wel een attractie voor U in. Nu is de vacantiekrant verschenen, waarin U o.a. aangeboden krijgt: met de allernieuwste kaarten van alle provincies. U krijgt dit atlasje gratis bij aankoop van: of of U zult er werkelijk voordeel van hebben. Onderstaand vindt U de adressen van de VéGé kruideniers in Uw streek. Fa. Wed. P. M. Bouwense Zn., Voorstraat 162, Kortgene. C. M. Clement, Veerweg B 145, Kamperland. P. A. Meuienberg, Achterweg B 199, Kamperland. F. Flipse, Noordeindstraat A 109, Wissekerke. W. Heuseveldt, Lepelstraat A 21, Wissekerke. L. de Waal, Voorstraat 71, Colijnspiaat. Onrustig, gejaagd? Mijnhardt's Zenuwtabletten sterken en kalmeren Uw zenuwen. Een keur-collectie in moderne elegante Vakkundige afwerking Billijke prijzen Beste wereldmerken A. L. Kampman In 't hartje van de L. Vorst Goes Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, Telefoon 20235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren. Vr. gratis inl.toez. onder blan co couvert. Gratis spreekuur dag. van 10—8 uur. J. L. Valkier Zn. Goes, M. A. de Ruyterlaan 21 Gaarne zijn we U van dienst met onze Genees- en Verplegingsartikelen Bandages, Medische Instrumenten, Elastieke spataderkousen, Buikbanden, Corsetten, Beha's, Breukbanden en alles wat verder dienstig is voor GEZONDHEIDSZORG!! Alsook met een uitgebreide sortering Toiletartikelen s^L. 6. can der Qest, Gjoes LANGE KERKSTRAAT 42, TEL. 01100-2486 Deskundige bediening! Laat Uw kleding eens Speciaal voor costuums, mantel- costuums, regenkleding enz. Vraagt U er ons eens naar als wij U bezoeken, en dat hopen wij a.s. week weer te doen. Leliestraat 19 Middelburg Telefoon 01180-3286 Zoete Schillen per fles f 5.20 Zoete Voorburg per fles f 5.20 Frambozenbrandewijn per fles f 4.40 Advocaat per fles f 3.95 Boerenjongens per literpot f 5.40 Boerenmeisjes per literpot f 6.40 Martini-Vermouth, rood en wit, per literfles f 6.95 Colijnspiaat, telef. 01199-226 Het gaat vaak zo, dat 't een tijd ligt te rijpen„Ik moet eens wat nieuwe lakens kopen" of „eigenlijk zou ik een zomerjurk en drie theedoeken moeten hebben"... En op een dag zeg je dan tegen jezelf, dat 't er maar eens van komen moet. Als dat Moeder de Geus zo'n vijftien jaar geleden overkwam, dan ging ze eerst naar haar vriendinnen toe. „Ik ga naar de Bijenkorf! Ga je mee?" En dan waren er altijd wel een paar, die ook zo 't een en ander nodig hadden. Had Moeder de Geus haar clubje bij elkaar, dan beidé" ze de „snorder" op. Dat was een soortement taxi, die op en neer naar Rotterdam reed. Voor een gulden. Ja zeker! Kom daar nou maar eens om. Zo toerde het stelletje dan vrolijk naar de Bijenkorf. En of je nu een kinder hemdje of een klerenkast nodig had, je vond het er altijd - in de beste kwaliteit. Alles onder één dak en dan kwamen ze 't alles tegelijk thuisbrengen. Ja, in de Bijenkorf kopen was en is gezellig - vooral met z'n vijven! Tegenwoordig is Moeder de Geus niet meer zo vlot tec been. En snorders zijn er ook niet meer, Maar er valt wel heel wat aan te schaf fen en wie zorgt daar nu voor Gelukkig is haar dochter een flinke meid, die weet wat ze koopt. Daarom rijdt ze met Vader mee op Dinsdag, hij naar de markt, zij naar de Bijenkorf. Moeder de Geus heeft het altijd gezegd: „Houd je aan de Bijenkorf! Daar koop je degelijke spullen, die hun geld dubbel en dwars, waard zijn. We kopen er al twintig jaar én we hebben er twintig jaar plezier van". Zo vertellen ze 't verder van moeder" op dochter Rotterdam V/W

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1953 | | pagina 6